פורום Saf

חדשות והערות לגבי האתר. תפעול, הגרפיקה, באגים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום
הודעה חדשה

עזרה דחופה!

פרוייקט גמר 22.04 (19:51)
מישהו יכול לכוון אותי בשרטוט של חלון אלומיניום. הסתכלתי בשלושת החברות הגדולות אקסטל, קליל ואלובין.
הבעיה שבתוכניות תמיד משרטטים חלון ברוחב 105 ס"מ. והשרטוטים השונים גדולים מזה או קטנים. אני מחפשת שרטוט של חלון תלת-כנפי ושהרכבתו לא תהיה יותר מידי מסובכת.
אשמח לתגובה מחברי הפורום
הוסף תגובה קישור ישיר

כל הכבוד יובל

דורון חזן 17.03 (01:14)
אני כבר כל היום"משחק" בהתיק עבודות ואכן יופי של משחק
כמו שכבר ציינתי הכל נפלא וטוב רק שצריך לדעתי לעדכן את העניין של הקישור הסופי כמו שכבר אמרת שתארגן
שוב יישר כוח על היוזמה
הוסף תגובה קישור ישיר

יקח טיפה זמן...

יובל 16.01 (12:46)
זה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע אבל המטרה שלי היא לאפשר לכל אחד פה אתר קטן לעצמו. האפשרות לבחור כתובת ידידותית היא חלק מהנושא.

אני מבטיח להודיע לך כשאני אתקדם ואתקין עוד הרחבות.
הוסף תגובה

גדול

אורח 30.03 (18:29)
מעולה מעולה מעולה

בלי קשקושים וחרטות מסביב....

בדיוק מה שצריך
הוסף תגובה

מחשבון שכר טרחה

rosenm 3.03 (01:31)
ציטוט 'אני':
"1. ...פעם ביקשתי מחשבון שכר טרחה לפרילנסרים...אמרת שתנסה לעבוד על זה..יש התקדמות???? אני מאוד אשמח אם יש...."

יש את המחשבון הזה: www.saf.co.il/sal/calc1.php
אולי צריך להוסיף לו אפשרות לבחור פרילנסר או חברה, אבל בגדול אפשר לקבל הערכה כללית...
כדי לעדכן בו מחירים בהתאם למצב בשוק (עכשיו מיתון).
הוסף תגובה קישור ישיר

מחשבון

אני 16.09 (20:04)
אני יודעת שיש מחשבון אבל פשו רציתי כזה שיחשב עבודה לפי שעות לפרילנסרים ולא לפי מחיר למטר.
והמחירים באמת קצת גבוהים כרגע.
הוסף תגובה

כל הכבוד לך... אתה תותח (ל"ת)

גולן 22.02 (21:10)
הוסף תגובה קישור ישיר

ברכות, שנה טובה (ל"ת)

גולן 22.02 (21:10)
הוסף תגובה קישור ישיר

אני רוצה להקפיץ!

נטע לשם 22.02 (21:10)
יובל, שבוע טוב!
מצד אחד, המודעה שלי (להבין את סקצ'אפ) עוד שנייה יוצאת מהדף,
ואני לא משלה את עצמי, אף אחד לא יבדוק כמה דפים אחורה...
מצד שני, אני לא אפתח הודעה חדשה, לפני שהיא תצא מהדף... כי זה ייצור עומס טיפשי על העמוד, ואני אראה נדחפת ולהוטה.
מצד שלישי, בימים אחרי שאני מפרסמת מגיעים אנשים ומתעניינים
וכשהמודעה מגיעה לסוף העמוד, אף אחד לא מגיע...

אני רוצה להקפיץ!!!

אגב, שאפו על ה"הוספת הודעה" החדש.

תודה תודה.
הוסף תגובה קישור ישיר

הקפצת הודעות והפורומים

הי נטע,

יש לי באמת בעיה פה. לא בעיה של הקפצת מודעות, את זה אני יכול לאפשר די בקלות למעשה. הבעיה שלי היא שהפורומים הולכים ומתמלאים בהודעות פרסום של אנשים שמלמדים אוטוקאד, סקאטשאפ וכדומה. זאת לא המטרה של הפורומים.

מצד שני, אני מבין ואפילו מקבל את הצורך של אנשים לפרסם את עצמם ואפילו להשתמש בפורומים לטובת כך. יש גם לא מעט אנשים בפורומים שמחפשים את המידע הזה.

אז האפשרויות הן:
1. לאפשר הקפצת הודעות ואז לקבל מצב שבו כל הפורומים נסתמים כשבדף הראשי שלהם כל הזמן מופיעות מודעות שהוקפצו ואף אחד לא יכול לקבל תשובה.
2. לא לאפשר הקפצת הודעות ואפילו לחסום אנשים שמכניסים יותר מדי הודעות בפורום או למחוק את ההודעות שלהם (כבר קרה עם מישהו שהגזים).

האמת, אני לא אוהב את אף אחת מהאפשרויות.

אז מה אפשר לעשות?
אני מתלבט בין פתיחת פורום מיוחד ללימודים וקורסים לבין הוספת עוד מודול של מודעות עבור מורים פרטיים ופרילאנסרים, מקום בו הם יכולים למקם מודעות בצורה נוחה.

אני ממליץ לכולם וגם לך לפתוח כרטיס באתר ולהכנס לפורומים כמשתמש רשום. בצורה כזו כל הודעה שתכניסי תקשר לכרטיס שלך בו תוכלי לכתוב את כל פרטי הקשר אליך. אחרי שיש לך כרטיס כזה אני ממליץ פשוט לענות על גבי הפורום לשאלות של אנשים. .ככה את מפגינה את המומחיות שלך, עוזרת לאנשים ולא חוסמת את הפורום. אם בסוף כל תשובה את גם כותבת כמה משפטים על כך שאת מלמדת קורסים, זה כבר לא בעיה אלא הצעת שירות, זה כבר לא מפריע.

אני שמח שהפורומים עוזרים לך למצוא לקוחות. אני אשמח אם תוכלי לעזור להם בחזרה וגם לענות מדי פעם על שאלות של אנשים. כשהיחס הוא תן וקח הרבה יותר קל לכולם.
הוסף תגובה

פורום קניה מכירה ומודעות שונות

אלדד 24.11 (23:26)
היי יובל ידידי,

מה דעתך?
לאו דווקא בשם זה אך הרעיון שיהיה פורום (או מודול אחר) שירכז את ההודעות ומודעות שקשורות לתחום ואותו הציבור מעוניין לפרסם.
מודעות דרושים,
מודעות לימודים - מורים פרטיים וקורסים,
הודעות מכירה וקניה יד שניה בתחום.
הצעות לשיתופי פעולה וגיוס שותפים.
וכל הודעה ומודעה אחרת שקשורה בתחום.

ברעיון של "פורום הודעות ומודעות"
או "לוח מודעות SAF"

כרגיל סתם עברתי והייתי חייב להידחף (הרבצתי לעצמי על היד).

ביי.
הוסף תגובה

מצטערת על ההתעלמות המתמשכת. א...

נטע לשם 22.02 (21:10)
מצטערת על ההתעלמות המתמשכת.
אז דבר ראשון, אני מפרסמת איפה שמחפשים...:)
ואני מפרסמת גם בלוחות "רשמיים יותר" ולא נזכיר שמות...
אבל כן, בסופו של דבר התלמידים שלי, ככולם, מגיעים דרך סף.
זה דבר ראשון,
ואכן לא חשבתי על אפשרות של להתחבר בצורה כל כך מסודרת...
ושיהיה לי כרטיס והכול...
זה פתרון ואני ניגשת לזה!:)
אגב, מה באמת הנתונים לגבי כמה אנשים בוחנים את הכרטיסים האישיים, ה נתון שיש לך גישה אליו?

הבעיה היא שסקצ'אפ היא תוכנה שנורא קשה להסביר
בצורה תיאורטית בעזרת הודעות ארוכות ומפורטות,
ואם תגדיל ראש, תוכל לראות שאני מנסה לענות פה ושם על הודעות... אבל משהו לא זורם... אני גם אף פעם לא מקבלת פידבק...(בערך כמו העובדה שעברו כמעט שבועיים מאז שענית לי...) אולי צריך להשתיל אנשים שישאלו שאלות מעניינות ויתחילו להניע כאן את העניינים...
אבל אתה צודק, הפורומים לא יזוזו, אם אנשים כמוני ימלאו אותם בקריאות לשיעורים פרטיים,
ועדיין, יש ביקוש. מה עושים?
הוסף תגובה

תנסי ותראי

כמות הצפיות בדפים של האינדקס משתנה בהתאם לדף עצמו. אם את מכניסה דף ומשתמשת בפרופיל להזנת הודעות לפורום, סביר שיהיו לך הרבה צפיות כי אנשים יכולים להגע לדף הזה מהרבה מקומות.

תנסי חודש ותראי, מה כבר יש לך להפסיד? שלוש שעות עבודה בחודש ואת מקבלת פרסומת חינם.

מה עוד שאת בעצמך מודה שהמקום הזה עובד ומביא לך קהל.

רוצה יותר מזה? תגידי גם למי שאת מלמדת שהוא יכול להתכתב איתך על גבי הפורום כשיש לו שאלות. ככה את בכלל הורגת שתי ציפורים במכה.
הראשונה - לא מציקים לך בטלפון. תאמיני לי, לימדתי לא מעט ואני יודע שמי שלימדת מצפה שתענה לו אם יש לו שאלה גם הרבה אחרי שהשיעורים הסתיימו. בפורום זה יותר קל וחוסך לך זמן לעומת טלפון שלפעמים גם בא בשעות בעיתיות.
השניה - כל שאלה של תלמיד לשעבר למעשה מהווה בשבילך פרסומת לתלמיד הבא.
הוסף תגובה

תכנון של בתים ועיצוב פנים

רז אדריכלים 16.02 (18:06)
שלום
אנחנו זוג אדריכלים המעוניינים לתכנן או לעצב בתים פרטיים, משרדים, ועוד...
שנינו בוגרי אקדמיות לארכיטקטורה.
לפרטים: 050-6966643
052-5398310
הוסף תגובה קישור ישיר

הצעונת,

יוקה 26.01 (11:49)
אם זה יעבוד
חשבתי, לגבי המחשבון, לתת אופציה לרכז נתונים לטבלה, לפי שאילתות או משהו בסגנון
כי בסך הכל לדעתי המחשבון הזה הוא כלי טוב רק שאם אני רוצה למשל לראות תמונת מצב כללית לתמחור ולא משהו נקודתי זה קצת יותר מסורבל.
חוצמזה הכל פה אחלה (פחות או יותר..)
הוסף תגובה קישור ישיר

ועוד קטנה

אפשרות לעבור בין ערכי הלקסיקון (החביב, אפשר לומר) כשהם במצב פתוח, ולא לצאת חזרה כל פעם לדף הערכים הראשי
אבל זה באמת בקטנה
הוסף תגובה קישור ישיר

לא חשבתי על זה

הלקסיקון נועד במקורו לאפשר הסבר מהיר למילים מיקצועיות שמופיעות על גבי פרטים ושירטוטים. למשל בדף הזה -
www.saf.co.il/noa/det_1615

שימי לב למילים בתאור הפרט שהן קישור ללקסיקון.

לא חשבתי שמישהו באמת ירצה לקרוא ערך אחרי ערך... אולי כדאי להוסיף את זה באמת...
הוסף תגובה

ברכות!!

כל הכבוד על השיפצורים,
בתור מי שמשתמשת באתר ולצערי עדיין לא ממש יכולה לתרום,
אהבתי מאוד את ההוספה של הקטלוגים וגם הלינק להודעה חדשה -יפה

שוב, כבוד, וממש תודה רבה על עצם האתר כולו!!
ו.. שרק ימשיך להיות "פשוט, אלגנטי ובזול..."
הוסף תגובה קישור ישיר

אל הפורום במערכת הישנה

הוסף תגובה קישור ישיר

הי! מערכת פורומים חדשה!

בטח לא שמתם לב.

ביקורת?
הוסף תגובה קישור ישיר

בשתי ההודעות שכבר הכניסו כאן ש...

אורח 28.05 (22:54)
בשתי ההודעות שכבר הכניסו כאן שלחו תמונות גדולות יחסית. זה גורם לפורום להפתח בצורה מוזרה. אני חושב שעדיף שבהודעה עצמה תופיע תמונה מוקטנת ומי שירצה לראות את כולה ילחץ עליה להגדלה.
הוסף תגובה

ודאי... המצב הגרפי של הפורומי...

yov 6.07 (21:02)
ודאי...
המצב הגרפי של הפורומים החדשים בכי רע (מאד) איפה הצבעים הנעימים של המערכת הקודמת? איפה הפונטים העדינים? איפה היכולת להכניס פונט גדול, אדום ונטוי (וכן ראיתי את השורות הרשומות למטה, נו באמת...)? ובעיקר איפה האופציה להציג את כל ההודעות שהופיעו או עודכנו מאז ביקורי האחרון?

בקיצור, לקראת שנת המודל 2008 מכרת לנו כרמל דוכס מודל 73. שלא תגיד שאני לא אמרתי (ובפולנית).

יואב (שכמובן נאלץ להרשם מחדש...)
הוסף תגובה

אין עוגיות לאורחים ?

צא מהאתר, הכנס שוב...

הפתעה - ההודעות החדשות מסומנות באדום והישנות באפור.

זה לא עובד כשלא רשומים לאתר כי אני לא שומר עוגיות לאורחים. אבל עכשיו כשאתה לא אורח אז הכל עובד יופי.

(-:
הוסף תגובה

וגם בן משפחה מקבל אחת וקטנה

הרעיון של האדום נחמד, אבל הוא לא עובד. יותר נכון עובד חלקית. מבין ארבע ההודעות שלך שנכתבו אחרי שלי רק אחת נצבעה אדום (העליונה, אם זה עוזר לך במשהו).

וחוצמזה עכשיו רק גוברת הביקורת שלי על המערכת החדשה והירוקה שלך. נניח שענו על שלושה דיונים שאני משתתף בהם ועוקב אחריהם. ונניח שכיוון שסף אתר מצליח שיש בו 17 הודעות חדשות ביום, שניים משלושת הדיונים אינם יושבים עוד בדף הראשון של הפורום אלא נדחקים לעמודים 3 ו-7. ונניח שמערכת הצביעה באדום עובדת. אז אם מסכמים את כל הנניחים האלה מסתמנת לה מסקנה אופרטיבית מבעיתה: כדי לבדוק מה חדש בפורום כלשהו נאלץ לדפדף את עצמנו למוות בכל יום מחדש. אפילו הירוק שלך לא ירגיע אותי במקרה כזה.

במינימום, למען שפיותנו ולמען וועדת הלוגיקה האינטרפייסת הקוסמית, אתה חייב ליצר מצב בו דיון שהתעדכן קופץ לראש הרשימה.

זה שאוהב צ'וקלדצ'יפס אבל מסתפק גם בערגליות
הוסף תגובה

ואולי גם תוסיף מכסה שקוף לקופסת העוגיות?

מה עם לסמן כל פורום שעודכן, מאז שאכלתי אצלך עוגיה, כבר בדף הפורומים, כדי שנדע שיש סיבה להכנס?
הוסף תגובה

עוגיות שאפית לבד מתוקות יותר

מסתבר שאחרי שאני יוצא ואני שוב נכנס את ההודעות החדשות שלי הוא כן מראה באדום בוהק (להבדיל משלך שהיו: אחד אדום, השאר כחול).
ת'אמת זה די מוצא חן בעיני, כי בתור מגלומן טיפוסי הכי חשוב לי לקרוא את עצמי.

ונסיים בציטוט של חכם סיני מפורסם: "מסתבר שאחרי שאני יוצא ואני שוב נגנס !"
הוסף תגובה

גרררר...

אצלי זה נראה בסדר אבל אני יודע שהייתה שם תקלה. זמן הביקור שלך נקבע על פי הזמן שבו נכנסת... אה, למי אכפת בכלל.

בכל מקרה עכשיו זה אמור להיות בסדר. ומלבד המכסה השקוף לקופסה תראה שדף הפורומים גם מציג את הדפים האחרונים ששונו. (מיועד רק לגולשים רשומים). שינוי דף זה גם הכנסת הערה עליו. הרי אני לא יכול לדעת אחרת אם מישהו הכניס הערות בדף כלשהו. זה מופיע שם.
הוסף תגובה

מה בקופסה? קומסי קומסה

קומסי: יש סימון אדום ליד פורום שעודכן. הופה, הוא יעיל, הוא מהיר והוא לא ציפור, הוא סופר-כרמי
קומסה: אתה חייב לחשוב על איך להקפיץ דיון שהופעל לראש רשימת הדיונים. אחרת אני בחיים לא אדע מה קרה בפוסט המרשים שכתבתי לפני שבועיים ופתאום לכד את עינה של עלמת חן המחפשת את המייל שלי בטירוף (אה, זה לא ג'יי-דייט פה, נכוו, תתאפס על עצמך אדיוט), אה, אהההממממ..., רוצה שאני אסביר לה איך ליבא את הריסורסים שלי לקבצים שלה.

זה שרושם את כל הסיסמאות שלו על ביצה ואף פעם לא יודע מאיפה מתחיל המעגל

(דרך אגב: זה מישהו אחר שרוצה לפוצץ את שכל הזמן יש לו זה חדש)

(דרך אגב 2: אין שום קשר בין "זה ש" לבין "זה הרצאה" שהם פלאגיוטורים מהסוג השפל וזה שמפוצץ כבר שם עליהם עין)
הוסף תגובה

ולערוך זו לא בקשה לגיטימית?

יש "הוסף תגובה" יש "שלח מייל לכותב" אבל אין "ערוך".
לטיפולך אודה
הוסף תגובה

הנה מתחיל מרוץ הבאגים

ורק בשביל שיהיה לך מה לעשות אחה"צ: אני ביקשתי (בקודמת) להגיב על ההודעה שמעל אבל המערכת החליטה להכניס אותי להודעה שמתחתיה. הבטיחו לנו שנתגעגע לפרס ברשות הממשלה ולא האמנו? אני מבטיח לכם שנתגעגע למערכת הישנה ומצידי אל תאמינו. לא לי ולא להסבר של יובל שיגיע בקרוב ויספר על ווב 2.0 קודים ספירליים בסי והיכולת לשרשר כעת הודעות עם מנות ראשונות ובקנה מידה

זה שבשביל לראות ירוק מרגיע היה קופץ לאיכולוב ומעכשיו יכול להסתפק בדפדוף בסף
הוסף תגובה

שוב מסתבר שאני אדיוט עם פה גדול

טעות שלי, אין בעיה בשיוך ההיררכי של המערכת, יש בעיה בהבנת הנקרא של הכותב. טעות שלי, המערכת שלך דבש, יאהו עוד דקה קונים אותך.

זה שמאמין שחנופה תציל אותו גם מארוחת ערב עם אביגדור ליברמן
הוסף תגובה

יש לך בעיה ב- back

אחרי כתיבת תגובה, שליחה וחזרה לפורום לצפיה, אפשר לצאת בצורה נורמלית רק על ידי לחיצה על הלינקים שלמעלה. לחיצה על Back מביאה לנו את ה- 404 המפורסם.

יואב
הוסף תגובה

כן אה? (ל"ת)

הוסף תגובה

טוב. ה"כן הא?" היה כדי לבדוק.

(-:
הוסף תגובה

לא תיקנתי את זה אבל...

אני מעביר אוטומטית לדף של הפורום אחרי שניה אחת.
הוסף תגובה

ולמה משרשרים מליון הערות לנושא אחד הא?

זה בשבילך יואב.

לערוך הודעות - החלטתי שרק למנהלים תהיה את היכולת הזאת... אבל עוד לא בניתי אותה.

(-:

לאט לאט. עוד לא עבר חודש מהכרזה על גרסה 3 של האתר הזה. הפורומים בכלל היו אמורים להיות על גרסה 4 אבל יותר מדי אנשים התלוננו.
הוסף תגובה קישור ישיר

ולמה בכלל גירסה 4?

תגיד, יא קדוש, אתה כבר מפנטז על גירסה 4? אתה שפוי? לאתר הזה תהייה עקומת למידה של אוטוקאד...
אבל ברצינות, הרבה פעמים מקלידים בזריזות ואחרי זה הכותב רוצה לערוך את הטקסט שלו. אם לא מדובר בפרוייקט פיתוח של חודשיים ללא שינה, נראה לי נכון (וגם מקובל למדי במערכות דומות)

יואב
הוסף תגובה

למי שעדכן את הערך "אם. די. אף" ובכלל

לכל מי שרוצה לעדכן ערכים גם:

אם הערך נראה לכם שגוי באיזו צורה, תקנו אותו. אל תכתבו "בניגוד לאמור לעיל..." פשוט תמחקו ותתקנו. אני יודע שתמיד יהיו נושאים שיש לגביהם מחלוקת (האם אם די אף טוב לשימוש במטבח / האם טרצו יותר יפה מקרמיקה / האם אנחנו היינו אלה שבחרו את אולמרט להיות ראש ממשלה). הלקסיקון לא בא לשקף דעות אלה לתת ערך מוגדר. אם אתם רוצים להיות מנומסים שנו את הניסוח ל"יש הטוענים כי... אבל סברה זו אינה מבוססת"

בכל מקרה הערך צריך להראות כדבר מוחלט.

ואם אתם חושבים שלנו יהיו צרות בנושא תזכרו שבויקיפדיה יש ערכים כמו "ירושלים", "התנתקות", "דיר יאסין" ועוד. אם הם חיים עם זה אז נראה לי שגם אנחנו נוכל.
הוסף תגובה קישור ישיר

חדשות לא טובות ובקשה לסיוע

שיתוף הפעולה עם המדריך לתכנון פרטי בנין הופסק עקב בקשתו של אינג' אלכס טברסקוי (הבעלים של המדריך). מסתבר שנוצר ניגוד ענינים בין האתר הזה המספק פרטים בחינם לבין העסק שלו.

על פי בקשתו הוסרו מהאתר כל הפרטים שהגיעו ממנו. כתוצאה מכך נוצרו לנו חורים באתר.

אנו זקוקים בדחיפות להשלמת פרטים בתחומים הבאים:
מדרגות, פיתוח חוץ, תפרים.

כרגיל, גם פרטים אחרים יתקבלו בברכה.

אם האתר הזה נראה לכם כמשהו חיובי - זה הזמן לפעול.
פשוט תשלחו אלי אל - [email protected]

יובל.
הוסף תגובה קישור ישיר

יותר טוב...

אוקי, קיבלתי כבר קצת חומר אבל המערכת הזו רעבה תמיד.

תודה לרמי לוטן על פרטי המדרגות.

אני מעמיס חומרים לרשת בבוקר או בערב אז עכשיו - בוקר טוב, אני הולך לעשות קצת לביתי, להתראות מחר.

עוד! לשלוח עוד חומרים!
הוסף תגובה

(-:

המון תודה לכולם.

אתם מוזמנים להמשיך ולשלוח.
הוסף תגובה

עיצוב לוגו לאתר

(-:

נראה לכם שזה נגמר? שאם הכל עובד אז אני אשב בשקט?

אוקי, אז ככה - לאתר הזה יש לוגו די סתמי. לא שאני חושב שכדאי משהו מסובך אבל... אני חושב שהלוגו הזה עצמו לא שווה במיוחד.

אני מחפש עכשיו ספונסר שיתן פרס לעיצוב של לוגו חדש. משהו פשוט, ישיר. ברוח גוגל, ויקיפדיה, ynet. לא קופץ ולא עף.

אם אני אמצא פרס לזה אז נכריז על תחרות עיצוב ונראה מה יקרה. אגב, חנופה לשופו הראשי תמיד תעזור. נראה מה יהיה הפרס ואז אני אחליט כמה צריך ללקק לי (אם יהיה פרס).

ככה זה היום:
הוסף תגובה קישור ישיר

להכין את המחברות - יש פרס!

זה כנראה יהיה הפרס

בחסות של אריג'נט. פרטים:
www.arigen...p?Pid=3223
הוסף תגובה

זה שווה 1200 ש"ח (למי שלא שם לב) (ל"ת)

הוסף תגובה

ככה יותר טוב?

עורכי המשנה המניאקים בוכים לי על המראה של האתר:
"פשוט מדי", "גס מדי", "ריק מדי"... אמאשך מדי!

זה יותר טוב?

מראה הפורומים יותר עדין. זה בסדר לכם?
הוסף תגובה קישור ישיר

אני מתגעגעת לאייקון שלי...

rachel 25.09 (21:33)
ולתואר "מתמיד" אותו רכשתי בעמל רב אשר התנוסס תחת שמי בגרסה הקודמת...
שטחי?? לא ולא!

נכון שעכשיו זה נראה מקצועי אבל חסר לי הערך המוסף...

גרועה בגרפיקה לא יכולה להציע כלום אין לי מושג איך עושים את זה בכלל רק יודעת שאני ממש מעריכה את העבודה ואת המידע הקיים אבל עדיין מתגעגעת לאיזה סמיילי קטן...
רחל

אדריכלית,

תכנון מותאם אישית בקווים נקיים ותכנון פונקציונאלי
פתרונות ייחודיים לכל חלל.
שילוב עקרונות הבניה הירוקה (אקולוגית)
ליווי בכל שלבי התכנון והביצוע
הוסף תגובה

והנה גם המראה "המהודק" שביקשתם. ביקורת? (ל"ת)

הוסף תגובה

הרבה יותר טוב

כשנתגעגע לירוק נקפוץ לאיכילוב
הוסף תגובה

תחרות עיצוב לוגו לאתר - מתחילים

הנה זה מתחיל, רשמית, וגם נחנך פורום "לימודים" באותה הזדמנות:

תחרות עיצוב לוגו לאתר

www.saf.co.il/noa/saf_1236
הוסף תגובה קישור ישיר

האתר לוהט...

הסטטיסטיקות במונה של גוגל קופצות. החודש הזה כבר עבר את החודש שעבר (ושבר את כל השיאים בכל מקרה) ואנחנו רק ב18.

כמות הורדות, דפים נצפים, זמן שהיה, מספר גולשים - הכל מזנק למעלה. אפשר להגיד בקלות שהקהל פה מקצועי מאד. אף אחד אחר לא היה טורח לקרוא כל כך הרבה דפים ולהוריד קבצים בסוף הטיול.

(-:

איזה כיף.
הוסף תגובה קישור ישיר

לא להבהל, המראה עדיין לא סגור סופית

אבל אני חייב כבר להתחיל לשחק איתו כדי להמשיך עם השינויים. אני מקווה שזאת הפעם האחרונה שאני משחק ככה עם המבנה עצמו של המערכת.

פשוט הייתה חסרה דרגה בהיררכיה של האתר. הכל היה קצת מורכב מדי.

נ.ב. כשאני מעלה את זה באחת בלילה אני מצפה להיות פה לבד ובשקט! אז לא להפריע לי עם הודעות באמצע! (יש לכם מזל שכבר בדקתי חלקים נרחבים כי אחרת האתר היה מושבת לכמה שעות).
ועכשיו - לילה טוב. יש עוד דברים להשלים אבל זה כבר "בקטנות" אני אמשיך מחר.

כן, סגל עורכים יקר... נו, תקטלו נבלות.
הוסף תגובה קישור ישיר

נפתח פורום אוטוקאד

בעיקר כי נמאס לי לקבל שאלות בדואר. אתם מוזמנים לשאול ולענות לשאלות בפורום זה.
הוסף תגובה קישור ישיר

תקלת שרת Saf,

הי,

מתנצל על בעית הזמינות של האתר היום.

10 דקות שלמות באמצע היום ?!?! מישהו ישלם על זה!
הוסף תגובה קישור ישיר

יותר מדי סימבולים באתר...

מתנצל על הבלאגן ברשימות הבלוקים והסימבולים באתר. נאלצתי לעדכן חלק גדול מהדפים בכדי לאפשר גם באגף זה מיון על פי תגיות.

תוצאת הלוואי היא שכרגע מוצג באתר כאילו הרגע הוכנסו מאה קבצים חדשים. תנו לזה כמה ימים וזה יעלם.
הוסף תגובה קישור ישיר

יובל הסיפרייה באמת גדולה, אולי יקל על...

אנה 29.06 (17:24)
החיפוש אם תסדר את הסימבולים לפי קטגוריות. למשל מטבח באביזריה, צמחיה,כלי רכב, סניטריה וכו'. (הכוונה לתת סיפריות)
הוסף תגובה

סליחה ,בעצם זה קיים, אף פעם לא נכסתי דרך הדף זה (ל"ת)

אנה 29.06 (17:26)
הוסף תגובה

אל תרגישי לא בנוח

זה קיים רק מהיום בצהריים. זה בדיוק היה השינוי.
הוסף תגובה

שדרוג אתר Saf

במהלך היום או לכל היותר מחר יועבר האתר לשרת גדול יותר. אתם אמורים לא להרגיש במעבר אבל אם יהיו שיבושים, אני מתנצל.

למרבה השמחה והששון החודש האחרון היה מעל לציפיות. האתר מכיל כמות חומר שקרובה למגבלה הנוכחית וגם התעבורה שלו כבר מתקרבת לקצה, אז אנחנו הולכים על דבל.
למרבה העצב, גם השכירות עולה יותר. אבל אתם, מה אכפת לכם בכלל.

(-:
הוסף תגובה קישור ישיר

חן חן על ההשקעה

israelyad 1.07 (12:39)
יש חדש על פרטים של פרגולות?
הוסף תגובה

לחץ על כל המגרש

אני כבר בהתנהלות מול שלוש חברות שמבצעות ומתכננות פרגולות. קשה להוציא מהם פרטים אבל אחת מהן הבטיחה לי לשלוח היום או מחר.

אני מציע להם פרסום חינם והם...
(-:
הוסף תגובה

תודה יובל. (ל"ת)

israelyad 1.07 (12:39)
הוסף תגובה

כמה שאלות לגבי הפורומים

ועכשיו, כשהמערכת כבר רצה קצת, אני רוצה לדעת מה אתם חושבים על הנושאים הבאים:

1. כמות שיחות בדף:
במערכת מוצגות 10 שיחות לדף. בכל שיחה יתכנו מספר תגובות. האם נראה לכם שצריך יותר שיחות בכל דף? נאמר 15?
שימו לב שרוב האנשים לא מדפדפים אחורה מעבר לדף הראשון.

2. הקפצת שיחות:
ניתן לקבוע שבמידה ומישהו מוסיף תגובה, כל השיחה מוקפצת לראש התור. הצד החיובי - לא מפספסים תגובות לשיחות ישנות. הצד השלילי - לפעמים דווקא בקשות חדשות נדחפות אחורה מהר מאד. שיחות הופכות להיות ארוכות מאד, עד כדי חוסר בהירות (מגיע למצבים ששיחה כוללת 40 - 50 תגובות).

3. מנוי תגובות:
ניתן להוסיף תכונה שתשלח ליוזם השיחה דוא"ל כשמישהו עונה לו. הייתם רוצים שרות כזה?

בוקר טוב.
הוסף תגובה קישור ישיר

כמו שאני רואה את זה:

1. כמות הדיונים אינה קובעת את העומס על הדף. במידה ויש הרבה תגובות הדף יהיה עמוס מאד. אני חושב שבתור התחלה נדרשת הבלטה גרפית חזקה יותר של הפוסט הפותח של הדיון. מעבר לזה אולי כדי ל"הגביל" את הדף בכמות השורות המוצגות ולא לספור את הדיונים (תודה שזה מקסים איך שאני מצליח להפוך שאלה תמימה לפרוייקט תכנות של שלוש שעות)
2. הקפצת שיחות היא, בעיני, פונקציה הכרחית. אחרת דינו של כל דיון פעיל אך מקוטע, להעלם אי שם במעמקי דפים 7-22. אני חושב שמה שיכול לתת מידת שליטה מסויימת הוא האופציה ל"קפל" דיון. כלומר להראות את ההודעה הפותחת של הדיון בתור ברירת מחדל כאשר לחיצה על אייקן "פותחת" את כל שורות התגובות. יכול להיות שזה אמור להיות ברמת כפתור "און/אוף" לכל הדף. אני חושב שבדפים בהם נוספו הודעות חדשות צריכה להיות הדגשה לדיונים שנערכו מאז הביקור האחרון. היא יכולה להיות ברמת הסימון האדום המקובל כיום במערכת, או ברמה של פתיחה אוטומטית של כל ההודעות בדיון, עם הכניסה לדף.
3. בהחלט כן. אפשר גם לתת את האופציה בכרטיס האישי של כל משתמש לסמן האם הוא רוצה את השירות או לא.
4. אני יודע שזה כבר נשמע ממש קנטרני, אבל אני מחזיר אותך חודשיים אחורה לשיחות ביננו על שמירה על פורמט הפורום הקודם (מוצג נואש הדיון ולחיצה עליו פותחת את הדיון כולו, כדף חדש) לעומת הפורמט הנכחי (דיון נראה כפוסט פותח + שורות תגובות מתחתיו היודעות ל"הפתח" או "להתקפל" על ידי לחיצה). אני חושב שאם היינו שומרים על המראה והפונקצינליות הקודמים לא היינו נדרשים בכלל להתלבט בשאלות 1 ו-2. הפורמט ההוא עדין בעיני, מקצועי, מסודר וברור בהרבה מהפורמט הנכחי

אם לא תקבל את דעתי, אני מזהיר: אני יכול בקלות לחשוב על סעיפים 5-37!

יואב
הוסף תגובה

גרררר.... שלוש שעות?

הרבה יותר מזה.

אבל אני מפנה את כבודו לכפתור קטנטן המופיע בצד הימני של הפוסט הפותח כל פתיל. לחיצה עליו תביא אותך לכאן... למשל

www.saf.co.il/noa/blc_1659
זה נכתב רק בשבילך ואתה עוד מקטר לי?

זה שמסוגל להתעלם מבקשות תכנות בלי למצמץ אז לבצע אותן בלי להודיע.
הוסף תגובה

אופס... התכוונתי לכאן

הוסף תגובה

בחור צעיר !

אתה אל תתחמק מהר כל כך לא לזה התכוונתי.
אני התכוונתי לכפתור קטן שיקפל את שורות הכותרות של התגובות ויותיר רק את הכותרת הפותחת את הדיון. כמו תמיד, אני חותר לכיוון האמת (המוחלטת כמובן) שלי. אם היה כפתור כזה, הייתה לנו אפשרות לראות את הפורום במצבו הנשאף מימים ימימה על ידי - כותרות דיון בלבד.
בגלל זה אני דן אותך לשלוש שעות שינה הלילה. נעליים עליך, כמובן.

זה שמזיז אוגדות לארוחת צהריים, אפילו אם רק בדמיון.
הוסף תגובה