זה המקום לבדוק כל מה שקשור למיזוג אוויר, התייעצות עם בעלי מקצוע, בחינת כדאיות, מידות והשוואת סוגי מערכות מיזוג
תנאי השימוש בפורום
+ הודעה חדשה

חימם לחדר ילדים

ורד 11.01 (08:58)
קר מאוד בחדר ילדים והחלטנו להתקין מזגן. איזה מומלץ? בינתיים מבררים לגבי אלקטרה. האם מחמם טוב, שקט, ולא מאוד מייבש? תודה.
הוסף תגובה

את צקיכה מזגן מבוסס שסתום ליניארי LEV

שולי 12.01 (23:48)
בלי השסתום הספציפי הזה, שמעלה או מאפנן תדרי מדחס בצורה ליניארית לחלוטין כולם מייבשים. גם האינוורטרים עד כמה שמדברים עליהם יש דברים לא נכונים לרוב לגביהם. למה? הם מגיעים בכל מיני שיטות עבודה: עם קפילר, עם EEV, EKV ו-LEV שאלה הרכיבים הכי משמעותיים אחרי המדחס עצמו. אם היובש חשוב לך תקני רדיאטור במידה ומזגן ב-3700 שקל עם LEV לא בתקציב שלך (מחיר זה בר השגה רק בקיץ במבצעים עם אחד היצרנים הרלוונטיים).

מזגן עם LEV ניתן לאיתור עם גוגל ע"י שילוב שם הדגם באנגלית + LEV המזגנים המיוצרים במיוחד עבור ישראל כלל לא מכילים אותו בכל מקרה.
הוסף תגובה

מזגן

הילה 25.12 (15:37)
אנחנו מתקינים מזגן חדש ועדיין לא בטוחים של איזה חברה. איזה מזגן נחשב הכי שקט וחסכוני? ויש כזה שלא מאד מייבש? תודה.
הוסף תגובה

אלקטרה

רעות 25.12 (19:25)
מאוד חסכוני ונעים בחורף
הוסף תגובה

פוגיסו אינוורטר מס 1...

בני 25.12 (19:59)
פוגיסו אינוורטר מס 1
הוסף תגובה

הכנה למזגן עילי

יוליה 21.12 (13:08)
שלום אשמח להכוונה איך לעשות הכנה למזגנים עיליים (ללא הנמכת תקרה) לדירת 3 חדרים חדשה מקבלן.
איזו הכנה נדרשת ? איך מסמנים אותה בתכנית? איזו צנרת? איך מראים את הניקוז? איזה נקודת חשמל לשים ובאיזה גובה. די דחוף.

תודה רבה
הוסף תגובה

הזזת צנרת המזגן משמאל לימין

אבי 20.12 (22:21)
שלום לכם!
היום התקינו אצלי מזגן אלקטרה פלטינום 210. זו פעם ראשונה שיש לי מזגן ופעם ראשונה שאני רואה התקנה של מזגן.
את המזגן היה צריך להתקין במקום שדורש תעלת פיויסי וכך עשו.

הבעיה שלי נוצרה כאשר ראיתי שיש בצד הימני והצד השמאלי של המזגן פלסטיק שאפשר לשחרר כדי להוציא דרכו את הצנרת ואצלי הוציאו אותה מהצד השמאלי שלו. לאחר ההתקנה ראיתי שתעלת הפיויסי תופסת מקום רב בקיר וזה יוצר בעיה כי על אותו הקיר נשענת ספה גדולה. כאשר קרבתי את הספה לקיר ראיתי שאם היו מוציאים את הצנרת מהצד הימני של המזגן, התעלה היתה יורדת בדיוק למקום שהיא לא היתה מפריעה לספה.

השאלה שלי היא האם ניתן להזיז את הצנרת וכמה זה יכול לעלות?
האם אני יכול לעשות זאת בעצמי? (למשוך את המזגן מלמטה ופשוט להחליק את הצנרת לצד השני)
אם אני לא יכול לעשות את זה בעצמי וטכנאי כן יכול לעשות זאת, במה זה כרוך? (הלחמת המשך לצנרת? החלפה שלה איכשהו?)

תודה רבה!
הוסף תגובה

חימום

לאה 8.12 (09:31)
מחפשת מזגן לסלון- שמחמם ממש טוב וגם שקט וחסכוני. מה מומלץ? תודה.
הוסף תגובה

אלקטרה מה הגודל

דורין 8.12 (11:18)
מה גודל הסלון ? זה חלל אחד עם מטבח?
יש לי אלקטרה בכל הבית ממליצה על המזגנים האמת גם על השירות
הוסף תגובה

אלקטרה

רעותי 8.12 (15:34)
שקט וחסכוני
הוסף תגובה

מולטי אינוורטר של טורנדו

מוש 5.12 (11:36)
שלום , עכב המבצע החדש של טורנדו ל - 7 שנות אחריות על מזגני אינוורטר אני שוקל לרכוש מולטי שלהם ל 3 חדרים . האם מישהו יכול להמליץ או לתת חוות דעת על מזגן המולטי אניוורטר של טורנדו מבחינת הביצוע , רעש , אמינות ושירות שהבנתי שהשתפר מאוד לאחרונה .

תודה רבה
הוסף תגובה

חימום

רונה 1.12 (09:37)
צריכה להתקין כמה יחידות מיזוג קטנים בבית. חשוב שיחמם טוב, ושיהיה שקט. מה מומלץ? תודה.
הוסף תגובה

אלקטרה

הגר 1.12 (09:40)
קיבלתי הרבה המלצות
הוסף תגובה

ךחות

דורון 24.11 (18:57)
האם מיזוג משפיע על הלחות בחדר?
יותר נכון האם חימום בחורף משפיע על הלחות (שיהיה פחות יבש או יותר)?
אם כן איך עושים את זה?
הוסף תגובה

איזה מזגן הכי חסכוני מבחינת בז...

תמר 13.11 (20:20)
איזה מזגן הכי חסכוני מבחינת בזבוז חשמל? צריכים לקנות מזגנים לחדרים אבל אני מפחדת שהחשבון חשמל יהיה ממש גבוהה... חשבנו לכיוון אלקטרה. תודה.
הוסף תגובה

לכי על אלקטרה...

ניצן 13.11 (20:39)
מניסיון שלי איתם הם מצוינים
הוסף תגובה

חימום חדר ילדים

שירה 10.11 (08:35)
כרגע יש לנו יחידה אחת שמחממת את איזור הסלון אבל החימום לא מתפשט מספיק לחדרי שינה של הילדים אז אני רוצה להתקין יחידות קטנות בחדרים. של איזה חברה הייתם ממליצים? תודה!
הוסף תגובה

לנו יש אלקטרה בחדרים

הגר 10.11 (20:30)
מחמם/מקרר ממש מהר! וחסכוני בחשמל- יש לנו את האינוורטר
הוסף תגובה

אלקטרה

רעותי 22 11.11 (08:20)
מרוצים מהמזגנים שלהם
הוסף תגובה

לנו יש אלקטרה ואנחנו מאוד מרוצים. (ל"ת)

סיון 11.11 (08:42)
הוסף תגובה

זרם אוויר חלש לממד

אורן 9.11 (16:39)
יש לנו מזגן מיני מרכזי והחדר האחרון, הממד, אינו מקבל מספיק עוצמה של אוויר.
האם יש דרך לשפר את המצב בלי לשבור את כל הבית?
הוסף תגובה

חימום

גפן 9.11 (16:25)
התחיל להתקרר ממש, ואשמח לקבל המלצה על מזגן שמחמם טוב. שיהיה שקט ויעיל.
תודה.
הוסף תגובה

רק טורנדו (ל"ת)

סוני 9.11 (16:26)
הוסף תגובה

אלקטרה מןמלצים בחום (ל"ת)

אביב 9.11 (17:06)
הוסף תגובה

לנו יש מזגנים מעולים של אלקטרה

נועם 9.11 (20:34)
יש לנו אותם כבר שלוש וחצי שנים, אחד בכל חדר ואנחנו ממש מרוצים מהאיכות שלהם ומהשירות של אלקטרה, ממליצה.
הוסף תגובה