פורום מטבחים ושיש משמש לדיונים לרוכשים או בונים מטבח חדש, למשפצים את הישן או למי שצריך רק שינויים בקיים, ארונות מטבח, מוצרי חשמל, סוגי שיש ואבן למטבח, מידות, תקנים ויצרנים.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום
+ הודעה חדשה

דלפק במטבח שקרוב לפינת אוכל

קרן 22.02 (09:46)
מאוד רוצה דלפק במטבח אך מתלבטת בשל הקרבה לפינת אוכל. רעיונות איך לעשות ? האם לוותר ?דלפק במטבח שקרוב לפינת אוכל
הוסף תגובה

צריכה עזרה...

רוית 20.02 (13:53)
אני יודעת ששואלים את השאלה הבאה כל הזמן אבל אין לי עדיין תשובה ולכן אודה מאוד לדעתכם.
יש לנו ריצוף בגוון מעין אפור חום בהיר. בחרנו במטבח מודרני בצבע לבן עם ידיות ניקל. כמו כן מוצרי החשמל גם בצבעי הנירוסטה. יש לנו אי לבן אם פלטת בוצ'ר מעץ אלון. כמו כן יש קלפה אחת בצבע קפוצינו. אציין שהמטבח עמוס יחסית ולכן שיש לבן הוא המתאים לדעתנו.
איזה שיש לקחת? הדגמים שהצלחנו לצמצם הם 3141 (אומרים לי כל הזמן שהוא מיושן), 2141 (יש לי אותו בבית הנוכחי ואין תלונות, אבל מחפשים אולי קצת להתחדש), 4600, 5131? מחפשים את האסטתיקה.
כמו כן, שווה לעשות חיפוי של בריקים מאורכים לבנים או לעלות עם השיש כ5-10 סמ על הקיר?

www.prairiekitchens.com

תודה רבה לעוזרים
הוסף תגובה

החלפת מנגנונין של גירת דלתות ומגירות

רננה 20.02 (22:44)
שלום לכולם אני צריכה בעל מקצוע להחלפת מנגנוני סגירה של דלתות ומגירות המטבח ושל ארון המזווה בגן יבנה, אשמח להמלצות.
תודה!
הוסף תגובה

מנגנונים שנסגרים לאט ובלי רעש (ל"ת)

רננה 20.02 (22:44)
הוסף תגובה

החלפת דלתות במטבח

מיכל ברקאי 20.02 (13:26)
אשמח להמלצה על בעל מקצוע(נגרייה) להחלפת דלתות במטבח בצפון תל אביב
הוסף תגובה

החלפת שיש על אי במטבח

אביבה 14.02 (17:49)
שלום
על האי שלנו שמו שיש בדיוק בגודל האי (הארון שמתחתיו) ואני רוצה להחליף שיש שיהיה גדול יותר מהארון שיהיה אפשר לשבת קרוב והרגליים יהיו מתחת לשיש.
השאלה שלי היא אם כדאי להוציא את הקיים ולשים חדש או פשוט להדביק את החדש ישירות על הישן?
הוסף תגובה

החלפחת שיש

שירן עבודות עץ 17.02 (09:24)
שלום
לא כדאי להדביק על הקיים זה יתפוס גובה מיותר . ועודף משקל על הארון . פשוט לפרק תקיים הפירוק לא אמור להוות בעיה..
שירן נסים
הוסף תגובה

בחירת שיש קיסר

לימור 9.02 (18:06)
היי
איזה שיש קיסר מתאים יותר למטבח לבן אפוקסי מבריק עם חיפוי זכוכית לבנה 5110 או 5130 או 4130?
תודה רבה
הוסף תגובה

זכוכית במקור קרמיקה במטבח

נטע 5.02 (16:52)
יש חברה מומלצת?
הוסף תגובה

החלפת מטבח

רינת 3.02 (12:36)
שלום, רכשנו בית ישן עם מטבח ממש ישן, את המטבח הקיים ברצוננו להרוס לחלוטין ובמיקום שלו לשנות את המבנה כך שיהיה חדר מגורים ולבנות מטבח חדש בחדר אחר של הבית, אשמח להערכת זמן עבודה ועלות למטבח חדש מההתחלה ברמה סטנדרטית בסיסית ביותר והמלצות לביצוע תודה
הוסף תגובה

החלפת מטבי

שירן עבודות עץ 17.02 (09:31)
שלום
על מנת להעתיק את המטבח בבית יש להכין 1-חשמל 2 אינטלציה : מים חמים קרים +ניקוז . במידה ואין בחדר שבו אתם רוצים לבנות את המטבח .
לגבי עלות מטבח סטנדטי העליות הם בסביבות ה-1500 ל-2500 שקלים למטר .כאשר יש לקחת בחשבון גם עלות שיש שיש קיסר איכותי עולה בערך 1000 שקלים למטר ..
שירן נסים
הוסף תגובה

החלפת מטבח

מיקי מיקנר 19.02 (10:52)
החלפת מטבח תלויה ומותאמת לחלל שבו אנו חיים לפיכך יש להגיע לפגישה עם תכנית קירות חלונות ומיקומי צנרת חשמל ומערכת אספקת מים וניקוזים וזאת על מנת לבחון את החלל ולהתאים מטבח באופן אופטימלי. עלות מטבח מורכבת מכמות ורמת הפרזולים , סוגי חזיתות ועוד ... על מנת לקבל הצעה מדויקת יש להפגש עם בעל מקצוע ולעבור על התכניות באופן מדויק . זמני אספקה כ- חודשיים .
מכיון שמטבח וחדרים רטובים מוגדרים בקהילת הבניה כשיפוץ לא קטן מומלץ להשקיע באופן חד פעמי ולבנות מטבח איכותי ככל שניתן .החלפת המטבח עוד מספר שנים תכלול החלפת שיש כנראה החלפת כיור ועוד . עדיף לעשות את העבודה כמו שצריך פעם אחת ולא להכנס לשיפוצים תכופים. לחילופין אפשר ליצור מטבח לא יקר שאותו ניתן להשלים בעתיד ע"י תוספות .
תמיד נשמח לעמוד לרשותך בטריו עיצובים בלוחמי הגטאות וגם אם נדרש רק ייעוץ ,אנחנו פה
מיקי - 052-8888115
הוסף תגובה

יש לי סדק בכיור מאבן לא נירוסטה

דפנה 2.02 (18:32)
הוא מחובר לשיש מודבק אליו בחיבור שטוח, האם ניתן להחליף?
הוסף תגובה

תנור משולב

דינה 11.01 (08:41)
איפה כדאי לקנות תנור משולב במחיר טוב? איך במחסני חשמל? תודה.
הוסף תגובה

מקרר

יונית 25.12 (15:34)
אני צריכה לקנות מקרר חדש. אהבתי את הסגנון שהמפקיא בחלק התחתון. יש לכן המלצות איפה כדאי לחפש? תודה.
הוסף תגובה

נסי מחסני חשמל

מעיין 25.12 (19:23)
יש להם מבצעי סוף שנה שווים
הוסף תגובה

החומר המועדף בדלתות מטבח

פ.ב. 13.12 (18:01)
רציתי לשאול מה יותר חזק פולימר או שלייף לק(אני מבינה שפורמיקה חזקה יותר משתיהם)
וכן האם יש רמות שונות מבחינת החוזק?
הוסף תגובה

חזיתות למטבח

מיקי מיקנר 19.02 (11:00)
סוג החזיתות במטבח תלוי ומותנה בדרישות הלקוח כאשר אנו מנסים ככל שניתן לעמוד על השלב האבולוציוני שבו נמצאת המשפחה על מנת להציע להם את המוצר הנכון לתקופה שבה הם חיים.
משפחה שלה ילדים קטנים או יכולת תחזוקה ברמה לא גבוהה חייבת להבין כי מטבחי צבע הם המטבחים הרגישים ביותר למכות ונזקים ,לפיכך עליהם לבחון את יכולתם לתחזק מטבח כזה . מטבח כזה עלול להראות רע תוך תקופה לא ארוכה ויש להסביר ללקוח את ההשלכות והדרישות לתחזוקה על מנת שיוכל לקבל החלטה מושכלת.
קיימים מגוון רחב של פתרונות היכולים לתת מראה מאוד דומה לצבע אבל עם אפשרות לתחזוקה קלה יותר .
בכל מקרה לגופו אשמח לתת תשובות ללא התחייבות וללא תשלום על מנת לעזור לכל אדם שזקוק לעצה .
מיקי מיקנר
052-8888115
טריו עיצובים - לוחמי הגטאות .
הוסף תגובה