פורום מטבחים ושיש משמש לדיונים לרוכשים או בונים מטבח חדש, למשפצים את הישן או למי שצריך רק שינויים בקיים, ארונות מטבח, מוצרי חשמל, סוגי שיש ואבן למטבח, מידות, תקנים ויצרנים.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום
+ הודעה חדשה

התקנת כיריים באי מרכזי במטבח

אורטל 24.03 (17:28)
האם ניתן להתקין כיריים באי מרכזי במטבח קיים? איפה תעבור הצנרת גז?
מה התהליך של התקנה כזו?
הוסף תגובה

גודל הכיור ביחס לרוחב השיש

עינב 22.03 (20:50)
מה גודל הכיור המקסימלי שניתן להתקין בשיש ברוחב 70 ס"מ?
הוסף תגובה

שיפוץ מטבח במינימום כסף

קורל 17.03 (16:12)
יש לי בבית מטבח ישן.
הצבע של הארונות מתקלף, הצירים שוחקים וכו'
איך ניתן לשפץ אותו למראה חדש ויוקרתי במינימום עלות?
הוסף תגובה

שיפוץ ארונות מטבח

יובל מטבחים 20.03 (16:33)
הי קורל...
במינימום עלות....ניתן להחליף דלתות ....לדלתות בציפוי פורמייקה או פורניר ולהקנות מראה יוקרתי למטבח...
אבל בתנאי שהוא לא רקוב מבפנים.....
יובל מטבחים
הוסף תגובה

זיהוי ריקבון בארונות

קורל 20.03 (19:31)
איך ניתן לדעת אם הדלתות רקובות מבפנים?
יכול להיות שזאת הסיבה להתקלפות הצבע?
הוסף תגובה

זיהוי ריקבון

יובל מטבחים 21.03 (07:44)
התקלפות הצבע היא לא בהכרח קשורה- אם בכלל...
לגבי ריקבון, להתבונן ולנסות לראות מבפנים, להריח וכדומה...או להזמין בעל מקצוע שיתן הצעת מחיר להחלפת הדלתות והוא ימליץ לך אם בכלל כדאי להחליף או לא....רצוי בעל מקצוע אמין....
הוסף תגובה

עברתי דירה ובמטבח הנוכחי יש כי...

מאיה 15.03 (17:27)
עברתי דירה ובמטבח הנוכחי יש כיור אחד, אנחנו דתיים ומעוניינים שיהיה כיור לבשרי וכיור לחלבי.
האם יש אפשרות להתקין כיור נוסף ללא החלפת כל השיש הקיים?
הוסף תגובה

יש מה לעשות עם מטבח מפורק במצב טוב?

פטריק 9.03 (16:29)
יש מי שקונה מטבחים יד שנייה?
הוסף תגובה

איזה סוג שיש נחשב לחזק ואיכותי במחירים זולים?

שי גונן 7.03 (10:00)
אשמח להמלצה
הוסף תגובה

שלום לך לנו יש שיש קיסר שנחשב...

יובל 7.03 (12:03)
שלום לך
לנו יש שיש קיסר שנחשב איכותי, מחיר הדגמים שונה לא בגלל האיכות ...המחיר לשיש קיסר מתחיל 650 ש"ח למטר .... שוב תלוי בדגם המוצע.....
שיווקנו בעבר גם שיש חברון שנחשב זול יחסית, אך חברון הוא שיש טבעי והחיסרון העיקרי הוא שהוא סופג...
יובל מטבחים 050-7520949
הוסף תגובה

דלפק במטבח שקרוב לפינת אוכל

קרן 22.02 (08:41)
מאוד רוצה דלפק במטבח אך מתלבטת בשל הקרבה לפינת אוכל. רעיונות איך לעשות ? האם לוותר ?דלפק במטבח שקרוב לפינת אוכל
הוסף תגובה

צריכה עזרה...

רוית 21.02 (15:14)
אני יודעת ששואלים את השאלה הבאה כל הזמן אבל אין לי עדיין תשובה ולכן אודה מאוד לדעתכם.
יש לנו ריצוף בגוון מעין אפור חום בהיר. בחרנו במטבח מודרני בצבע לבן עם ידיות ניקל. כמו כן מוצרי החשמל גם בצבעי הנירוסטה. יש לנו אי לבן אם פלטת בוצ'ר מעץ אלון. כמו כן יש קלפה אחת בצבע קפוצינו. אציין שהמטבח עמוס יחסית ולכן שיש לבן הוא המתאים לדעתנו.
איזה שיש לקחת? הדגמים שהצלחנו לצמצם הם 3141 (אומרים לי כל הזמן שהוא מיושן), 2141 (יש לי אותו בבית הנוכחי ואין תלונות, אבל מחפשים אולי קצת להתחדש), 4600, 5131? מחפשים את האסטתיקה.
כמו כן, שווה לעשות חיפוי של בריקים מאורכים לבנים או לעלות עם השיש כ5-10 סמ על הקיר?

תודה רבה לעוזרים
הוסף תגובה

החלפת מנגנונין של גירת דלתות ומגירות

רננה 20.02 (22:44)
שלום לכולם אני צריכה בעל מקצוע להחלפת מנגנוני סגירה של דלתות ומגירות המטבח ושל ארון המזווה בגן יבנה, אשמח להמלצות.
תודה!
הוסף תגובה

מנגנונים שנסגרים לאט ובלי רעש (ל"ת)

רננה 20.02 (22:44)
הוסף תגובה

החלפת דלתות במטבח

מיכל ברקאי 20.02 (13:26)
אשמח להמלצה על בעל מקצוע(נגרייה) להחלפת דלתות במטבח בצפון תל אביב
הוסף תגובה

החלפת שיש על אי במטבח

אביבה 14.02 (17:49)
שלום
על האי שלנו שמו שיש בדיוק בגודל האי (הארון שמתחתיו) ואני רוצה להחליף שיש שיהיה גדול יותר מהארון שיהיה אפשר לשבת קרוב והרגליים יהיו מתחת לשיש.
השאלה שלי היא אם כדאי להוציא את הקיים ולשים חדש או פשוט להדביק את החדש ישירות על הישן?
הוסף תגובה

החלפחת שיש

שירן עבודות עץ 17.02 (09:24)
שלום
לא כדאי להדביק על הקיים זה יתפוס גובה מיותר . ועודף משקל על הארון . פשוט לפרק תקיים הפירוק לא אמור להוות בעיה..
שירן נסים
הוסף תגובה

בחירת שיש קיסר

לימור 9.02 (18:06)
היי
איזה שיש קיסר מתאים יותר למטבח לבן אפוקסי מבריק עם חיפוי זכוכית לבנה 5110 או 5130 או 4130?
תודה רבה
הוסף תגובה