פורום נגרות ועץ - עבודות עץ ואמנות בעץ

בפורום נגרות ועץ תוכלו לפגוש מומחים בתחום וחובבי עץ,להתייעץ בכל הנוגע ליצירה, תיקון ורכישה של מוצרי עץ כמו משקופים, חלונות, רהיטים, דק, מדרגות, חיפויי עץ ועוד..
כאן ניתן להתייעץ, לקבל הצעות וחוות דעת ואף להשוויץ בעבודות בתחום ולהציגם.
תנאי השימוש בפורום
הודעה חדשה

הדבקת פורמייקה

יוחאי 31.12 (10:53)
הדבקת כל סוגי הפורמייקה על כל סוגי הפלטות במכבש קר . ציוד חדיש ומתקדם . כולל הדבקת פלטות באורך 3.05!
מקור הפורמייקה בהנהלת יוחאי פיסו
www.bam.co...%A1%D7%95/הדבקת פורמייקה
הוסף תגובה קישור ישיר

יוחאי פיסו מקדם את המיחזור של מקור הפורמייקה

ירון 23.01 (09:15)
בשנים האחרונות בהנהלתו של יוחאי פיסו, המפעל המשפחתי אותו הוא מנהל יחד עם אחיו, עובר לאט לאט לשימוש בפסולת עץ שהם מייצרים על מנת לחמם את אותו פס יצור שמייצר את הרהיטים שלהם.
www.yudale...%A1%D7%95/
הוסף תגובה

חריטה על עץ בלייזר

Laser Cat 10.12 (10:21)
סטודיו לייזר קאט - laser cat, סטודיו לחריטה וחיתוך בלייזר.
בעיה נפוצה של לקוחות היא שאין שרות במקביל גם לחיתוך וגם להכנת הקבצים עצמם בשביל החיתוך.
לרוב הם נשלחים לגרפיקאים על מנת להכין קובץ לחיתוך.
בעיה שניה, מכונות קטנות ומוגבלות בגודל הפיזי של העבודה.
לכן אצלנו בסטודיו לייזר קאט - laser cat, יש גם מוכות חיתוך לעבודות קטנות וגם גדולות מאוד.
אנחנו נותנים במקביל גם שירות לעריכת קבצים, כך שאפשר לקבל אצלנו את כל החבילה ולא להתפזר בין מעצבים גרפיים ומקומות חיתוך.

laser-cat-...ness.site/
www.facebo...rcatisrael
adi franco
הוסף תגובה קישור ישיר

בחירת זכוכית לשולחן סלוני

עירית 20.11 (14:28)
עשיתי שולחן סלוני מעץ והשטח העליון הוא זכוכית בתוך מסגרת העץ. מה כדאי, זכוכית מחוסמת 8מ״מ או טריפל 8מ״מ?
תודה
הוסף תגובה קישור ישיר

איזה סוג עץ?

דנה 26.09 (21:31)
שלום,
האם ניתן לדעת את סוג העץ שבתמונה המצורפת?איזה סוג עץ?
הוסף תגובה קישור ישיר

התנפחות פורמייקה

רוני 7.08 (15:13)
שלום , מציידו של המטבח התנפחה הפורמייקה במרכז הלוח ומופיעה התנפחות ,
האם ישנה שיטה מועילה לתיקון ההתנפחות ?
הוסף תגובה קישור ישיר

מדפסת לחיתוך לייזר ביתית

ליטל 20.07 (10:24)
היי,
רכשתי מדפסת לייזר xtool d1
מישהו מכיר ויכול לעזור לי?

אני לא מצליחה לחבר את המאק שלי למדפסת ולא מצליחה למצוא תשובות באינט

תודה מראש
הוסף תגובה קישור ישיר

צביעת עץ

שלמה בונה 3.03 (15:17)
שלום! יש לי שאלה...אני רואה סירטונים שבהם היוצרים מורחים בעזרת סמרטוט צבע וכעבור מספר דקות מנגבים את הצבע...איזה סוג צבע זה? מה העקרון פה? תודה
הוסף תגובה קישור ישיר

חידוש מתנ"ס - המלצות בבקשה

ליבי 25.02 (18:50)
היי, המתנ"ס השכונתי שלנו רוצה לעשות שיפוץ קל , יותר נכון לקרוא לזה רענון לחדר המרכזי .
החדר הוא חדר מפגשים - כמו סלון - שעושים שם פעילויות כמו : הרצאות ,התעמלות , קבוצות העשרה וכו. בגלל שאמא שלי שם חשוב לי שזה יהיה מקום נעים ,אך בגלל שזה מתנ"ס הם קצרים בתקציב.
אחרי שיטוטים ברשת ראיתי כאן: www.makorr...zim/448365 תמונה של רהיט שיכול להתאים לקיר המרכזי עם המקרן. אבל אני צריכה משהו בהתאמה אישית . צריכה יותר מגירות - שיהיו עם מנולים (כמו לוקרים) ושהמקום עם הקיר החשוף יהיה ממוקדם במרכז הרהיט.
אשמח לקבל המלצות לנגרים שעשו דברים דומים .
ואם מישהו עשה משהו דומה אשמח לברר כמה יכול לעלות פרוייקט כזה . אודה מישהו יודע לכוון אותי.
הוסף תגובה קישור ישיר

צביעת דק

יוסף 9.08 (21:52)
בהתקנת דק - האם צריך לצבוע לפני ההתקנה את החלק התחתון של הדק ? הכוונה לחלק שפונה לאדמה
הוסף תגובה קישור ישיר

דק על אדמה

דורון 3.07 (16:36)
שלום,
בניתי דק על אדמה בדירת גן. היסודות של הדק נשענים על אבני שפה של מדרכות שמונחים על האדמה. במשך שנתיים האדמה שקעה כ 5 סמ ואני נאלצתי להגביה את היסודות.
מה אפשר לעשות כדי לפתור את הבעיה במידה והאדמה תמשיך לשקוע?
הוסף תגובה קישור ישיר

סימני תולעים באגוז אפריקאי

הילה 28.06 (09:38)
היי, הזמנתי פלטת עץ מסוג אגוז אפריקאי בשביל שולחן כתיבה שאני רוצה לבנות ואני רואה שיש בו כמה חורים של תולעים - זה משהו שאני צריכה לטפל בו או שהם בטוח כבר לא שם? וכדאי לסגור את החורים האלה איכשהו לפני ששמים את הלכה או שלא צריך? ולגבי הנגרות - אני רוצה שולחן כתיבה עם רגליים בצורת "מסגרות" כמו בדגם "נועם" שבאתר הזה www.housei....asp?cat=6 - אני יכולה לעשות אותן עם אורן זול ולצבוע כמו בתמונה? זה יהיה מספיק חזק, נכון? ואיך כדאי לעשות את החיבור של הרגליים לפלטה של השולחן? תודה רבה
הוסף תגובה קישור ישיר

יצירת שולחן אוכל על אדן החלון

דנה 10.05 (09:29)
שלום לכולם,
אשמח להתייעצות איך להתחיל את הפרוייקט שיש לי בראש.
אני רוצה ליצור פינת אוכל על אדן החלון (מצ"ב תמונה)-הרעיון הוא ספסל נוח
אשמח לקבל הצעות כיצד אוכל להתחיל את הפרוייקט.

האם עליי להמשיך בקו ישר עם אדן החלון? האם עליי לדאוג למשענת (לא רוצה שהאויר יחסם בגלל המשענת), איזה סוג עץ אני צריכה לעבוד איתו?

תודה רבהיצירת שולחן אוכל על אדן החלון
הוסף תגובה קישור ישיר

טיפול בעץ מלא

ukehgl 1.05 (19:31)
שלום
יש לי שתי שאלות בנושאים שונים:
1. קניתי לוחות עץ אלום אפריקאי מלא . גיליתי הרבה חורים קטנטנים בגודל ראש סיכה מפוזרים על הלוחות. יש למישהו הסבר ?
2. יש לי לוח עץ מלא שבכוונתי לעשות לו גימור עם שמן דני (Danish Oil) קוראים לו גם שמן טיק. השמן מכיל גם סילר ומורחים אותו בכמה שכבות עד לברק הרצוי.
יש קטע קטן על הלוח שמילאתי את הסדק בעץ עם מילוי עץ אגואפלאסט של פאר/נשר.
צריך לגוון אותו לצבע של העץ. ידוע לי שצריך להשתמש בבייץ אבל אין לי וגם לא יודע איפה להשיג ( אני מאיזור השרון).
היכן אפשר להשיג בייץ ע''ב מים ?
האם אפשר לחילופין לגוון עם צבעי מים ? עליהם השמן יתפוס.
תודה.
הוסף תגובה קישור ישיר

הלוואות חברתיות חדשות לעסקים טובים

המחלקה העסקית 22.04 (20:02)
הוסף תגובה קישור ישיר

איך עושים כזה ארון?

רעכי 8.04 (04:21)
שלום, אני מעצבת פנים, אני מצרפת כאן הדמיה של ארון , אם מישהי יוכל לפשט לי ולענות האם וכיצד ניתן ליצור את העיגול שעל הארון, אודה לו מאד, תודה רבה מראשאיך עושים כזה ארון?
הוסף תגובה קישור ישיר

ענו לך?

אלון 9.06 (09:43)
שלח הודעה, אסביר לך.
0526268882
הוסף תגובה

הנגר כבר ידע . נסי לשאול גם או...

שירה 10.06 (07:14)
הנגר כבר ידע . נסי לשאול גם אותו
כמובן קחי משהו טוב
הוסף תגובה

פלטה לשולחן

איציק 4.04 (17:57)
שלום רב, ברשותי שולחן עץ מלבני שהסרתי ממנו את הפלטה כי אני מעוניין להחליפה לגדולה יותר.אני שואל אם הפלטה שאני רוצה לא תהיה גדולה מידי למסגרת, דבר שיביא לחוסר יציבות של השולחן.
מידות המסגרת הם 136 אורך על 60 רוחב. בפינות המסגרת רגלי עץ מלא 9 על 9
אני רוצה פלטה 90 רוחב על 230 אורך.
מה דעתכם
הוסף תגובה קישור ישיר

שמנת לא אפוקסי

דוד המלך 4.03 (10:29)
אני מעוניין לרהט את הסלון בשילוב של שמנת ועץ (הדמיה כללית ולא מדויקת מצורפת)
אך אני חושש מפני צביעת אפוקסי שמא יתקלף הצבע וקשה מאוד לתקן.
השאלה האם יש פתרון שמדמה אפוקסי או צביעה אחרת בשמנת, או אולי צביעה חצי שקופה על איזשהו סוג של עץ שנותן צבע בהיר מאוד שמשתלב עם עץ אלון טבעי (אלון מולבן רגיל נראה קצת מוזר, אולי יש הלבנה שנראית טבעית)
תודה לכל המשיביםשמנת לא אפוקסי
הוסף תגובה קישור ישיר

השכרת נגרייה יומית/שבועית לחובבים.

שמואל 16.12 (11:30)
אהלן, משכיר סדנה לנגרים/מסגרים חובבים ליומית/שבועית, יש במקום כל דבר שתצטרכו כדי לבנות את הפרויקט שלכם.
• שולחנות עבודה גדולים.
• מסור שולחן
• מסור פנדל גרונג
• מסור שורף
• מסור סרט
• מקדח עמוד
• מלטשת
• קומפרסור+ אקדח סיכות ומרסס צבע.
• רתכת אלקטרודה
• מגוון כלים ידניים של מקיטה
• כלי מדידה
• מקדחים וביטים לעץ וברזל.
• קליבות בכל מיני גדלים.
הסדנה נמצאת במושב עין יעקב בגליל המערבי.
שמואל – 053-8202410.השכרת נגרייה יומית/שבועית לחובבים.
הוסף תגובה קישור ישיר

תולעי עץ בעבודת עץ בחצר

תהילה 14.12 (16:00)
הי, אני רוצה לבנות רהיט לגינה מבול עץ שיש בו תולעי עץ האם אני מסכנת את הדק ושאר רהיטי העץ בגינה או שהתולעים לא יעברו לעץ מעובד למטופל לחוץ?
הוסף תגובה קישור ישיר

חיבור פלטת זכוכית לשולחן

משה 24.11 (19:26)
שלום
יש לי שולחן זכוכית עם בסיס מתכת, הפלטה היתה מחוברת עם מחברים כאלה (מצורף תמונות) וחלק נפלו והזכוכית מתנדנדת השאלה באיזה דבק משתמשים בשביל להדביק חזרה וסתם כך איך קוראים למחבר הזה בשפה המקצועית.
בנוסף יש על הזכוכית מין ציפוי כזה שנראה כמו לקה וחלק מקולפת השאלה איך אפשר לגרד את הציפוי הזה ואיך מחדשים אותו (איך קוראים לציפוי הזה
תודה רבהחיבור פלטת זכוכית לשולחן
הוסף תגובה קישור ישיר

מצרף עוד תמונה...

משה 24.11 (19:29)
מצרף עוד תמונהמצרף עוד תמונה...
הוסף תגובה

תיקון מוצר מעץ זית

דדי 20.11 (12:41)
היכן אפשר או מי מתקן מוצר קטן
מעץ זית שנשבר
תודהתיקון מוצר מעץ זית
הוסף תגובה קישור ישיר

עצים לפיסול

עמי ברלר 12.11 (23:39)
שלום
אני גמלאי והתחלתי לפסל בעץ ויש לי בעיה עם השגת בולי עץ מתאימים לפיסול
האם מישהו יוכל לעזור בנושא
תודה מראש
עמי
הוסף תגובה קישור ישיר

יעקב הנגר

זנט 19.07 (10:10)
בוקר טוב, האם מישהו שמע על יעקב הנגר ויש לו המלצות/דיס המלצות
הוסף תגובה קישור ישיר

לא ממולץ! להתרחק ! עבודה גרועה אספקה גרועה

יוסי 26.07 (16:20)
לא עומדים בזמנים איכות גרועה!
הוסף תגובה

פניתי בחודש יולי על מנת לרכוש ...

חיה 9.12 (00:05)
פניתי בחודש יולי על מנת לרכוש מטבח, לאחר בניית הצעת מחיר שולמה מקדמה בסך 10 אחוז מההצעה, במהלך חודש 09/22 פנו אליי עם הצעה מפתה לשלם להם סכום של עשרות אלפים, ובתמורה יתקבלו 5 אחוזי הנחה, הסכמתי, מדובר על עשרות אלפים, מאז ועד היום, לא התקבלו תוכניות גמורות, עברו מספר חודשים ולא קרה כלום. כל הניסיונות ליצור קשר ללא הצלחה.
הוסף תגובה

בניית לול ליל שלי

נהוראי דמרי 13.07 (17:25)
אני רוצה לבנות לול לבן שלי אישתי קצת מפחדת היא אומרת שזה צריך להיות בטיחותי עם תקן אנערף
יש מישהו שעשה משהו ככזה או שיודדע על מה צריך להקפיד. תודה
הוסף תגובה קישור ישיר

נגר בירושלים

נגר בירושלים 19.05 (20:42)
נגר בירושלים לשרותכם ברגע בו אתם אומרים עד כאן! חייבים להחליף את המטבח או את הדלתות בבית הכל כבר מתפרק,
או פשוט הרהיטים ישנים ורוצים להתפנק ורהיטים חדשים.ומתחילים לראות 2 ואולי עשרות של קטלוגים של טבחים דלתות ועוד. ולא יודעים מאיפה להתחיל לבחור האם נגר מומלץ בירושלים פרטי שיתאים לך אישית את העבודה או דרך חברת נגרות נגר זול בירושלים
תהליך העבודה נעשה מול נגר מקצועי בירושלים ונעשה בצורה אישית מול הנגר עצמו או מול הצוות של נגר בירושלים, החל משלב קבלת הצעת מחיר, דרך שלב המידות, הבנייה וההתקנה
נגר בירושלים פה למענכם בישביל כל עבודות הנגרות שאתם צריכים.
פשוט חייגו עכשיו 055-991-1153
ולחצו על הקישור הבא www.youtub...uy5SYMumBc
הוסף תגובה קישור ישיר