פורום נגרות ועץ, משקופים, חלונות, רהיטים, דק, מדרגות, חיפויי עץ ועוד..
כאן ניתן להתייעץ, לקבל הצעות וחוות דעת ואף להשוויץ בעבודות בתחום ולהציגם.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום
+ הודעה חדשה

מחפש נגר לפי יומית לעבודות נגרות בסיסית

רועי 23.10 (18:09)
יש לי מגוון עבודות קלות שלא צורכות הכנת עבודה בנגריה: החל ממידוף המחסן בעצים שיש לי בחצר וכלה בשיפצור הפרגולה שסגרתי זה עתה. גם עזרה בצביעה בעזרת פיסטולת. בקיצור, בשביל כוס חלב לא חייב לקנות רפת. מסתפק בנגר חובב בעל ידיים טכניות טובות.
0527251044
הוסף תגובה

אני צריך לשפץ דק שבניתי לפני כ...

ארז 12.10 (23:23)
אני צריך לשפץ דק שבניתי לפני כשנתיים
הקורות בקצה הדק יבשות וכמעט לא רואים עליהן צבע
הקורות שקרובות לקיש במצב מצויין, הצבע כמו חדש כמעט

איך לחדש אותו
שמעתי על שימון דק לפני צביעה וראיתי גם שיש צבע לדק עםשמן

מה כדאי? שמן בנפרד ואחרי כן צבע או צבע עם שמן יחד?
איך לטפל בקורות היבשות בקצה הדק?
איך לטפל בקורות במצת כמעט חדש?

בתודה וברכת שנה טובה וחתימה טובה,

ארזאני צריך לשפץ דק שבניתי לפני כ...
הוסף תגובה

מבחינת בטיחות אני ממליץ לך לבדוק

טל 11.10 (10:24)
תלוי גם מה המצב של הדקים שלך, גם מבחינת שנים והאם יש סדקים, לפעמיים לא שווה את ההשקעה ואלי צריך להחליף, או אפילו חלק. ממליץ לך לבדוק עם איש מקצוע, דקים זה השקעה לתקופה ארוכה אז תבדוק בין הצעות, יכול לנסות גם פה הם מותג בתחום www.ob-woo...7%99%D7%9D
הוסף תגובה

חידוש לכה של מדרגות

ליאת 9.10 (09:00)
יש לי מדרגות עם חיפוי של עץ אמריקאי.
המדרגות חדשות, אך הלכה שנעשתה היא ככל הנראה לא מתאימה והיא נשרטת מאוד מהר ורואים כל סימן.
אמרו לי שהיו צריכים לשים לכה שונה.
חיפוי העץ הוא בעובי של 4 ס"מ והוא מודבק על המדרגה. כך שלא ניתן לפרק אותן.

מה ניתן לעשות ?

תודה
הוסף תגובה

יכול מאוד להיות שיש ליקויי בנייה בנגרות לכן מומלץ.

שמואל 5.10 (14:50)
ליקויי בניה בנגרות אלו ליקויים אשר יכולים להיות במראה אך לפעמים זה הופך להיות מטרד יום יומי כיום יש בדיקה שבודקת את כל הליקויים היכנסו לקרוא ואולי אפילו התקשרו לייעוץ בחינם.

www.upkeep...%95%D7%AA/
הוסף תגובה

המלצה על נגר

שירה 17.08 (19:29)
מחפשת נגר לחדר ילדים בהתאמה לרעיון יצירתי שלי
הוסף תגובה

שאלה על שימור דקים

גלי 4.08 (12:56)
שלום,
יש לי שאלה בקשר לדק שלי בגינה. לפני שנה עברנו לבית עם דק ומאז לא טיפלנו בשום צורה מיוחדת בדק, לא מזמן שמתי לב לשינויים קטנים בעץ, יש לכם עצות איך אני יכולה לתחזק את הדק ?
הוסף תגובה

דקים

אבי 4.08 (17:15)
יש שני דרכים עיקריות שאני מכיר לשימור הדק, קיים שמן מיוחד שמורחים על לוחות העץ השמן עוזר לשמור על הדק מנזקים סביבתיים. לדעתי גם ניתן לצבוע את הדק בצבע מיוחד. בכל אופן מצאתי לך מדריך שיכול לעזור לך עם עוד מידע:
www.ob-woo...=art&id=65
הוסף תגובה

חדר ילדים בהזמנה

הילה 7.06 (10:13)
הבן שלי בן 11 רוצה מיטה של בצלונה, אני רוצה שראש המיטה יהיה בצורת כדור, והצד של הרגליים יהיה בצורת הסמל של הקבוצה, כמובן בצבעים הנכונים.
אודה להצעות לנגרים שעושים עבודות כאלה
הוסף תגובה

המלצה חמה

אורלי בסודו 22.06 (12:47)
כמעצבת פנים, שמורגלת בתכנון לטווח ארוך, אני רוצה להמליץ לכם לחשוב שוב על המיטה שאתם מעוניינים לרכוש לבינכם. תחשבו על 11 השנים האחרונות, כמה מיטות החלפתם לו וכמה זה עלה לכם. המיטה שאתם מתכנננים תתאים ללא יותר מחמש שנים ויש סיכוי גבוה שעוד פחות מזה.
אני ממליצה לכם לרכוש מיטה פשוטה ולא יקרה ולצבוע אותה בצבעים הרצויים, או לחלופין להוסיף על המיטה אביזרים אותם תזמינו במיוחד. למשל ראש מיטה עגול בצורת כדור, יעלה הרבה פחות ממיטה מיוחדת כזו, ואותו תוכלו להסיר בעוד שנתיים כשהבן שלכם יעבור להעריץ קבוצה אחרת, או יתעניין בנושאים אחרים.
הוסף תגובה

עיצוב רהיטי עץ

Wood work 5.06 (15:09)

אמן עץ מקצועי ויוצא דופן עושה עיצובים מעץ לפנים ולחוץ. חצרים וגינות, גגות ומרפסות שמש. עיצובים בלעדיים עם קו אמנותי. פגרולות, גדרות, דקים, ספסלים ושולחנות, מטבחי גינות וגשרים, עדניות לצמחים ולגינון אורבני. עיצוב בתי קפה וברים. לא עובדים עם פורמייקה.
הוסף תגובה

חברה שעובדת עם בנייה מעץ כמו צימרים וכו

tultul 11.10 (10:24)
אמן עץ זה משהו כללי מאוד, יש חברות טובות שמתמחות בבניה מעץ לכל מה שתרצי
מכיר אחת שעושה פרגולות טובות כמו www.ob-woo...7%A2%D7%A5
אם עזרתי שמח אם לא אשמח שתגדירי מה בדיוק את צריכה
הוסף תגובה

כלי מיטה לחדרי ילדים

עדי 5.04 (11:29)
היי מחפשת כלי מיטה לרכישה סיטונאית. יש המלצות נוספות או חוות דעת שתוכלו לתת? תודה.
הוסף תגובה

המלצה לכלי מיטה לסיטונאים

אורית 27.06 (12:02)
הוסף תגובה