פורום נגישות / הנגשה עוסק בפתרונות נגישות מבנים תשתיות וסביבה, בהנגשת בתים פרטיים ומוסדות ובכל המידע הרלוונטי בתחום

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום
+ הודעה חדשה

הנגשת בית פרטי

ויקי 6.02 (10:53)
עלינו לשפץ ולהתאים את הבית שלנו לנכה עם כסא גלגלים, איך מתחילים פרוצדורה סבוכה זו?
הוסף תגובה

עיצוב פנים

מאיר אטדג'י אדריכל נ 7.02 (10:07)
מומלץ להיוועץ עם מורשה נגישות בשיתוף עם מעצב/ת פנים
הוסף תגובה

נגישות

יהונתן 2.02 (18:41)
מול מי מסדירים הנגשה של עסק פרטי בתחום המזון?
הוסף תגובה

רשיון עסק

מאיר אטדג'י אדרי 5.02 (08:36)
בתשובה לפנייתך, את רשיון העסק מסדירים מול מחלקת רישוי עסקים ברשות המקומית. בטרם הוצאת רשיון עסק, מומלץ לערוך בהיוועצות עם מורשה נגישות מתו"ס ושירות כתנאי לאישור רשיון עסק.

רצ"ב מאמר קצר לעיונך
www.saf.co.il/noa/gop_6821
הוסף תגובה

הנגשה של חנות

ניסים 24.11 (19:11)
קיבלנו הודעה שעלינו לשנות את הגישה לחנות כי היא נמצאת בתוך מוסד לימודי, האם ניתן להכריח אותנו לשנות מבנה?
הוסף תגובה

המידע מצומצמם, וקשה לתת תגובה ...

מאיר אטדג'י אדרי 27.11 (21:31)
המידע מצומצמם, וקשה לתת תגובה כשיש דיסאינפרומציה.
בעיקרון, בית עסק מחוייב להגיש חוות דעת של מורשה נגישות כתנאי לחידוש רשיון עסק. על סמך חוות הדעת של מורשה הנגישות בדקו חלופות ופתרונות וכל זאת מבלי לפגוע בזכויות.
הוסף תגובה

תקני נגישות בדירה חדשה

אור 14.11 (09:59)
שלום, אני מתכננת שינויים בדירת קבלן בבניה. הדייר הוא נכה. איפה ניתן למצוא ריכוז של תקני נגישות לתוך דירה (לאזור ציבורי בבניין יש לי). תודה ויום מקסים לכולם.
הוסף תגובה

נגישות דירה

מאיר אטדג'י אדרי 14.11 (11:28)
אמנם אין ספרות מקצועית לתכנון דירה נגישה בשפה העברית, אך התכנים הקרובים ביותר לעיון הוא ת"י 1918 על כל חלקיו שעוסקים בארגונומטריה של אדם עם מוגבלות בניידות.
הוסף תגובה

נגישות דירת גן

שונית 9.11 (16:20)
מעוניינים לקבל ייעוץ בנושא
הוסף תגובה

נגישות דירת גן

מאיר 10.11 (07:14)
תקנות נגישות מחייבים הנגשה ל 6 יחידות דיור ומעלה שלהן קיים שטח משותף.

האם מדובר בדירת גן עם כניסה נפרדת ?
הוסף תגובה

תקני נגישות למוסד ציבורי

יעל 17.08 (19:29)
אני חלק מצוות תכנון של ביה"ס בישוב בשרון ואני צריכה מקור לתקני הנגישות העדכניים ביותר, אודה לעזרה
הוסף תגובה

ישנם תקנות נגישות מקום ציבורי ...

מאיר אטדג'י אדרי 21.08 (22:08)
ישנם תקנות נגישות מקום ציבורי שהוא בניין קיים, ועליו חלים תקנות נגישות עם דרישות פחות מחמירות בהשוואה למקום ציבורי חדש (תלוי בהיקף הפרויקט וסוג השימוש בפרויקט). למידע נוסף באתר בנציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

www.justic...fault.aspx

הוסף תגובה

רמפה לכיסא גלגלים

מקס 7.06 (10:18)
אני מתכנן כמה רמפות לכיסא גלגלים, אשמח להנחיות מאדריכלים שכבר עשו זאת.
גם מחוץ לבית פנימה וגם בתוך הבית
הוסף תגובה

תכנון רמפה

מאיר אטדג'י אדרי 10.08 (16:18)
בעיקרון, קיימים הבדלים בין חוץ לפנים. ישנם רכיבים שניתן לבנות מעץ, פח מרוג, משטחים קשיחים על מנת להתגבר על הפרשי גובה בין מפלסים שונים. קיימים רכיבים מוכנים שניתן להזמין אותם מהקטלוג. השאלה היא מה אתה מחפש?
הוסף תגובה