פורום זה נועד להתייעצות , שאלות, תשובות ובדיקות מקצועיות בין בעלי מקצוע בתחום החשמל
תנאי השימוש בפורום
+ הודעה חדשה

מזגן

Jude 22.12 (08:34)
אנחנו מתכננים להחליף את המזגן שלנו שעושה המון רעש ולא עובד טוב. איזה מזגן מומלץ שנחשב חסכוני ויעיל? יש לנו בית קטן, 3 חדרים. נראה לי שנעשה יחידה בכל חדר. תודה.
הוסף תגובה

לנו יש אלקטרה פלטינום

דורין 22.12 (12:08)
מאוד שקט וחסכוני.
הוסף תגובה

ארון חשמל בבית

עופר 5.12 (00:09)
שלום רב

היום בשל תקלה במכשיר בבית הורדתי והעלתי שני מתגים בארון החשמל בבית מספר פעמים. השאלה שלי אם זה יכול ליצור בלאי במתג או בעיה בהמשך העבודה שלו וזמן החיים שלו .
אני רוצה לציין כי הארון חשמל בבית שלי נבדק לפני חודש ונמצא תקין על ידי חשמלאי מורשה .
הוסף תגובה

מעוניים בדירה חדשה אבל רואים יש שלו מעט ליקויים

portnoy 11.11 (19:12)
אנחנו רגע לפני סגירה של דירה חדשה, יש הרבה ליקויים של חשמל בדירה, ויש שקעים שלא עובדים , הבנתי מהשכנים שהיו תקלות בעבר, חשבנו לקחת בדיקה מקיפה על כל הדירה , אילו עוד דברים חשוב לבדוק אם עושים בדק בית מקיף על כל הדירה? ואם יש פה איש מקצוע שעושה את זה אשמח להודעה
הוסף תגובה

עדיף לקחת חברת בדק בית

גרישה 11.11 (19:20)
היי, אם אתה אומר שיש לך הרבה ליקויים אז תחשוב אולי עדיף לקחת חברה שמתמחה בבדק בית שתבדוק לך את הכל, זה כמו לקחת את האוטו לקומפיטסט יש את חברת מבנים היא עושה את כל הבדיקה לפני קנייה
www.bedek-...D7%94.html
הוסף תגובה

טוסטר מקפיץ את הבית

אהוד 9.11 (16:02)
כל פעם שאנחנו מחברים את הטוסטר חשמל הבית קופץ. זה מאוד מוזר לנו מכיוון שהטוסטר חדש ושל חברה ידועה
האם זה משהו שכיח?
הוסף תגובה

כן

portnoy 11.11 (19:14)
עבדתי שנים בחברות של מוצרים חשמל, וטוסטר אומנם של חברה ידועה לא אומר שהוא עשוי בחומרים איכותיים, ואם נכנס פירור לנקודה הלא נכונה יכול לבצע קצר, ממליץ לבצע ניקוי מלא של הטוסטר , לבדוק שהכל מחבור כמו שצריך ולנסות להפעיל אותו אם זה עדיין לא מסתדר, תחברו לשקע אחר בחדר אחר ואם לא אז לכו תחליפו את הטוסטר
הוסף תגובה

אנשי מקצוע

עמית לוין 20.01 (18:45)
הי :)
ממליץ לך בחום להכנס ללוח בעלי מקצוע אמינים ולחפש לך חשמלאי שנותן שירות בסביבה שלך שיבדוק את העניין. בעלי המקצוע שם נבדקו ויצאו אמינים וטובים.
בהצלחה!
הוסף תגובה

דרוש/ה הנדסאי/ת למשרד להנדסת חשמל בראשל"צ

מיכל - משרד ייעוץ וה 3.11 (11:40)
דרוש/ה הנדסאי/ת חשמל
למשרד תכנון והנדסת חשמל בראשל"צ
ידע באוטוקד חובה.
יש לשלוח קורות חיים למיכל
למייל
michal@sinai-eng.co.il

הוסף תגובה

הכנסת מיני מקרר לתוך ארון.

ניב 19.10 (00:34)
אני מעוניין להכניס את המיני מקרר לתוך הארון ולחסוך קצת במקום.
כמה שאלות לי אליכם-
1.במידה ואכניס את המקרר יישאר מרווח של כ20 ס״מ לשני הצדדים ולמעלה, יכול לקרות מצב של התחממות יתר שתפגע בעץ הפנימי של הארון?
2.במידה ואכניס אותו לארון הפחד שלי הוא שיהיה קצר או איזה טריגר בחשמל ותתחיל התלקחות או משהו כזה. האם יש משהו שיוכל למנוע מצב כזה? או אולי אפילו אני טועה ואין ממה לפחד?
3.הארון שלי הוא ארון הזזה בעל שלוש דלות, המקרר יהיה בדלת האמצעית שהיא תמיד פתוחה. האם אני צריך לפתוח גם את גב הארון?
אלו הדברים שהכי מטרידים אותי בסיפור, אשמח לכמה דעות של מומחים.
תודה רבה לעוזרים! :):)
*אני כותב דרך האייפון וניסיתי להעלות תמונות של אחורי המקרר ומכיוון שהן מעל 300kb זה לא נתן לי. אם יש דרך אחרת אשמח לשמוע עליה, אני לא יודע את דגם המקרר ולדעתי התמונות די קריטיות לנושא. שוב תודה!
הוסף תגובה

המלצה בנוגע לחברה המתעסקת בליקויי בניה בחשמל

קובי 5.10 (14:31)
משהו הקשור לחשמל התקלקל אצלכם בבית? למה לא להזמין חברה שבודקת ליקויי בניה בחשמל ואולי לחסוך הרבה כסף בעתיד? אני לא האמנתי בזה חברים והיו לי הוצאות בסך אלפי שקלים.. תבדקו חברים!! בכל אופן האתר של החברה שנתנה לי את השירות. www.upkeep.co.il - הייעוץ בחינם
הוסף תגובה

שהתקלקל לי השקע 220/110 וולט מ...

דניאלה 17.08 (19:29)
שהתקלקל לי השקע 220/110 וולט מהישנים כמו בבתי המלון באמבטיה איפה אפשר למצוא כזה? אני לא מוצא בטמבוריות.
הוסף תגובה

חשמלאי פתח תקווה

אלון 1.09 (17:46)
היי,
הדרך הטובה ביותר לפתור את הבעיה היא לפנות לחשמלאי.
אני מכיר חשמלאי פתח תקווה שהזמנתי כמה פעמים, אמין, מקצועי ועם ניסיון רב- ממליץ בחום!
הוסף תגובה

משאבות חום

שושן 14.08 (09:43)
משאבות חום לחימום ביתי - מבית מתן פתרונות חימום!

matanlev.c...7%99%d7%9d
הוסף תגובה

משאבת חום

אלון 17.08 (11:27)
היי,
אין ספק שכיום נעשה שימוש הולך וגובר במשאבת חום לצורך שימוש ביתי.
מדובר בתהליך מבורך, אני מאוד מרוצה ממשאבת החום שהתקנתי אצלי בבית.
מי שרוצה, את המשאבה קניתי מהחברה הזו: משאבת חום
בהצלחה!
הוסף תגובה

מיקום שקעי חשמל לתנור וכיריים

שרה 10.08 (22:24)
מה המקום הנכון והמומלץ למיקום שקע חשמל עבור תנור בנוי תא אחד (תחת השיש)
ועבור הכיריים שמעליו?
שמעתי כל מיני דעות ויצאתי מבולבלת- מאחורי התנור? מאחורי מגרות סמוכות?
מה המיקום ומה הגובה מהרצפה.
אשמח לתשובה ברורה, דחוף מאד. תודה!
הוסף תגובה

סמל אינטרקום בתכנית חשמל (ל"ת)

שרה 9.08 (12:59)
הוסף תגובה

חשמלאי טוב באזור אשקלון

רמי 7.06 (10:29)
אני רוצה להחליף חיווט חשמל בחדרי הילדים בגלל קצרים שחוזרים כל הזמן וריח של שרוף מהקירות.
המלצות לחשמלאי טוב מאזור אשקלון?
הוסף תגובה

הזמנת חשמלאי מוסמך

דן 17.08 (11:27)
היי,
אתה אכן צריך להזמין חשמלאי.
הזמנתי לפני כשבוע חשמלאי מצוין, אמין, יש לו ידע רב בתחום והרגשתי בטוח שהוא התעסק בחשמל בביתי.
זה אתר האינטרנט שלו: הזמנת חשמלאי מוסמך
בהצלחה!
הוסף תגובה