פורום בידוד לסוגי בידוד שונים, שאלות לבעלי מקצוע בתחום הבידוד והאיטום המלצות על אנשי בידודוהתייעצות בין אנשים מהתחום למציאת פתרונות.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום
+ הודעה חדשה

בידוד תרמי בקיר גבס

סשה 26.03 (20:35)
באיזה חומר משתמשים להפיכת קיר גבס לקיר מבודד תרמי?
הוסף תגובה

שיפור בידוד תרמי בחדר קיים

נעמי 24.03 (17:55)
הילד שלי ישן בחדר ממ"ד ותמיד מתלונן על קור נוראי בלילה.
אנחנו מדליקים מזגן כמעט באופן תמידי וזה לא מהווה פתרון.
אשמח לדעת אם יש אפשרות לשפר בידוד תרמי בחדר קיים?
הוסף תגובה

קיר צומח

משה 22.03 (21:21)
האם קיר צומח יכול להיות מבודד חום וקור?
הוסף תגובה

זכוכית בידודית לעומת זכוכית רגילה

אורן 20.03 (20:09)
אנחנו עוברים דירה ומנסים לחסוך עלויות.
יש לנו אפשרות לבחור סוג זיגוג והמליצו לנו על זכוכית בידודית אך העלות שלה גבוהה מזכוכית רגילה.
האם משתלם לנו לשם יותר כרגע? מה היתרונות של הזכוכית הבידודית?
הוסף תגובה

גשר קור בקורת בטון

ניקול 17.03 (16:38)
האם יש אפשרות למנוע גשרי קור בקורות בטון?
הוסף תגובה

קיר בטון

נעמה 15.03 (18:12)
מהי הדרך הטובה ביותר לבידוד קיר בטון?
הוסף תגובה

איך מבודדים קמין בתוך קיר גבס?

אורן ברמי 9.03 (11:24)
בידוד חום
הוסף תגובה

קמין

galplik80 13.03 (13:48)
כדי לבודד קמין בתוך קיר גבס צריך להיעזר במומחים, נסה את החברה הבאה שתוכל לתת לך ייעוץ בנושא:
www.ortalheat.com/he/
הוסף תגובה

מחפשת חברה מקצועית לזיפות גגות

רוית 8.03 (10:46)
רציתי לדעת מה המחיר היום המקובל לזיפות גג גדול? אני מקבלת טווח מחירים גדול מדיי שמדאיג אותי. הנתונים הם: גג שטוח, מרוצף בגודל של 85-90 מ"ר. צריך: - פירוק ופינוי הריצוף והאיטום הישן (יריעות) - רולקות ואיטום ביריעות ביטומניות - תיקוני טיח בקירות לגבי גמר אני בודקת שתי אפשרויות: 1. שילוב של דשא סינטטי על חצי מהגג ודק על חצי השני (2 דקים ובינהם דשא סינטטי) 2. ריצוף מלא. אשמח לשמוע מנסיון של אנשים ו/או אנשי מקצוע מה טווח המחירים. מדובר בעבודה בפתח תקווה ואני יכולה לדחות אותה עד לאביב. המליצו לי על חברת אדיב אשמח לקבל המלצה על עוד חברות מהתחום, תודה!
הוסף תגובה

הצעת מחיר לאיטום

אייל יזרעאלי 20.03 (16:06)
רוית שלום אשמח שתיצרי איתי קשר במייל בקשר להצעת מחיר על העבודה הנ״ל

הוסף תגובה

נזילה בין קומות הפנטהאוס

נסים 20.02 (15:04)
יש לנו דירת פנטהאוס עם 2 קומות בבניין של ארבע קומות ובקומה התחתונה יש נזילות בתקרה שמתחת למרפסת גדולה שלנו, המרפסת כולה מרוצפת בקרמיקה.
1. האם האחריות לתיקון היא שלי או של ועד הבניין?
2. המרפסת היא כ 50 מ"ר, מה הדרך הטובה ביותר לאיטום?
3. אני צריך להרים את הקרמיקות כדי לאטום מחדש?
הוסף תגובה

יש יותר מפתרון אחד אבל אצריך ל...

מוטי פלדמן קבלן רשום 21.02 (16:23)
יש יותר מפתרון אחד אבל אצריך להיות במקום ולהחליט
הוסף תגובה

כדאי מאוד שמומחה איטום יגיע לב...

שמעון 21.02 (17:03)
כדאי מאוד שמומחה איטום יגיע לבדיקה ! לא תמיד צריך להרים את הריצוץ בכל האזור !אם הבית הוא פחות מ10 שנים האחריות היא של הקבלן .אם המרפסת לא משותפת לשכנים ואיון אחריות קבלן אז האחריות שלך .
הוסף תגובה

מרפסת

גדי טייר 22.02 (16:29)
הדרך לאטום הינה להרים הכל ואם יש יריעות ישנות להוריד גם כן ולאטום ע"יקבלן אמין העלות שלך ולא של ועד הבית
הוסף תגובה

תשובה

אסף גיא יועץ איטום , 23.02 (20:37)
1. בעקרון אם הבנתי נכון הנזק של הרטיבות בקומה מתחת שהיא גם שלך ..בעניין האחריות קשה לי לומר לך מי האחראי מאחר שצריך להבין את כל התמונה .. האם עשיתם שיפוץ ? האם הנזילה התחילה רק השנה או כניסתכם לנכס ? וכדומה.. 2. תלוי מה גודל הנזק .. האם הנזילה מופיעה רק מעל המרזב ? .. במידה והנזק הוא אכן בכל הגג הייתי ממליץ לפרק את הריצוף , כל הריצוף
3. יש שיטות של ציפוי פולריטאני - ביטומנים .. חומרים שנמכרים ; מאריס או היפרדסמו
אתה מוזמן ליצור קשר .. אסף מחפר איטומים 0526590409תשובה
הוסף תגובה

,תשובה לשאלות

משה אביגדור 19.02 (22:30)
יש לדעת שזיפות צריך כל שנה לבצע מריחת שכבת סיד

אחרת הזפתמתפוצצת
ובירעות ביטמיות לא צריך טיפול שנתי וכמובן יש הבדל בשנות האחריותחברתי מ.ש.א מומחים בכל סוגי האיטום
טלפון ליצירת קשר 0522607965 עוסק מורשה בירושלים
הוסף תגובה

מי אחראי לתיקון הנזק בין קומות

רחלי 14.02 (16:29)
לשכן מעלי התפוצה צנרת באמבטיה וזה עשה לי רטיבות מהתקרה, הוא טוען שהוא לא אחראי לתיקון!! אני יכולה להכריח אותו לתקן?
הוסף תגובה

בבית קומות משותף במידה ולשכן מ...

שמעון 14.02 (17:54)
בבית קומות משותף במידה ולשכן מעלייך יש בעיית צנרת תת ריצפתית ומוכח שבעקבות התקלה אצל השכן נוצרה לך בעיה . אזי הוא חייב לתקן את הנזק או לדאוג שהנזק יתוקן ע"י בעל מקצוע . כדאי לבדוק אם יש לשכן ביטוח צנרת ומבנה ואז הביטוח מתקן את הנזק .
הוסף תגובה

שכן מעלי התפוצה צנרת באמבטיה וזה עשה לי רטיבות מהת

אינג'ינר עמירם גוטמן 14.02 (18:15)
עפ"י חוק בתים משותפים השכן חייב לתקן הן את הנזילה והן את הנזרים שנגרמו אצלך בבית.
לשם כך יש להזמין מהנדס העוסק הנכנת חוות דעת בנושא הנ"ל ולהגיש תביעה למפקח לבתים משותפים או לבית משפת.
את חוות הדעת ניתן להזמין אצלי. הסברים נוספים את יכולה לראות באתר שלי vinius.co.il
הוסף תגובה

נזילה מהשכן

שמעון 14.02 (19:12)
כן את יכולה לתבוע מהשכן שיתקן את התיקרה וכל נזק אחר שקרה כי הנזילה היא בחלק שלו והוא אחראי
הוסף תגובה

מחפש חברה מקצועית לאיטום וזיפות גגות

אלי 13.02 (15:44)
היי, אני מחפש חברה מקצועית בתחום של איטום גגות, המליצו על חברה בשם "אדיב", מישהו יכול לתת המלצות על החבהר? או אולי להמליץ על חברה אחרת שיש לו ניסיון איתה?
הוסף תגובה

מוכן להגיע להצעת מחיר...

מוטי פלדמן קבלן רשום 21.02 (16:25)
מוכן להגיע להצעת מחיר
הוסף תגובה