פורום רוויט - Revit - שאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת רוויט. תמיכה ב revit, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות, המלצות, טיפים וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום
+ הודעה חדשה

הדפסה

מיכל 22.03 (11:20)
בבקשה עזרו לי דחוף!!!
מה עושים כשאני מגדירה גליון PDF להדפסה 900-4000 מ"מ יש את כל ההגדרות האחרות - אך לא נותן בתצוגה מקדימה וגם לא מצליח להדפיס מה הבעיה???
הוסף תגובה

תקלה בהתקנה התוכנה

ניבין 20.03 (22:45)
שלום ,נסיתי כמה פעמים להוריד את תוכנת רוויט ואחרי שהיא מסיימת לרדת מופיע לי החלון שמצורף .. מה לעשות ?? איך ניתן לסדר .?

תודה לעוניםתקלה בהתקנה התוכנה
הוסף תגובה

פרט חיבור בין קורת פלדה לקיר או קורת בטון

בני 20.03 (18:46)
שלום אני משתמש ברוויט 2017 האם לרוויט יש לעשות חיבור בין קורת פלדה לקורת או קיר בטון, בעזרת פלטה פלדה וריתוכים.? מצרף דוגמא לפרט כזה שלוקח לי יוצר מידי זמן באוטוקדפרט חיבור בין קורת פלדה לקיר או קורת בטון
הוסף תגובה

קורס רוויט מרוכז

יעל 15.03 (10:55)
שלום, האם מישהו מכיר קורס רוויט מרוכז (בשבוע/שבועיים למשל) ולא כזה המתפרס על פני כמה חודשים? תודה
הוסף תגובה

שלום לך יעל אני מלמדת תוכנת רו...

מעצבת פאתן 15.03 (12:11)
שלום לך יעל אני מלמדת תוכנת רוויט דרך שליטה מרחוק אם זה רלוונטי.כמה שיעורים אינטינסיבי ותתחילי להבין מהר .ועוזרת בפרויקטים לאדריכלים וסטודנטים .תצרי קשר 0504001104
הוסף תגובה

REVIT

אורלי 15.03 (15:24)
צרי קשר ואסביר לך את העניין... אורלי 052-8696464
הוסף תגובה

שרטוט מדרגות מקומה קרקע לקומה ד'

יוחאי 13.03 (22:04)
אני מעוניין לשרטט מדרגות מקומה קרקע לקומה ד' אך ישנה בעיה-
1. המדרגות מתחילות חצי באוויר מהרצפה וכדי שהם ירדו למטה אני צריך לשנות בproperties שהbass שלהם יתחיל ממינוס 0.50 ולא מה0.00.
2. כאשר אני משרטט את המדרגות של הקומה קרקע לקומה א'. האם לעצור ולעבור לתוכנית קומה א'. כדי להמשיך לשרטט את המדרגות מקומה א' לקומה ב'. או שינה דרך אחרת לעשות את כל השרטוט בבת אחת עד לקומה האחרונה. ?
3. שאלה לגבי copy clipbourd. איך אני משכפל חלון בקומה קרקע שיהיה מעליו גם בקומות מעליו. בדיוק באותה נקודה. במרחק זהה מהרצפה כמו שקומה התחתונה. תודה.
הוסף תגובה

שלום יוחאי בקשר למדרגות תעשה ...

מעצבת פאתן 14.03 (09:28)
שלום יוחאי בקשר למדרגות תעשה קומה א עד ב.ואחר כך תלחץ על המדרגות ובסרגל למעלה copy paste/level ג למשל.וחלונות תעשה אותו פעולה copy paste לקומה ב
הוסף תגובה

שרטוט מדרגות מקומה קרקע עד לקומה ד' (ל"ת)

יוחאי 13.03 (21:56)
הוסף תגובה

טקסט מתהפך

נתלי 5.03 (16:12)
למה כשמייצאים מרויט לאוטוקד הטקטס מתהפך? כיצד ניתן לפתור זאת?
הוסף תגובה

המשך...

מעצבת פאתן 4.03 (21:28)
המשךהמשך...
הוסף תגובה

איך הופכים את המידות מאינצים לסנטימטר או מטר

יוחאי 3.03 (09:08)
הורדתי revit 2017 התוכנה עובדת לפי מידות של אניצ'ים. איך מעבירים אותה לסנטימטר או מטר. תודה.
הוסף תגובה

שלום לך יוחאי תכנס לmanage/un...

מעצבת פאתן 3.03 (11:41)
שלום לך יוחאי תכנס לmanage/unit project ושמה תחליף למה שצריך ס" מ או מה שצריך
הוסף תגובה

תודה רבה ...

יוחאי 4.03 (20:37)
תודה רבה
הוסף תגובה

תפריט PROPERTIS נעלם

סיון 2.03 (15:10)
היי בטעות הורדתי את תפריט הפרופרטיז...איך מחזירים?
הוסף תגובה

שלום לך סיון .או שתעשי קליק ימ...

מעצבת פאתן 2.03 (16:35)
שלום לך סיון .או שתעשי קליק ימני בעכברותמצאי אותו.אופציה אחרת תלכי לview/ user interance בסרגל למעלה ותדליקי אותו
הוסף תגובה

שרטוט פתחים בקיר

ליקי 23.02 (12:06)
ברצוני לשרטט בקיר פתח (לא חלון) עם קשת (בסגנון הפתחים של פעם). פתח מרובע הצלחתי, מישהו יודע איך לשרטט פתח וקשת וכן איפה יש חלונות מקושתים?
תודה מראש והמשך יום נעים!
הוסף תגובה

פתח בקיר

אורלי 26.11 (09:29)
בשביל ליצור פתח בקיר עליך לעבור לתלת מימד, אתה מסמן את הקיר ולוחץ על Edit Profile.
אתה משרטט על הקיר הנבחר את הצורה של הפתח שאתה מעוניין (עגול, מרובע או כל פתח שאתה מדימיין (שים לה שאין לך קווים ורודים כפולים אלא רק קוי מתאר של הצורה כי אחרת הוא לא יתן לך לבצע את החור).
הוסף תגובה

שלום, מישהו יודע האם יש אפשרות...

שלום, מישהו יודע האם יש אפשרות להוריד רוויט לנסיון לחודש?
הוסף תגובה

יש אפשרות ניסיון ל 30 יום (ל"ת)

הוסף תגובה

האם את יודעת איך מורידים אותה?...

האם את יודעת איך מורידים אותה? נסיתי ולא מצאתי.
תודה ושבוע טוב.
הוסף תגובה

ממליצה לך להתקשר לאומניטק ולבד...

ממליצה לך להתקשר לאומניטק ולבדוק איתם ישירות איך מורידים את התוכנה לניסיון.
הוסף תגובה

תודה לך....

תודה לך.
הוסף תגובה