פורום סטודנטים, הגשות, מבחנים, בקשות, הסברים, הנחיות בכל ענפי התכנון, העיצוב והבנייה. הכל מלבד הקפיטריה... טוב, גם הקפיטריה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

מכון אבני

סטודנט א 1.06 (14:34)
אני פונה לכל הסטודנטים שמעונינים ללמוד או לבדוק כל אופציה ללימודים במכון אבני.

...

נערך על ידי מערכת האתר - חשד להוצאת לשון הרע
הוסף תגובה

מכון אבני

חן 7.07 (20:56)
היי, ראיתי את מה שכתבת על מכון אבני
למען האמת זה קצת בלבל אותי.
אני נרשמתי למכון לתקשורת חזותית. עדיין לא התחלתי ללמוד אבל להתאכז זה הדבר האחרון שאני ארצה. על סמך מה אתה כותב שהרמה שם נמוכה?
התואר לא מוכר?למדת שם\לומד? היית ממליץ לי על מכון אחר שמלמד את התחום?
אודה לך אם תתן לי את כל הפרטים שתוכל בנושא
זה המייל שלי:chenshmueli@yahoo.com
תודה.
הוסף תגובה

מכון אבני

אורח 13.07 (13:10)
שלום,
אני מעוניינת ביצירת קשר עם אנשים שלמדו והפסיקו או בוגרים של מכון אבני
אשמח שתשאירו מספר טלפון שלכם
ענבל
הוסף תגובה

אם תוכל ליצור איתי קשר אשמח i...

אורח 13.07 (13:11)
אם תוכל ליצור איתי קשר אשמח
inbal_shlomo3@walla.co.il
הוסף תגובה

איך אפשר ליצור איתך קשר...

880nan 13.07 (13:17)
איך אפשר ליצור איתך קשר
הוסף תגובה

תקשורת חזותית

אורח 27.07 (08:44)
אני עומד ללמוד במכון אבני בשנה הבאה על סמך המלצה מחברים שלומדים שם.
ביקרתי בתערובת הבוגרים של המכון.
תקשורת חזותית היו חזקים!
אם יש למישהו מידע נוסף על הלימודים פנו אלי
ori.kavkevi@gmail.com
הוסף תגובה

מכון אבני

אסתר 9.04 (11:15)
אני נרשמתי למכון אבני בתחום עיצוב תעשייתי , א. האנשים מסבירי פנים ב. אף אחד לא הבטיח תואר מי שרוצה לומד לתואר של האוניברסיטה הפתוחה שזה תואר נחשב מאוד לכל הדעות אז מה כאן לא בסדר ??
הוסף תגובה

גם אני התלבטתי מאד אם להירשם ו...

אורח 29.04 (10:43)
גם אני התלבטתי מאד אם להירשם והשנה נרשמתי לתקשורת חזותית. הלימודים ברמה מאד גבוהה ואני מאד נהנית מהאנשים פה
הוסף תגובה

ארבע שנים למדתי במכון אבני לתואר ראשון b.a.

עמוס ביבר 29.04 (12:26)
והיום אני חושבת שאלו היו הימים הכי יפים שלי. אהבתי את המורים ואת האווירה ואת האיכפתיות של כולם!!! איך אפשר להשמיץ ולהכפיש את המכון הזה? תתביישו לכם אפילו אם יש למישהו סיבה אישית (אולי נכשל אולי הושעה מהלימודים הכל יכול להיות אבל ככה לכתוב שקרים? לא יפה ולא נאה. ראוי ללמוד שם זה מקום על רמה ומוסד וותיק מאוד עם הרבה מוניטין. פשוט תשאלו את ההורים שלכם פעם כולם למדו רק במכון אבני ובבצלאל. מי שהשמיץ שיתבייש! עמוס
הוסף תגובה

אשמח ליותר אינפורמציה ממך לגבי המסלול והתוכן

מירית צור 5.02 (15:56)
אני רוצה לעבור מאריאל לסמסטר ב' של שנה ב' ואבני ולהמשיך שם במקום באריאל תוהה האם זה דבר חכם לעשות
אשמח לעזרה
הוסף תגובה

מכון אבני מקום מקסים

מיכל קפלינסקי 24.10 (16:11)
דווקא די מפתיע לשמוע את הדברים האלה.. אני למדתי באבני תקשורת אינטראקטיבית וסיימתי לפני שנה. אני וכל הכיתה שלי חווינו את אבני כאחלה מקום ועד היום אני בקשר עם רוב המורים שלימדו אותי באבני. ארבע שנים יפות ופוריות ואני מאחלת לכל אחד לימודים כאלו.
הוסף תגובה

היי

מיכל 15.12 (21:05)
אני מתעניינת מאוד במסלול הזה
אשמח להתייעץ איתך!
אם תוכלי לחזור אליי michalooshka@walla.co.il
אעריך מאוד!
הוסף תגובה

בוגר אבני

רועי 24.10 (16:14)
אני רועי, בוגר אבני בתחום עיצוב תקשורת חזותי. הלימודים באבני ברמה גבוהה ומקצועית תוך יחס אישי.
אני עובד בתחום בו למדתי. אין מקום להשמצה,אני בטוח שמי שמשמיץ הינו בעל אינטרס אישי ואין אמת בדבריו,
הלימודים באבני היו עבורי מאד משמעותיים.
אני מאד ממליץ לכל המתעניינים!!!
הוסף תגובה

סטודנטית במכון

מ סטודנטית 19.12 (07:14)
אני סטודנטית לתקשורת חזותית שנה ג' במוסד האקדמי הזה. ואני יכולה להגיד שאחרי 3 שנים אני תשושה, הלימודים יותר מדי תובעניים, וההנהלה באמת ניראה שאכפת לה מאיתנו רק עד שנותנים לה כסף, אחרי זה אתה חסר משמעות. את התואר מקבלים מהאוניברסיטה הפתוחה התואר עצמו הוא בכלל למדעי הרוח, תואר שאפשר לנגב איתו את התחת אחרי שלומדים איתו שלא קשור לחלוטין לעיצוב. הדרישות של מרצים מסויימים לא הגיוניות בעליל וככל שמתקדמים בתקופת הלימודים מכניסים למערכת יותר ויותר דברים לא קשורים לעיצוב (כמו 3 שעורים בשבוע של פילוסופיה שעל כולם חובת הגעה ומי שמחסיר יותר מ3 פעמים נכשל דבר שאני כבר עכשיו אומרת שהוא לא אפשרי). מי שכותב שאלה השנים הכי יפות שלו או שלמד בתקופה שונה או שבא מטעם מכון אבני כדי לשפר את המוניטין כי ממה שאני רואה סביבי אנשים נשארים שם רק כדי לא לזרוק לפח את הכסף שלהם. לא מסכימה לגבי עיניין הרמה, רמה גבוהה מאוד רק לא לגבי דברים שיהיו שימושיים אחר כך בשוק. אני הולכת כניראה לעזוב השנה ולא בגלל שהשעו אותי או שאני חסרת כישרון, למען האמת אני נחשבת לתלמידה ממוצעת וקצת יותר, אלא בגלל שעייפתי נפשית מהלימודים האלה ואם היתה לי טיפת אהבה למקצוע הם סחטו כל מה שהיה ממנה, שלא נדבר על זה שאחרי בדיקה קצרה אפילו בגו'ב מאסטר בקלות ניתן ליראות שהדרישה המובילה שם היא ידע נרחב בתוכנות. משהו שאבני לא מספק בעליל! הוא מספק שיעור אחד בשבוע ברמה שניתן ללמוד בה רק את קצה המזלג של התוכנות.
בקיצור אם אני צריכה להגיד : משהו למי שרוצה ללמוד באבני (לפחות מתחום התקשורת החזותית) אני אומרת תברחו!!!!! כמה שיותר מהר!!1
הוסף תגובה

מכון אבני

יערה 27.01 (12:09)
שלום, שמי יערה והתחלתי ללמוד השנה בשנקר. יש לי חברה שלומדת במכון אבני. ואני קוראת את התגובות שלכם. במיוחד צרמה לי התגובה שמעליי. האם לימודים אינם דבר תובעני ומתיש באשר הם? במיוחד לימודי עיצוב? לא נראה לי שאת יודעת מה הולך בשנקר את חושבת שסטודנטים בבצלאל ושנקר לא מתמסרים ללימודים ונחים על זרי הדפנה.. לגבי התואר בלימודי הרוח ' דווקא חבל שאין לי מספיק קורסים כאלה לשטוף קצת את הראש מהלחץ. וזה גם נותן אופציה לעשות תואר שני.
הוסף תגובה

מכון אבני

סטודנטית שנה א 10.07 (07:46)

הוסר לבקשת הכותב

הוסף תגובה

מכון אבני

אינטראקטיב ב' 16.04 (13:47)
האמת שמפתיע לקרוא את הדברים שרשמת. אני סטודנט במכון אבני שנה שנייה, באותה מחלקה. ואפשר להגיד שאני מרגיש ממש הפוך ממך. היחס אישי ונעים, ראש המחלקה לאה-אחת המורעלות!ו התוצאות בכיתה, שלי לפחות פשוט מעולות. רק עכשיו היה לנו שיתוף פעולה במסגרת אחד השיעורים, עם חברת wix, שבאו להגשה והביעו התעניינות בסטודנטים להמשך. אני אישית מכיר אנשים שלמדו באבני, סיימו אינטראקטיב ועובדים בחברות מרכזיות ומובילות בארץ ובעולם. הרי אותם מרצים שמלמדים אותך השנה, לימדו גם אותנו שנה שעברה: יקי, אביגיל, אופיר ועוד ( אולי חוץ ממה מורה אחת לטיפוגרפיה שעצבנה אותנו) והם מורים מצוינים לטעמי, ואני לא מוכן שילכלכו עליהם :) אני יודע שתלמידים מאצלינו זכו בפרסים ראשונים בשנים האחרונות, והמחלקה שלנו היא כרגע המחלקה המובילה באבני. שנה א' היא שנה קשה בכל לימודים נראה לי, אתה רק מתחיל להבין מי נגד מי. לגבי היצירתיות הכי צרם לי מה שאמרת. אם את מוכשרת ויצירתית אז את בטוח תצליחי ותפרצי, בכל מקרה בהצלחה!!
הוסף תגובה

..

סטודנטית שנה א 10.07 (07:46)

הוסר לבקשת הכותב

הוסף תגובה

תקשורת חזותית

מתעניינת 4.05 (19:03)
אני מתעניינת לגבי לימודים של תקשורת חזותית במכון אבני, חשוב לי שרמת הלימודים תהיה גבוהה על מנת להשתלב אחרכך בשוק העבודה..

הבנתי גם שכדי לקבל תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה צריך לשלב את הלימודים במכון ביחד עם האוניברסיטה.. השאלה שלי האם הלימודים של מדעי הרוח מתקיימים עם מרצה או שהם מתנהלים כמו לימודים רגילים של הפתוחה עם מפגש אחד בשבוע וצריך ללמוד את החומר לבד ??
הוסף תגובה

לימודים

אינטראקטיב 7.05 (08:49)
הי,
אמנם אני לומדת במחלקה האינטראקטיבית אבל זה ככה בכל המחלקות, הלימודים של הפתוחה זה משהו שנקרא הנחיה מוגברת ולכן יש לכל קורס שיעורים פרונטליים שמתקיימים במכון, ולמעשה זה כמו קורסים רגילים שחלק מהמערכת. בהצלחה!
הוסף תגובה

היי, אם את רוצה תואר מהאוניברס...

אא 7.05 (18:34)
היי, אם את רוצה תואר מהאוניברסיטה הפתוחה, קחי בחשבון שזה לא תואר בעיצוב, כמובן שאתת יכולה אחרי זה לקבל תואר שני במשהו אחר אבל בגדול, גם עם לימודי תעודה אפשר להתקדם לתואר שני בחו"ל.

אבל באופן כללי גם תואר כמעצב תקשורת חזותית זה תואר שאפשר לנגב איתו תתחת אם את לא הולכת ללמד אחר כך..זה הכל תלוי במוכשרות שלך....
אני מכיר הרבה מהנדסים ומפתחי משחקים שעובדים עם גרפיקאים..מה שחשוב באמת זו הרמה המקצועית ופחות התיאורטית אז חשוב שתלכי ללמוד במקום הכי מקצועי שיש. לעניות דעתי אבני מקום מגניב אבל לא הכי מקצועי שיש. אם את הולכת ללמוד 4 שנים לא שווה לך ללמוד בשביל הנדסאי.. יש את מכללת ספיר -תעודת הנדסאי, לימודים של שנתיים.
את המכללה הישראלית לאנימציה - שזה עובד על מקצועיות.
וגם מכללת תלתן.. ובקיצור יש מספיק מקומות שאפשר להתמחות בהם..
גם ככה לא בדיוק מתעשרים מזה.
חשבי על כך היטב.
הוסף תגובה

כן אבל תסכים איתי שיש הבדל במק...

מתעניינת 7.05 (22:34)
כן אבל תסכים איתי שיש הבדל במקצועיות בין לימודים שנמשכים שנתיים לבין לימודים של ארבע שנים
הוסף תגובה

תראי, בגלל ההנדסאי באבני, אז י...

אא 11.05 (00:22)
תראי, בגלל ההנדסאי באבני, אז יש שיעורי מתמטיקה, יש שיעורי אמנות ואמנות עכשווית, כל הדברים האלה יוצרים לו"ז אחר מלו"ז של שנתיים,
בנוסף, אני חושב שלימודים של שנתיים ככל הנראה צפופים יותר..
לומדים יותר מהר את התכנות.
אבל שוב זה תלוי בך, אם באת כבר עם רקע מתחום האמנות או שאת סתם באה, כי אם את סתם באה אז אולי מסגרת של 4 שנים באבני תתאים לך.

בכל מקרה, בחיים גם מי שלמד בבצלאל/שנקר/אבני או לא יודע מה, צריך ללמוד כל הזמן את המקצוע כי הוא לא מפסיק להתחדש..
בכל זאת אני שמעתי על אנשים כאלה שלמדו 4 שנים ולא מצאו עבודה לבין אנשים שלמדו שנה ומצאו עבודה..
בסופו של דבר זה לגמרי תלוי בך...אז כל מקרה לגופו תחשבי אם זה מתאים לך או לא.

הוסף תגובה

ברחתי מתילתן ונרשמתי למכון אבני ונהנה מכל רגע

שאול למברג 13.08 (16:16)
למדתי בתילתן שנה וברחתי משם כשראיתי שהרמה נמוכה. נרשמתי למכון אבני ונדהמתי מהרמה מהדרישות ומההקפדה. אל תאמינו למה שכתוב למעלה זה שקר וכזב! שאול
הוסף תגובה

סטודנטית שנה א באבני

מ 10.07 (07:47)
ג

הוסר לבקשת הכותב

הוסף תגובה

סטודנט שנה ב מכון אבני

עמוס ביבר 9.05 (08:01)
אני מתפלא לקרוא את מה שכתבת על מכון אבני, כי אני כבר שנה שניה לומד שם ומהזה נהנה.ובעיקר המורים (שזה עושה את הלימודים) אין כמו ניר דרום או כמו אביגייל או כמוזיקאי ומיכל קסטיאל. לא מבין מאיפה הבאת את זה. אני זוכר שהיינו המון בבחינות כניסה, ואלה שהתקבלו שמחים ומאושרים יחד איתי. יאללא צא מזה! עמוס
הוסף תגובה

ועוד משהו: עושה רושם שמכללה קט...

עמוס ביבר 9.05 (08:14)
ועוד משהו: עושה רושם שמכללה קטנה מתחרה כתבה את השקרים נגד מכון אבני! אני פשוט לא מבין איך אפשר להגיד כאלה שקרים. לא מוסרי לעשות מלחמה מלוכלכת. עמוס
הוסף תגובה

לכל מי שמתלבט...

סטודנטית שנה ג' - עי 11.05 (02:03)
ההנדסאי זה חלק מהמסלול, אבל זו לא המטרה הראשית, אני באתי ללמוד במכון לימודי עיצוב קודם כל ולתעשייה אני יוצאת כ-מעצבת. אי אפשר להשוות בין מסלולים של הנדסאי בלבד למסלול שנלמד באבני, לא סתם המסלול הוא ארבע שנים- בתחרויות בסופו של דבר אנחנו מתמודדים מול שנקר, חולון ובצלאל!!! אני מאד מתחברת לאווירה באבני, המנחים באמת עוברים איתנו תהליך ורמת הלימודים גבוהה, בסופו של דבר המסלול מפוקח ע"י מה"ט כך שבהחלט יש בחינות חיצוניות ואנחנו כן נמדדים מול בוחנים חיצוניים.
אני מאד אוהבת את המקום :)
הוסף תגובה

מה שאני אומר, שלימודים של שנתי...

אא 11.05 (19:51)
מה שאני אומר, שלימודים של שנתיים או ארבע שנים זה עניין אישי..
כל אחד ומה שמתאים לו.
הוסף תגובה

היי .. כול התגובות בילבלו אותי

מתלבטת ... 16.05 (19:13)
אני מעוניינת ללמוד עיצוב פנים ואדריכלות באבני .. והרושם שקיבלתי מהמקום הוא ממש מעולה .. ועכשיו שאני קוראת את התגובות על המקום ( שלא מרוצים וכו'.. ) פתאום אני מתחרטת שרציתי לבחור במכון לימוד הזה ...
השאלה אם מומלץ .. את מרוצה ?! ..
אם ידוע לך לגבי התחום הזה ספציפי שהאנשים יוצאים מרוצים :/ ואם אפשר לבוא לשוק בחוץ עם משהו ביידים או שפשוט לשבת בבית ולהתייבש על ה4 שנים שאני ביזבזתי
הוסף תגובה

תראי, בכל מקום יש כאלה שמרוצים...

סטודנטית שנה ג' - עי 16.05 (19:27)
תראי, בכל מקום יש כאלה שמרוצים יותר ומרוצים פחות, אין מה לעשות- העובדה היא שביחס למכללות אחרות שמלמדות את התחום באבני אין תחושה של ניכור ותחרות בין הסטודנטים. אני חושבת שאל תתני לשום דבר לבלבל אותך, בסופו של דבר לכל אחד יש חוויה אישית. לגביי הרמה והפחד שלך לבזבז את הזמן שלך באבני- בסופו של של דבר מה שחשוב זו את וכמה תדחפי את עצמך, מבחינת עבודה בסוף הלימודים- אני כן יכולה לומר לך שאני הגעתי לאבני דרך חברים שהמליצו לי וסיימו באבני ועובדים בשטח. דווקא על עיצוב פנים שמעתי דברים ממש טובים! בקיצור- לכי עם הלב שלך והתחושות הראשונות שהיו לך- אל תתני לאף אחד לבלבל אותך!
סופ"ש נעים :)
הוסף תגובה

ממש תודהה :)

מתלבטת ... 18.05 (13:59)
עזרת לי מאוד :)))
הוסף תגובה

מה המצב חברה! (ל"ת)

אסף 1.06 (01:56)
הוסף תגובה

מישו יכל להמליץ או לשלול את מח...

אסף 1.06 (01:57)
מישו יכל להמליץ או לשלול את מחלקת עיצוב תעשייתי באבני?
הוסף תגובה

עיצוב תעשייתי אחלה מחלקה

מ 2.06 (20:58)
תסתכלי בגוגל יש מלא כתבות על מחלקת עיצוב תעשייתי פשוט תותחים!!!
הרמה שם גבוהה מאוד, אם אני לא טועה אחד המורים שם הוא פרופסור שמלמד גם בבצלאל.
עיצוב תעשייתי זה אחד החזקים..
אל תתיחסי למה שכתוב למעלה.. זה בדרך כלל בא מכאלה שלא התקבלו למקומות אחרים אז הם ממורמרים מהחיים..
בקיצור עיצוב תעשייתי באבני זה אחד הדברים. אני לא לומדת בתעשייתי אבל אני יכולה להגיד לך ששמעתי בנתיים רק דברים טובים וראיתי תוצרים של בוגרים.

מרשים מאוד מאוד.
הוסף תגובה

רק שתדעו

אורח 1.06 (14:36)
אני מסכים עם מה שאתה אומר פה.ורוצה להוסיף פה עוד כמה דברים.אני סטודנת לשעבר של מכון אבני.אחרי זמן לא רב אני פשוט הבנתי שעובדים עליי.

...

נערך על ידי מערכת האתר - חשד להוצאת לשון הרע
הוסף תגובה

כתבה על מכון אבני ממש עדכנית - לכל מי שרק שוקל ..

א 2.08 (23:51)
הוסף תגובה

בוגרת אפנה באבני

אבני 13.08 (11:33)
הופתעתי להתעדכן בדברים שנאמרו בכתבה שלמעלה. אני הייתי סטודנטית במחלקה לעיצוב אופנה ארבע שנים מאושרות בחיי !! למדתי חמישה ימים בשבוע, ארבעים שעות שבועיות, ושילמתי 17,000 שקל לשנה כשבמקומות אחרים משלמים 25,0000 ו 20,000 לארבע שעות שבועיות או משהו כזה והפתיע אותי מאד שהם מרגישים ככה, כי אני מכירה את הלימודים והצוות ואת הבית ספר ואבני זה תמיד יהיה מקום שזכור לטובה.
הוסף תגובה

מה עוד כבר יש לומר? תכנסו לקישור

ג 21.08 (18:38)
הוסף תגובה

אשמח לייעץ

לולה 23.08 (08:33)
היי אני מעוניינת ללמוד במכון אבני ורציתי לדעת קצת יותר מידע
האם זה שווה את זה באמת?והכי חשוב לי זה אם את יוצאת משם מסופקת???
הוסף תגובה

מכון אבני באמת?

דליה מזור 11.12 (16:57)
אין לי מושג על מה אתם מדברים באמת ובכנות.

כאילו אתם ואני חיים בעולמות אחרים שאצלי הכול ורוד ואצלכם שחור. לא רוצה להגיד מה זה אומר על מי שרק שחור אצלו הכול ולומד אמנות או עיצוב.
הוסף תגובה

על מכון אבני

על מכון אבני 11.12 (17:02)
מכון אבני לאמנות ועיצוב תל-אביב קיים מאז שנת 1936 ומביא עמו מסורת ארוכה ומוכחת בתחום הוראת עיצוב ואמנות.

המכון צועד עם הזמן ולמרות שלימודי אמנות ועיצוב הם מעשיים יותר מכול היבט אחר, הרי שהתעודה האקדמית פותחת היום דלתות למי שלא בוחר בדרכו של האומן והמעצב העצמאי.

לכן, שיתוף הפעולה של מכון אבני עם האוניברסיטה הפתוחה נועד ללכת לקראת הסטודנטים ולא נגדם וגם אם משמעו מאמץ והשקעה גדולים מעט יותר.

ואולי הצצה לעבודות של בוגרים וסטודנטים תפיג את האווירה הקשה.
הוסף תגובה

Nידע סטודנטים

נתן 22.01 (19:20)
הוסף תגובה