בארי נהרדעא ומשה צור

בפורום אדריכלות מתקיימים דיונים בין אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. וכן ניתן להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות, תכנון ובתהליכי בנייה לבקש עצות מקצועיות ולמצוא אדריכלים לביצוע עבודות.
תנאי השימוש בפורום

בארי נהרדעא ומשה צור

תומר 23.11 (11:35)
אז מסתבר שמשה צור הוא האדריכל של בארי נהרדעא, בגלל זה הפרוייקט כ"כ יוקרתי ורק נמכר לעשירים שבינינו?
הוסף תגובה קישור ישיר

בגלל בכלל

אלון 24.11 (10:50)
זהו פרוייקט שמה לעשות, כנראה רק הברנז'ה של האלפיון העליון נמצאים שם, ולא נותנים לאף אחד אחר לקנות שם.
ומשה צור- בהחלט העיצוב שלו עושה את שלו ונותן ערך גבוה לדירות.
הוסף תגובה

פרוייקט יוקרתי

נתנאל 29.11 (22:15)
ואם מגיע אדם שיש לו כסף ורוצה לקנות ולגור באיזה פרויקט יוקרתי כזה אבל הוא לא בברנג'ה, לא יתנו לו לקנות? יגידו לו שנגמרו הדירות למכירה?
הוסף תגובה

זה פרויקט שהתחיל עם סיכסוך

עדו 19.12 (10:16)
www.ynet.c...58,00.html

לא יודע מה קורה איתו היום.
הוסף תגובה

כנראה שהם נתקעו עם השיווק

אורח 21.12 (20:42)
עכשיו הם בקמפיין מטורף בכל האינטרנט ודוחפים הודעות לכל פורום אפשרי כאילו שיש שם ועדת קבלה ושזה מאד אקסלוסיבי.

ראבק, אם אני בא עם כסף אני קונה שם דירה בשניה וחצי ועוד בהנחה. הם ממש מתחננים לקונים רק משחקים אותה הארד טו גט.
הוסף תגובה

אז בעצם אתה אומר שהם פתוחים להצעות

אורח 25.12 (14:19)
מה זה משנה איך ולמה, הם פתוחים להצעות? אפשר ללכת לברר? זה מה שחשוב לדעת. סבבה, אז אם יש לך כלכלית את היכולת, לך למשרדים.
הוסף תגובה

נשאר מספר מצומצם של דירות

אורח 3.01 (11:13)
וזה ידוע כבר משבוע שעבר. עם זאת, יש עדיין אפשרויות אחרונות, זה מיקום נורא מבוקש ולכן הנכס נמכר מעצמו ממש. לא תמיד זה ככה. אבל משרדי המכירות עדיין מחפשים למכור את הנכסים האחרונים שנותרו.
הוסף תגובה

אז הם כן תקועים עם דירות?

אורח 3.01 (13:48)
כל המודעות האלה בחודשיים האחרונים כמה זה לוהט ונמכר והכל ולא מצליחים למכור את הדירות?

מעניין למה.
הוסף תגובה

לא נראה לי!

תומר 4.01 (12:50)
זה פרוייקט ממש מצליח, ואני חושבת שכל עניין המכירות בסודיות, העלו את העצבים לכמה מהאנשים! בכל זאת...למה אין שוק חופשי? למה לא לאפשר התמקחות על מחירים גם אם אינך משתייך לאלפיון העליון? ואין לך שם משפחה כמו "קסטרו".
ואם הם היו רוצים למכור הם היו מפרסמים בטלויזיה, אני בטוח שיש לה מספיק כסף לזה!
הוסף תגובה