דלתות שהותקנו ברמה ירודה

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

דלתות שהותקנו ברמה ירודה

אורח 13.12 (00:33)
שלום לכם
ברצוני לשתף אתכם ולהתיעץ בנושא דלתות פנים מעוצבות עם פנלים רחבים צבועים בתנור.
רכשתי בחברה די ידועה דלתות מעוצבות במחיר די גבוה כ-3000 שח
לדלת. כשבהסכם דובר על פרוק הדלתות הישנות והרכבת הדלתות החדשות.
ההרכבה לדלתות האיכות היתה מתחת לכל ביקורת. דלת אחת הורכבה הפוך (פתיחה לתוך החדר-דבר אשר יצר נישה קטנה בסלון, ללא רצף לקירות) דלת שניה הורכבה בכיוון הנכון אך השאירו רווח גדול (2 סנטימטר) בין הקיר לפנל הדלת. המשקופים של הדלת לא מפולסים כך שנוצרו הבדלי רוחב (למטה יותר צר מאשר בחלק העליון של המשקוף). בצד אחד המשקוף מחוזק אל הקיר עם בורג הגלוי לעין. הדלת משפשפת את המשקוף בסגירה. הדלת השלישית הורכבה גם היא עם רווח גדול בין הקיר לפנל. והדלת נפתחת רק מחצית הדרך (הרצפה שלי גבוה בשנים או שלושה מלימטרים בקטע הזה)דבר המקשה על הדלת להיפתח כיוון שדווקא פה הם דיקו וניסרו את הדלת על המילימטר כשהיא סגורה.
לאחר תלונה בחברה הגיעה בודק מוסמך וקבע שהכל בסדר. ובעצם הקירות שלי אינם פלס וגם הריצפה. ובאשר להרכבה ההפוכה הוא ישלח נגר להפוך את הדלת כרצוני.
בדקתי את קירותי בדיקה פשוטה (עם פלס) וראה איזה פלא הקיר מפולס אך המשקוף לא! והריצפה נכון יש לה שיפוע קטן אבל יש.
דבר שניתן להיתגבר עליו בקיצור של הדלת בעוד שלושה מ"מ.בקשתי מהמומחה שיבוא עם הנגר ואכן הוא הגיע. הפך את הדלת (לאחר שהראתי לו שבחוזה כך כתוב. ולפנים משורת הדין קיצר את הדלת,
אך את המשקופים הלא מפולסים סרב בכל תוקף לסדר ובאשר לבורג
החשוף באמצע המשקוף אמר שכך זה צריך להיות והראה לי לתדהמתי, שגם בדלת שהפך זה קיים (דבר שמקודם לא ראיתי) אך בבדיקה בדלת השלישית (זו ששיפשפה את הריצפה ובמשקופה לא נגעו) הפלא ופלא-לא היה בורג וגם לא חור לבורג. לא באמצע המשקוף ולא בצידו.
וכך נשארנו (אני והדלתות היוקרתיות המורכבות ברמה פחותה מזו של דלתות ב-400 שח) מאוכזבים. כמובן שיש לנו את האופציה ללכת לבתי משפט, אבל לך תדע, איזו מערכת הגנה יש לחברה כזו ואיך זה יגמר?! אשמח לקבל עצה מבעלי נסיון ואו מבינים בתחום.
תודה מראש המאוכזב.
הוסף תגובה קישור ישיר

בדר"כ - החברות כן משתדלות לרצות את הלקוח..

איציק 13.12 (00:41)
אם נראה לך שאתה לא מרוצה מרמת השרות שקיבלת , רק תרמוז לשרות הלקוחות שאתה תזכיר את שם החברה בפורום הזה ואולי גם באחרים, אין לי ספק שרמת השרות תשתפר פלאים.
(ל googel יש זיכרון ארוך )
הוסף תגובה

למה אתה לא מפרסם את שם החברה, שנדע לא להתקרב

אורח 18.12 (13:31)
לשם....
הוסף תגובה