שידרוג המחשב - איך שומרים על התוכנה...

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

שידרוג המחשב - איך שומרים על התוכנה...

סמדר 10.03 (21:30)
בעלי החליט להשקיע בי... הזמנתי מחשב חדש ומשודרג. לאחרונה השקעתי רבות בשדרוג התוכנה, הגדרות של סביבת עבודה וכו', איך אני מעבירה את כל זה למחשב החדש ללא כאבים?
הוסף תגובה קישור ישיר

הגדירי שידרוג

tamarindi 16.10 (16:52)
אני מניחה שאת מתכוונת ל- workspace ולקובץ תבנית עם הגדרות ספריה.
את שניהם תעתיקי מתוך תיקיית הוקטור ותשימי במחשב החדש.
תמי מלמד
סטודיו תמרינדי - עיצוב רב תחומי
הוסף תגובה

הגדרת השידרוג

סמדר 4.11 (17:33)
הכוונה למחשב חזק יותר עם זכרון זמין גדול יותר וכן הלאה. שדרוג התוכנה הכוונה להורדת גרסאות שעדכנו את הגרסה 12 המקורית שקניתי, האם צריך לחזור על התהליך במחשב החדש? או שיש מספר קבצים שאפשר לשמור ולהעתיק ישירות למקומם החדש.
הוסף תגובה

יובל - אני מחכה לדבר המומחה....

סמדר 7.11 (09:16)
היום זה היום. אחה"צ יותקן המחשב החדש, אנשים הצילו!! חסכו לי עבודה של התקנות והגדרות מחדש....
הוסף תגובה

(-: המומחה בעצמו חובט עכשיו במקלדת

יובל 16.01 (12:46)
מאיפה לי לדעת את כל זה? אני בקושי מחזיק מעמד עם השטויות שאני מעולל למחשב בצד שלי. עד כמה שאני יודע אין איזה קיצור דרך וצריך להתקין את המקור ואז לשדרג בחתיכות...
אני מחזיק כבר יומיים את הגרסה החדשה פה לידי ולא מתחיל להתקין אותה כי אני באמצע עבודה, אז ממני את מצפה לישועה?

(-:
הוסף תגובה

אם בארזים נפלה שלהבת....

סמדר 10.03 (21:30)
מה יגידו אזובי הקיר????? טוב, אם אין אני לי מי לי, אעדכן מסקנות אישיות לאחר השדרוג.
הוסף תגובה

באיחור אולי אבל:

LEOR-2007 10.12 (17:34)
אין לך שום ברירה חוץ מלעבור את תהליך העדכון מגרסה לגרסה. אחד שמשדרג הרבה את המכונה. בהצלחה.
הוסף תגובה

תודה, אכן צריך לעבור שוב את כל המסלול ה'שדרוג'

סמדר 13.11 (14:55)
לצערי, נאלצתי לארגן הכל מחדש, שידרוג התוכנה וכן הגדרות סביבת העבודה וכו'. מקווה שיהיה לי עכשו שקט להרבה זמן....
הוסף תגובה