פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

המרת קובץ מוקטורוורקס לאוטוקאד- היה כבר שירשור?

LEOR-2007 10.12 (17:34)
אני מחפש הסבר מסודר לביצוע המרת קובץ, נושא כאוב שעד היום אני מתחרבש בו, קנה מידה- מפת עולם, עיברית-אמהרית, קווים-כפולים/דקים/בעובי פילים, צבעים- וואן גוך שכבות קלאססססס פחחחשססעמק שונא אוטוקאד... אבל אני חייב כנראה.
כל גרסה עם כותרת "המרה משופרת הרבה יותר קל הפעם" אותו דבר.

אשמח להסבר על כמה עקרונות חשובים לפחות ואם יהיה יותר מכך שבאמת גם טקסט יעבור בכלל יהיה שווה לרבים כאן
אז אם כבר שורשר בעבר אשמח לקרוא.
אני מוכן אחרי שאבין ליצור סט תמונות מסך עם הסבר מפורט. עלי.המרת קובץ מוקטורוורקס לאוטוקאד- היה כבר שירשור?
הוסף תגובה

המרות

tamarindi 16.10 (16:52)
ליאור, תזכיר לי איזה גרסת תוכנה אתה עובד?
תשלח לי קובץ אחד וננסה לעבוד עליו יחד... הרבה פעמים הבעיה היא דווקא בסגירה של קובץ האוטוקאד ולא בפתיחה אצלינו...ואז אנחנו שוברים את הראש. אבל ננסה...
תמי מלמד
סטודיו תמרינדי - עיצוב רב תחומי
הוסף תגובה

גרסה 12.5.2 , שולח קובץ במייל. תודה! (ל"ת)

LEOR-2007 10.12 (17:34)
הוסף תגובה

לליאור-המרה לאוטוקד

אמיר 26.09 (17:18)
מה שאתה מראה נראה על פניו כאילו לא השתמשת בפונקציה של המרת עובי קווים להפרדה לפי צבעים באוטוקד.לפיכך אתה מקבל קווים מאד עבים באוטוקד,כי התוכנה האינפנטילית לא יודעת להתמודד טוב עם נושא עוביי הקוים של וקטור.המר את עובי הקווים לצבעים נניח 0.18=אדום,0.30=ירוק וכו ומובטח לך שתקבל תוצאה הרבה יותר טובה.הקפד להפוך פוליליינס לפוליגונס-פוליללינס גורמים ל"תקיעה"של האוטוקד
הוסף תגובה

והנה תמונה להמחשה..

אמיר 26.09 (17:18)
רצ"ב תמונה להמחשה של מודל שעבר CONVERT COPY TO LINES והועבר לאוטוקד בשיטה הנ"לוהנה תמונה להמחשה..
הוסף תגובה