עוד כמה רעיונות

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

עוד כמה רעיונות

אמיר 26.09 (17:18)
שלום יואב
ראשית-אני לא מכיר דרך לבצע שינוי שם בצורה מקובצת-כיוון שכל שם הוא יחודי.נסה לכתוב פעם אחת ואח"כ לעשות קופי לקדומת ופייסט בתחילת השם בכל עריכת קלאס.
אפשרות נוספת-נסה להדביק את הקובץ של האוטוקד כ-XREF כלומר כקובץ חיצוני מיובא-דרך WORKGRUP בשם הLAYER זה משנה את הפונט לאיטליק,אולי ניתן להשפיע גם על שם הקלאסס או שהן משתנות אוטומטית בהתאם.כך תוכל גם להכניס ולהוציא את קובץ האוטוקד לתוך השרטוט מתי שתרצה וגם לעדכן אותו כשתקבל גרסא אחרת.שמור תמיד על אותו ORIGIN
ובכל מקרה כדאי שתתן פשוט לקלאסס שלך את התחילית -A ואז הם תמיד יהיו בראש הרשימה בענף מסודר ואלו של האוטוקד יהיו תחתן AND WHO CARES?
אני בכל אופן עובד על אותה גרסא כמו שלך ובימים אלו מנסה לעבור ל2008,אך כמו שמרו חז"ל כל ההתחלות קשות
בכל מקרה אתה רשאי ליצור איתי קשר לאי-מייל להרחבות נוספות
אמיר
הוסף תגובה קישור ישיר

אוי הבושה, הבושה...

yov 6.07 (21:02)
אחלה אמיר. כמו תמיד לא עוזר לחפש מתחת לפנס.
הרעיון שלך עם קידומת A לקלאסים שלנו, נראה לי הכי ישים והכי פשוט. הוא עדיין לא פותר את זה שיש לי איזה 400 קלאסים להגדיר בכל Save sheet אבל הוא עדיין נראה לי הכי קרוב לישום מה שרציתי.

אז:
א. תודה
ב. ואם למישהו יש רעיונות מבריקים נוספים, המכרז עוד לא נסגר...

יואב

ויובל, חיסרונך בדיון מורגש. אני משוכנע שאין בעיה לכתוב איזה סקריפט שמוסיף קידומת לשם הקלאס, עוד לפני הטיפול במסמך. אני מכיר את החשיבה שלך: "לא להתפתות, לא לכתוב, לעבור לפורום אחר, לא להתפתות, להיות חזק עכשיו, הם הרי יפילו את זה עלי כמו תמיד". תשמע יא פינלטרופ בדימוס - כול כלב ביג'י יומו.
הוסף תגובה

יש הרבה משרדים שעובדים

rachel 21.01 (11:45)
בשיטה הזו ,
שנאתי מאוד לקבל מחלקם קבצים כי לפעמים היה מכפיל לי שוב ושוב את השכבות שלהם /קלאסים שלי משהו בהעברה היה מתחרבש ונוצר איזה פסיק או משהו בשם שלא מכניס אוטומטית לאותו מקום, והיה נוצר לי כפל של כל קלאס שלהם אצלי...
וכשתקבל שוב חומר תצטרך לעשות שוב הכל.

אז אולי עוד הצעה:
בסימבולים האופי לא משתנה (אני חושבת), אז למחוק את כל המיותר בpurge ואז ליצור סימבול מכל השרטוט...

יכוליות??
רחל

אדריכלית,

תכנון מותאם אישית בקווים נקיים ותכנון פונקציונאלי
פתרונות ייחודיים לכל חלל.
שילוב עקרונות הבניה הירוקה (אקולוגית)
ליווי בכל שלבי התכנון והביצוע
הוסף תגובה

הסימבול לא יצילנו

yov 6.07 (21:02)
הי רחל

הסימבול הוא לא מה שיציל אותנו. האובייקטים שבתוך הסימבול ממשיכים לשמור על שיוך הקלאס שלהם. הם אמנם מקובצים בסימבול מבחינה גרפית על המסך, אך אינם פותרים את בעיית ניהול עשרות קלאסים כדי לארגן תצוגה גרפית רצויה על המסך.

יואב
הוסף תגובה