בקשה לפתיחת פורום חדש

חדשות והערות לגבי האתר. תפעול, הגרפיקה, באגים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

בקשה לפתיחת פורום חדש

איתי 31.12 (07:41)
יובל שלום
מברוק על פתיחת שני הפורמים החדשים:
sketchup
datacad
בקשה לי ומקווה לקבל לפחות תשובה.
למה שאתר saf לא יפתח גם פורום רוויט הרבה אנשים מתחילים לעבוד עם התוכנה,אבל אין למשתמשים שום קורת גג לדבר על בעיות ולבטים.
חשבתי לפתוח פורום כזה אולי בתפוז אבל יהיה קשה לרכז משתמשים איכותיים שידעו לייעץ
נראה לי שזה המקום הנכון לפתוח פורום כזה
מה אתה אומר ?
הוסף תגובה קישור ישיר

לי דווקא נראה שכרגע זה מספיק,

פולי 28.01 (09:10)
כל הכבוד ליובל על ההשקעה אבל לא נעים לי לראות את האתר הנפלא הזה "קורס" תחת פורומים חסרי חיים, לפחות כרגע, שזו רק ההתחלה ואולי כדאי להמתין קצת עד שהפורומים החדשים והמעולים האלו יתבססו ביחד עם הפורומים של אוטוקאד ווקטור,

אני יודע שזו חוצפה להתערב ליובל אבל לדעתי כחלק מהעניין של אתר שיתוף קבצים, מותר גם לחוות דעות על התנהלות האתר, כמובן שאף אחד לא צריך לשים עלי קצוץ, אבל חיפוש קצר יעיד שהייתי בין ה-10 הראשונים שנרשמו לאתר (כבוד??!!) ובכל להזדמנות שב ומהלל את האתר, בוראו ומולידו.

לילה טוב
יום טוב ונעים
הוסף תגובה

לא הבנתי מה הקשר תשובה לא עניינית

איתי 31.12 (00:40)
לרוויט היום לא עומד שום פורום
זה לא שמתחשק לי כרגע להוריד שיר כזה או אחר.
זו תוכנה בפני עצמה.
גם אני וגם משתמשים אחרים נכנסים מעלים שאלות שלא ממש קשורים לאותו פורום.וזה לא נעים.
אין לי ממש בעיה שיש לך קרדיט טוב ממני באתר .זה אולי בגלל שאני לא עובד בווקטור, שלדעתי הפורום הזה הופך לייחודי בזכות ניהול פורמים ייחודים.
אם בעל הבית ירצה אני יודע שהרבה ישמחו ואנחנו גם ניתן ונקבל מענה
ואגב זאת רק הצעה
לילה טוב.
הוסף תגובה

פורומים באתר

יובל 16.01 (12:46)
הי, תודה על ההשתתפות וההצעות.

אני באמת די נרתע מלפתוח פורומים באתר. כרגע יש בקשות לפורום רוויט, ארק+ ופורום אלומיניום. הפורומים האלה לא נפתחים כי אני באמת חושש שהם יהיו רקים מתוכן.

שני הפורומים החדשים - דטקאד וסקטצאפ נפתחו אחרי שמצאתי עבורם מנהל אבל גם הם בבחינה ובעוד חודשיים נחליט אם הם נשארים או נמחקים.

אני חושב שהכי טוב זה לתת לדברים להתגלגל עוד קצת לפני שפותחים פורום נוסף. אם מישהו מוכן להיות מנהל של פורום רוויט, ברור שזה יתן לנושא עדיפות אבל עדיין הייתי מעדיף לחכות טיפה לפני שננסה עוד פורום.
הוסף תגובה