לגבי הדפסת pdf-לא כתבתי סימן שאלה-השאלה בעינה (ל"ת)

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

לגבי הדפסת pdf-לא כתבתי סימן שאלה-השאלה בעינה (ל"ת)

אמיר 26.09 (17:18)
הוסף תגובה קישור ישיר

לא אמור להיות קשר בין המדפסת שמחוברת

yov 6.07 (21:02)
לצערי כבר הרבה שנים אני עבד של ביל והגחמות העלובות שלו, אבל עדיין אני לא רואה קשר בין המדפסת שמחוברת לבין גודל ההדפסה ב- PDF.
למיטב זכרוני סגירת PDF היא חלק אינטגרלי ממערכת ההפעלה של המק. אני משוכנע שיש לה איזה פרפרנס בו ניתן להגדיר את גודל הדף. אם לא פשוט צריך למצוא סוגר PDF אחר, תואם מק, בו ניתן להגדיר את גודל הדף. לכל סוגר PDF על PC יש אפשרות להגדיר את הפרמטר הנ"ל.

זה שחולם על כבשים דיגיטליות ועכברים עם כפתור אחד
הוסף תגובה

לא מוצא פתרון עדיין

אמיר 26.09 (17:18)
ל yov שלום
קודם כל קראתי בענין את הדיון בנושא המקינטוש.אני העזתי וקפצתי למים העמוקים,למרות שאני משתמש פיכסי כ-12 שנים ומשתמש וקטור עוד מהימים שקראו לה מיניקד 7,ומעולם לא היה לי מק עד לפני חודש.זו אכן חוויה אחרת,
ביחוד שיש עכשיו תקשורת בין וקטור 2008 פיסי ומק מבחינת עברית (תרגומים
מעברית אוטוקד-רק בפיסי,ליובל כרמי שנוטש אתנו בקרוב לעולם האינטרנט שכולו טוב פתרונים)
הבעיה היא מחלות הילדות שלי כמשתמש צעיר במק-וזו אחת מהן.אני משתמש למשל במדפסת וירטואלית חינמית בפיסי שנקראת
CUTEPDF
ואז אין שום בעיה לווינדוס להדפיס פידיאף מכל תוכנה,כולל אוטוקד,בכל גודל.
עכשיו האם יש תוכנה תואמת למק?התוכנה הזו רק לפיסי.המק מגדיר לי אך ורק את המדפסת המשולבת עם אפשרות שמירה לפידיאף ואז הוא תלוי בגודל הדף שלי.אולי פספסתי משהו? כל נסיונותי עלו עד עכשיו בתוהו.
ראו תמונה מצורפתלא מוצא פתרון עדיין
הוסף תגובה

PDF ממק

tamarindi 16.10 (16:52)
דווקא למק יש פתרון פשוט מהוקטור - שמירה ישירה כ PDF... ניסית??
הוסף תגובה

לתמי תודה-זה פתרון לא רע בינתיים

אמיר 24.03 (10:18)
תמי שלום
ניסיתי וזה אכן עובד אם כי מאד לאט על מבט מרונדר-אולי אנסה להוריד רזולציה מ300 ל144 כי 300 זה קצת מוגזם אלא אם צריך להוציא הדמיה ברמה גבוהה.
בכל מקרה זה לא פותר לי עדיין את נושא השליטה המלאה בגודל הדף בצורה הפשוטה ביותר, אלא קצת פתרון מאולץ.אני חושב שחייב להיות משהו יותר טריויאלי בסגנון של מדפסת פידיאף
הוסף תגובה

PDF and MAC

אהלן,
עד כמה שאני יודעת, למק אין תוכנה חינמית שכן במערכת ההפעלה מוטמעת האפשרות לשמירה כ PDF.
כמובן שאפשר לרכוש את התוכנה המקצועית acrobat proffessionalוממנה אפשר ליצא במגוון אפשרויות. זה חשוב בעיקר לגרפיקאים, אבל לא רק. בתוכנה זו יש תוסף של תלת מימד ועבודה בשכבות. כלומר מי שמקבל את הקובץ יכול לכבות/להדליק שכבות....

תמי
הוסף תגובה

ועוד משהו לגבי הדמיות

כשאני מרנדרת- אני עושה batch render -> ואז אפשר לשמור בכל מיני פורמטים. משם אח"כ אפשר להמיר ל PDF .....
זה חוסך המון זמן !!
ועוד משהו לגבי איטיות רינדור - תנסה לעבוד "חכם" עם סימבולים, להתמקד במבטים ולייצר VIEWS שמכילים רק את מה שאתה צריך.
ודבר אחרון שעכשיו נזכרתי... בדיוק עכשיו קניתי מחשב חדש דנדש. לא שידרוג...חדש לגמרי. תותח. מרנדר במהירות האור. לא ידעתי שהוקטור אפילו מסוגל לעבוד ככה. ממש מקצר זמני עבודה !!!
מעבד כפול ליבה, 2G זיכרון, כרטיס מסך קואדרו משהו... מפרט הכי איכותי שאפשר. וזה שווה. :-)
הוסף תגובה

תתחדשי תמיל'ה

LEOR-2007 30.07 (16:47)
איזה כייף זה ההא?!!

גם לי יש כזה דו ליבתי וזה עולה את כל העליות של חיפה בטיל
עוד מעט אני משדרג ל4 ליבות ואז בכלל אני יוצא להפציץ משהו באירן וחוזר.

מה שחשוב ומומלץ ותמיד אני עושה לבדיקה:
לפני השידרוג או רכישת המחשב החדש, אני מודד במדוייק זמן רינדור במבט מסויים בקובץ ובמחשב החדש/המשודרג מודד שוב את זמן הרינדור להשוואה (הגדרות רינודר זהות מאותו קובץ), זאת בכדי לדעת באחוזים את רמת השיפור של ביצועי המעבד. מעניין.

הערה למי שלא יודע:
הוקטורוורקס לא נעזר ביכולות כרטיס המסך פרט לשיטת הרינדור הנחמדה OPEN GL ואילו הרינדור הרציני עם כל הצללים והליטושים והרינדורים המיוחדים נשענים על המעבד בלבד, לכן לא כדאי להשקיע בכרטיס מפלצתי במיוחד.
הוסף תגובה

תודה צפונבוני

בהשוואה למה שהיה לי קודם, שהיה לא רע בכלל עם כי קצת קשיש, זמני רינדור התקצרו במאות אחוזים. אני מדברת על הבדל של 20 דקות קודם מול 5 דקות עכשיו - לאותו מודל בדיוק !!! עונג צרוף.
הוסף תגובה

רגע מה זה "יובל כרמי נוטש" מי מה למה? ספרו (ל"ת)

LEOR-2007 30.07 (16:47)
הוסף תגובה