מחפשת נואשות רעיון לפרוייקט גמר הנדסאי תכנות

פורום סטודנטים, הגשות, מבחנים, בקשות, הסברים, הנחיות בכל ענפי התכנון, העיצוב והבנייה. הכל מלבד הקפיטריה... טוב, גם הקפיטריה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

מחפשת נואשות רעיון לפרוייקט גמר הנדסאי תכנות

אורח 24.03 (13:23)
משהו שיתן לי נסיון אפשר אתר עם מסד נתונים או משו דומה
הוסף תגובה קישור ישיר

שלח לי מייל ואני אתן לך רשימה

יובל 16.01 (12:46)
אבל זה בתנאי שאתה מוכן להכניס את מה שיצא לכאן לאתר.

יש מלא פרויקטים קטנים וגדולים פה. אם אתה יודע לתכנת ב PHP, אני אשמח להעביר אליך כמה.
הוסף תגובה

מה לשים את הפרויייקט לשמוש חופשי באתר? (ל"ת)

אורח 25.03 (20:56)
הוסף תגובה

יותר טוב. לכתוב קוד שבאמת אמור לפעול

יובל 16.01 (12:46)
יש כל מני מחשבונים או הרחבות לאתר שאנחנו צריכים. כל חלק כזה יכול להיות פרוייקט (קטן או גדול). אלה משימות תכנות אמיתיות מהעולם האמיתי ובסוף הן גם בשימוש אמיתי. ככה יכול לצאת ששני הצדדים מרוויחים. את, שמקבלת משימה ועזרה והנחייה, ואנחנו שמרוויחים מתכנתת שעובדת בחינם.

(-:

ניצול הדדי.
הוסף תגובה

שים לב

רענן 20.09 (17:04)
שימו לב לפני שאת עושים "ביזנס" עם פרויקט גמר יכול לגרום לבעיות בעתיד עם המוסד בו את עושה את פרויקט הגמר יש עיניין של קניין רוחני וכו' כדי לבדוק עם עו"ד
הוסף תגובה

רעיון לפרויקט גמר הנדסת תוכנה

רעות 23.07 (02:12)
יואו אני גם מחפשת רעיון לפרויקט סופ שנה אני צריכה משהו בסביבות של 700 שעות עבודה
עדיף בשפת C#
הוא לא צריך להיות משהו גדול אלא בעיקר חכם !
הוסף תגובה

הי רעות !

אהובה 24.09 (22:54)
הייתי שמחה לדעת איזה רעיונות הביאו לך ,הרעיונות מגיעים למייל האישי שלך או שאפשר לראות את זה כאן באתר .
אשמח לתשובה תודה -אהובי
הוסף תגובה

עזרה דחופה

shira 8.01 (18:06)
מחפשת רעיון לפרויקט לפרויקט גמר בתכנות בכל שפה שלא תהיה C#,JAVA וכו'
תודה
שירה
הוסף תגובה

מחפשת דחוףףף רעיונות לפרויקט גמר בתכנות.

שירה 26.08 (21:11)
אני לומדת בתוכנית של מרד החינוך
וצריכה דחוף רעיון לפרויקט עם אלגוריתם חזק
אשמח מאוד אם תוכלו להציע רעיונות
הוסף תגובה

מתקנת.. *משרד החינוך...

שירה 26.08 (21:12)
מתקנת..
*משרד החינוך
הוסף תגובה

אשמח לקבל רעיונות גם (ל"ת)

אילה 9.10 (23:34)
הוסף תגובה

הי, אפשר גם רעיונות (ל"ת)

רותי 17.01 (15:48)
הוסף תגובה

רעיון לפרוייקט גמר

ד\ 5.09 (04:55)
אני מציעה לך לבנות תשתית למעין מוזיאון משפחתי המיועד לבתי ספר, במיוחד עובד היטב בכתות ד'-ה'רעיון לפרוייקט גמר
הוסף תגובה

אני מחפש מתכנת שיהיה שותף למיזם שאני מנסה לייצר

תמיר 29.03 (04:55)
אולי תהיי מעוניינת לתכנת אותו
ונקדם את זה יחדיו כשותפים
[email protected]
הוסף תגובה

הייתי שמחה גם לקבל איזה שהוא ר...

אביה 18.10 (22:40)
הייתי שמחה גם לקבל איזה שהוא רעיון לפרוייקט
בהנדסת תוכנה
אני לומדת מטעם משרד החינוך משהו בסביבות 600 שעות
הוסף תגובה

אשמח רעיון לפרויקט גמר די דחוף!!!

אהובה 24.09 (22:50)
פרויקט של הנדסת תוכנה ,בערך של 500 שעות .
הייתי שמחה יותר משהו שקשור לאפליקציות ,או לפתח אפליקציה או כביכול להמציא משהו.
משהו מרשים וברמה ,אבל לא משהו ממש קשה שיסתבכו אתו.
אני מקווה שזה לא יותר מידי דרישות -אשמח לעזרתכם תודה רבה!!!
הוסף תגובה

רעיון לפרויקט גמר בתכנות

tammar 22.12 (14:14)
אני מחפשת רעיון לפרויקט גמר בתכנות עם איזשהו אלגוריתם מעניין פיתוח של אתר יפה נחמד לא מדי מסובך
הוסף תגובה

רעיון לפרויקט גמר להנדסאי אדריכלות

יערה 8.06 (12:39)
אני צריכה רעיון לפרויקט גמר שלי, אני צריכה לבחור מבנה ציבור 2-3 קומות עד 1000 מ"ר אשמחח מאודד אם יש ( אשמח לכמה רעיונות כי כבר חשבתי על כמה והורדתי)
הוסף תגובה

רעיון לפרויקט בתיכנות.

אסף בנימיני 14.06 (08:42)
להלן רעיון לפרויקט בתיכנות עליו חשבתי:

אני חשבתי על הרעיון הבא של פיתוח אפליקציה עבור אנשים שחולים במחלות שמלוות בירידה קוגניטיבית ובמצבים של דמנציה דוגמת אלצהיימר:

כידוע, החולים במחלות שהמאפיין העיקרי שלהן הוא ירידה קוגנטיבית(דוגמת אלצהיימר או מחלות אחרות בהן ישנו מצב של דמנציה) הולכים ומאבדים בהדרגה יכולות רבות כמו זיכרון לטווח קצר או תפקוד יום-יומי שהולך ומדרדר. הרעיון הוא להקים תוכנה, או מערכת שתהיה מיועדת עבור אנשים שנמצאים במצב הזה. האתגר הוא לרכז במערכת כזו את כל התוכנות או המערכות בהן האדם עושה שימוש-ובאמצעות מערכת של בינה מלאכותית מנגנון ההפעלה יהפוך עצמו לפשוט יותר ויותר ככל שהמחלה מתקדמת. כמובן שבכדי לבנות את המערכת באופן שיתאים עצמו באופן מדויק ככל הניתן למצבו של האדם שמשתמש בה הרי שתוך כדי הפיתוח יהיה צורך בהתייעצות ושיתוף פעולה עם חוקרי מח, חוקרים מתחום הקוגניציה וכן שיתוף פעולה עם נוירולוגים.

המטרה של המערכת היא, כמובן לאפשר לאנשים שרגילים להשתמש במחשב למטרות שונות ולקו בדמנציה שלא לאבד לחלוטין את הגישה למערכות בהן הם היו רגילים להשתמש שנים רבות מחייהם-ובכך לשפר במידת מה את איכות חייהם שנפגעת ממילא באופן משמעותי מאוד כתוצאה מתסמיניה של המחלה עצמה.

עד כאן הרעיון עצמו.
למרות שמדובר ברעיון עליו אני חשבתי אין לי בחיי האישיים כל קשר לנושא הטיפול בדמנציה.
אציין כי בכל מה שנוגע אליי באופן אישי יש מספר דברים שצריך לקחת בחשבון:
1)אני לא איש מקצוע בתחום התיכנות, וגם לא איש מקצוע בתחומים של חקר המח, קוגניציה או נוירוטלוגיה-ומסיבה זו אני לא אוכל ללוות פרויקט כזה שלב אחרי שלב.
מדובר ברעיון עליו אני חשבתי-ופרט למתן הרעיון הראשוני אני לא אוכל לסייע בשום שלב אחר של הפרויקט.
2)אני מתקיים מהכנסה נמוכה מאוד-מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי. לפיכך אין לי יכולת להשקיע תקציבים כלשהם במימוש הרעיון. זאת ועוד: בשל חומרת מצבי גם הנחות גבוהות מאוד פשוט לא יעזרו.
3)אני מתגורר בשכונת קרית מנחם שבירושלים, ואין לי רכב או רישיון נהיגה. בשל מצבי הבריאותי והכלכלי אין גם שום סיכוי שאני אוכל בעתיד לעשות רישיון נהיגה או לרכוש רכב.
לפיכך היכולת שלי להגיע לפגישות ייעוץ במשרדיהן של חברות שמרוחקות באופן ניכר ממקום מגוריי אינה קיימת.

האם לדעתכם יכולה להיות כאן כתובת כלשהיא בנסיון לקדם פרויקט כזה, או שמוטב לי לזנוח אותו ולשכוח מכל העניין?

פרטיי האישיים:

שם פרטי-אסף. שם משפחה-בנימיני.
מספר זהות-029547403.
כתובת מלאה למשלוח דואר-
אסף בנימיני,
רחוב קוסטה ריקה 115,
כניסה א'-דירה 4,
קרית מנחם,
ירושלים, מיקוד: 9662592.
מספרי טלפון: בבית-חסוי עקב הטרדות ותלונה במשטרת ישראל שלא טופלה.
נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.
כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected]

אתר האינטרנט שלי: www.disability55.com/
הוסף תגובה