פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

מס' שאלות- לתמחור עלות שירטוטים ועוד...

אורחת-שרון 13.01 (14:07)
שלום רב,
אני מעצבת פנים (לימודי תעודה מכללה למנהל),סיימתי לפני כחודשיים ועדיין לא עבדתי בתחום ונתבקשתי לבצע רק שירטוטי עיצוב פנים לדירה מסויימת, רציתי לדעת כמה עליי לגבות על שירטוטים, כל אחד אומר לי משהו אחר, אני יעבוד מהבית ובערב בלבד(אני עובדת במשרה מלאה)כפרילנסרית, חשבתי לגבות בין 50$ ל-70$ לשעת עבודה?
בנוסף רציתי לדעת אם השירטוטים שלי מספקים קבלנים או שהם צריכים לקבל אישור של אדריכל?
עם זאת, רציתי לדעת האם על ההדפסות כגרמושקות גדולות אני צריכה לתת תמחור בנפרד,ואת כול מה שב-A4,אני אקח על עצמי,
האם לחשב גם את הזמן שהלכתי ,חנייה וכו'?
אשמח לקבל תשובה בהקדם יש לי פגישה עם הלקוחה מחר ב-7 בערב, זה פשוט הוחלט מהרגע להרגע
תודה והמשך יום נעים
הוסף תגובה

שאלה טובה

אד' אפי מאירי 21.05 (15:18)
בד"כ מחשבים את העבודה או לפי פרוייקט או לפי שעות עבודה ולא משנה אם את עושה גרמושקות או פרטי בניין או רשימות אלומיניום.
ואת הכש"ט קובעים לפי נסיון, מקצועיות ומהירות עבודה.
האם את בטוחה שהעבודה שלך שווה 50$-70$ ? יש לך מספיק ותק ונסיום בהכנת תוכניות עבודה ?
ולא, לא מחשבים את הזמן שלקח לך להחנות את האוטו שלך, או שהכנת לעצמך קפה, כי...מי שיקבל ממך את הקובץ, יכול לבדוק כמה זמן באמת עבדת באוטו' וכמה זמן לא עשית ולו פקודה אחת בשרטוט.
ועוד דבר קטן, בד"כ את ההדפסות עושה המזמין, לאחר שבדק את רמת השרטוט שלך וקצב העבודה שלך.
כי בד"כ יש למזמין עוד שינויים ועידכונים כי כל אחד עובד-משרטט אחרת.
הוסף תגובה