התאמת צבעים בסלון

פורום הום סטיילינג הוא המקום לשאול ולדבר על עיצוב הבית. ריהוט, טקסטיל לבית, צבעים וכל השאר - היכנסו וקבלו תשובה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

התאמת צבעים בסלון

מיה 20.11 (16:01)
שלום רב,
אני חוזרת לארץ לאחר שהייה ממושכת בחו"ל, איחסנתי את הספות שלי שהן בצבע כחול נייבי, וכעת רוצה לעצב את הסלון מחדש, איזה צבע של וילונות יתאים? והאם ריהוט עץ כהה או בהיא יתאים? אשמח לתשובה...תודה.
הוסף תגובה קישור ישיר

עיצוב סלון

הילה ברונשטיין - הום 29.05 (19:09)
צרפתי לך להשראה סלון שעיצבתי עם ספות כחולות
אני בעד עץ ביהר ואם ניתן צבוע לצבעים יותר שיקיים - אז עוד יותר טוב, כמו ירקרק מנטה אפור בהיר
כריות צבעניות שטיח וכועיצוב סלון
הילה ברונשטיין
עיצוב הבית, הלבשת הבית, דקורציה, הום סטיילינג

www.hilladesign.com
הוסף תגובה

כחול לבן ועץ לא בהיר ולא כהה ...

יסמין חוכמה 21.11 (16:44)
כחול לבן ועץ לא בהיר ולא כהה , כמו אלון למשל הולך מאוד יפה יחד ואפילו ניתן לתת טאצים של צמחים ירוקים כלי זכוכית , ואפילו גימורי פליז. ניתן גם לשלב אפור בכריות . לגבי וילונות הייתי בוחרת לבנים עם עיטורים כחולים. הכל שאלה של משחק נכון במינונים. לעוד שאלות את מוזמנת ליצור עימי קשר בפרטים למטה. בנוסף עד סוף השנה יצאתי במבצע ממש משתלם , שיכול להיות בדיוק מה שאת צריכה . והמבצע כולל 2 פגישות הבנת הטעם , הצורך והחלל ובהתאם לכך אני בונה לך הדמיית השראה שתיתן לך מושג מה לחפש ואיפה לשים כל זה במחיר המצחיק של 1500 ש"ח . יכול לחסוך לך הרבה כאב ראש והוצאות סתמיות . מקווה שעזרתיכחול לבן ועץ  לא בהיר ולא כהה ...
הוסף תגובה

יופי עזרת לי מאד...חשבתי על עץ...

מיה 20.11 (16:01)
יופי עזרת לי מאד...חשבתי על עץ אלון גם כי אני אקנה פינת אוכל מעץ אלון והיא צמודה לסלון כך שחשוב שתהיה התאמה....אשמור את הפרטים שלך ושאחזור אצור איתך קשר, המון תודה, מיה.
הוסף תגובה

בכיף...

יסמין חוכמה 30.11 (15:51)
בכיף
הוסף תגובה