מה יותר שווה רהוט מ-MDF או מלמין? (ל"ת)

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

מה יותר שווה רהוט מ-MDF או מלמין? (ל"ת)

tchdhk 29.07 (21:36)
הוסף תגובה קישור ישיר

ריהוט

יעלה אקשטיין עיצוב פ 10.11 (11:56)
שלום,

לאיזה ריהוט הכוונה?
והאם הכוונה לגמר החזית או לגמר פנים ?

MDF נחשב חומר חזק יותר ואיכותי יותר ממלמין איך ישנם מקרים שמלמין עובד נהדר, תלוי במה מדובר

בהצלחה
יעלה אקשטיין- עיצוב פנים
www.facebook.com/YeelaDesign
[email protected]
0528991759

הוסף תגובה

מדפ הינו החומר המחליף של הלבי...

נורית אוליבה 1.06 (10:52)
מדפ הינו החומר המחליף של הלביד( במקום סנדביץ/ סיבית) ומשמש בעיקר לעבודות בצבע ובכירסום. מלמין הינו חומר ציפוי דק ביותר ( כמו פורמאיקה דקה) העשוי מנייר+ פולימרים.
הוסף תגובה

אני מתענינת לרהוט למשרד.שולחן וארון (ל"ת)

הוסף תגובה

הסבר + המלצה

בן יצחק ירון אדריכל 4.06 (10:52)
MDF - עשוי נסורת מועורבבת עם דבקי אפוקסי .. ויוצריקים לתבניות במכונות לחץ חום( פרס ) יוצרים לוחות . בדרכ צובעים בגמר אפוקסי ( שליפלק ) על מנת לאטום את הMDF .

מלמין - חומר המחליף את הסיבית המצופה פורמייקה . מלמין עשוי משרף העץ מעורבב בצבע ויוצקים את החומר הפנים ( פלימר ) על זה נקרא מלמין יצוק . ויוצרים פלטות .
המלצה :
באם המשרד לטווח ארוך ( יותר מ 2-3 שנים ) ממולץ לייצר את הגוף הארונות מסנדוויץ + פורמייקה . ניתן לשלב חוץ MDF צבע אפוקסי / פורניר ( דלתות וכו... ) ... זה בדרך כלל מה שעושים .

במידה ותרצי נוכל להמליץ על מקומות רכש משתלמים עבור יצרים ריהוט משרדי לפי התאמה .

054-6944994 ירון

הסבר + המלצה
הוסף תגובה

מה יותר שווה רנו או סיטרואן? (ל"ת)

חיים קזס 22.03 (17:27)
חיים קזס, אדריכל
בוגר תואר B/ARCH מתעסק בתכנון בתים, עיצוב ושינויי פנים. דגש רב על אדריכלות ותכנון ברי-קיימא
ליצירת קשר 052-5957552
www.kazas.co.il/
הוסף תגובה

לא מבינה במכוניות.רוצה לדעת מה להזמין למשרד. (ל"ת)

הוסף תגובה