פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

פונקציונאליות של ריצוף פרקט במטבח

אורח 19.07 (16:01)
האם ניתן לרצף מטבח בפרקט או שזו הרפתקאה פונקציונאלית? האם הרטיבות וההליכה המרובה במטבח אינם מתאימים לפרקט? האם נדרש להשתמש בפרקט או חומרי הגנה מיוחדים? תודה
הוסף תגובה

חייתי כך איזה שלוש שנים

yov 6.07 (21:02)
ולא הייתה לי שום בעיה.
אני מודה שהקפדתי, אבל לא יותר מזה. נשפכים קצת מים? מנגבים.
יש לי כמה לקוחות שחיים ככה כבר כמה שנים וגם אצלם אין שום בעיה.

מה שכן, אם הולכים בכיוון הזה לבצע פרקט כמו שצריך. רב-שכבתי איכותי ולא כל מיני קומבינות על בסיס MDF. מומלץ גם להגן בלכה טובה, אם כי אצלי בדירה היה רב-שכבתי משומן, שכאמור תפקד יפה מאד.

זה שמכר לפני שהפרקט קפץ
הוסף תגובה

פרקטים למטבח

יורם פרקט 20.11 (11:39)
מטבח צובר יותר לכלוך מאזורים אחרים בבית אבל תחשבו באמת מתי בפעם האחרונה המטבח שלכם היה מוצף מים או נוזלים ? בבתים רבים המטבח מרוצף בפרקטים ואין שום בעייה חוץ מזה שבאמת צריך לנקות מיד נזילה או אם נשפך משהו. ההחלטה הסופית האם לעשות פרקטים במטבח צריכה להיות לפי אורח החיים של בני הבית.
בברכה
יורם פרקט מכירה והתקנה
www.webix.name/yoramparcetפרקטים למטבח
הוסף תגובה

עדכון - כיום יש גם פרקטים חדשים

יורם פרקט 20.06 (10:53)
עדכון - כיום יש גם פרקטים חדשים פרקטים עמידים למים פרקטים אלה מיועדים למטבח, לאמבטיה ומקומות רטובים.

ריצוף פרקטים במטבח הפך דבר מאד נפוץ יפה ומוצלח

בברכה

יורם פרקט

yoramparquet.fav.co.il
הוסף תגובה

מלון מונטפיורי תל אביב

פרקט עמיד למים 27.03 (15:44)
היי, אני יכול להראות לך המון פרוייקטים בארץ בהם השתמשו בפרקט למטבח וגם לחדרי אמבטיה. קח לדוגמא את מלון מונטפיורי כולו בנוי עץ. החשש ברור וכן נדרש לא להגזים עם מים. אך הכל פתיר.
אם יש לך עוד שאלות, אשמח לעזור
רן - דרורן עץ ופרקט
droran.co.ilמלון מונטפיורי תל אביב
הוסף תגובה