פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

דפי אסף "יובל לאדריכלות ישראלית "

אורח 31.07 (12:35)
לכל מי שמקבל טלפון מחברה בשם דפי אסף הוצאה לאור שמוציאה ספר "יובל לאדריכלות ישראלית " ראו הוזהרתם , יחס נוראי , איכות עבודה וצילום ברמה מאוד נמוכה, בעל החברה הוא עורך דין שדבר לא מעניין אותו והכי נוראי שיש כבר תקדים של תביעה .שיהיה בהצלחה לכל מי שכבר שילם ואני מקוה שאלו שעוד לא נכנסו שיחתמו מולו שיש לכם זכות לצאת מהעסקה ולהחזיר את הכסף באם לא ימצא חן בעייניכם .
הוסף תגובה

קישקוש. (ל"ת)

אורח 28.11 (15:43)
הוסף תגובה

ההיפך הוא נכון - יחס מצוין, צילומים טובים

אורח 28.11 (15:43)
ההיפך הוא נכון - יחס מצוין,צילומים מעולים, כדאי להשתתף
הוסף תגובה

יאללה פריירים, תתחלפו!

אורח 1.08 (17:05)
אפשר לחפש בגוגל ולגלות בשניה וחצי שהיתה התביעה הזו:
www.courts...27-429.htm

אבל למי זה אכפת בכלל כשכל פעם מציעים לנו להשתתף בספרים מופלצים, שמצולמים בחובבנות או במקצועיות, ומופקים במספר עותקים שהוא מספר האדריכלים ששילמו עבורם.

זה הרי לא שמישהו בכלל יקנה את הספר הזה מלבד האדריכלים שמשתתפים בו. אני לא מבין איך כל פעם נופלים בטריק הזה, באה הוצאת ספרים קיקיונית, דוחפת בחינם שני אדריכלים מהשורה הראשונה וגובה מכל השאר כסף על הזכות להופיע יחד איתם באותה כריכה של דפי כרומו שאף אחד לא יקנה.

למה שלא תנסו לשאול לפני שאתם חותמים על הצ'ק אם ידפיסו יותר מ 5000 ספרים? עזבו, אם ידפיסו אלפיים אני משלם עבורכם.
הוסף תגובה

אם כבר משמיצים אז בלי "אורח"

yov 6.07 (21:02)
אני דווקא בעד השמצות. קצת בוץ, קצת עובדות, הרבה לנפח, זה חומר ממנו עשויים פוסטים טובים. אם מדובר על תעשיית האדריכלות המקומית והחלטורות הסובבות אותה, אולי אפילו אפשר בלי לנפח. יש מספיק באורגינל.
אבל בחייאת, תפסיקו לחתום עם ה"אורח" הפחדני הזה. הרי ברור שפוסט שחתום כך גורם לנו במקרה הטוב לחייך ולציין לעצמנו משהו בסגנון : הנה בעל העניין כותב תגובה עלק אובייקטיבית אבל בשם כיסוי שאפילו סוכני המוסד לא יצליחו לפצח...

יואב
הוסף תגובה

דפי אסף אדריכלות

רינת 1.07 (00:27)
תפסיקו להפיץ סתם דברים שלא נכונים על דפי אסף הם חברה

מ ע ו ל ה ויש להם עבודה נהדרת זה שייש אדריכלים שלא מביאים

חומר בזמן זה לא אשמתם !!!
הוסף תגובה