עיצוב פנים לבית בנס ציונה מקבלן שתי קומות

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

עיצוב פנים לבית בנס ציונה מקבלן שתי קומות

מיטל 27.11 (20:10)
שלום, מחפשים יעוץ לניצול נכון של החלל, בית חדש בבנייה בנס ציונה, 160 מ"ר בנוי בשתי קומות, מבואה עם תקרה בגובה כפול (כמו בלופט), וגינה של 90 מ"ר
הוסף תגובה קישור ישיר

היי מייטל צרי קשר מיכאל 052-7483399 (ל"ת)

מיכאל 30.08 (15:44)
היי מייטל צרי קשר מיכאל 052-7483399 (ל"ת)
הוסף תגובה

פגישת ייעוץ

איילת שטיין - עיצוב 15.07 (22:32)
מיטל שלום,

אתם מוזמנים לתאם איתי פגישת ייעוץ, שבה נשב על התכניות ונראה איך אפשר להפיק את המקסימום מביתכם.

052-2257664
איילת שטיין |סטודיו In-Design| תכנון ועיצוב פנים
www.In-Design.co.il
[email protected]
הוסף תגובה

הי מיטל, אשמח להגיע אלי...

דניאלס 8.03 (08:56)
הי מיטל,

אשמח להגיע אלייך לפגישה ראשונה ללא עלות

אם תרצי צרי קשר:
ז'אן דניאלס 050-2734386
הוסף תגובה

יעוץ

אלינור בלומברג 2.02 (11:11)
היי מיטל, שמי אלינור ואני אדריכלית פנים ומעצבת פנים. אשמח לעזור וללוות אותך בתהליך המרגש אך לעיתים גם המייגע של בניית בית חלומותיך...
מאחורי שנים רבות של ניסיון ולימודים באיטליה.
מוזמנת להתרשם ממספר עבודות נבחרות באתר שלי:
www.blue-designs.com
יעוץ
הוסף תגובה

היי מיטל, את מוזמנת ליצור א...

איילת 2.12 (22:33)
היי מיטל,
את מוזמנת ליצור איתי קשר,אני מעצבת פנם מתחילה ולכן גם תהני מהטבות ואנרגיות חדשות ורבות של מתחילים..שווה לנסות :)
איילת
0527717778
הוסף תגובה

אשמח לקבוע איתכם פגישת יעוץ

רענן עמוסי 20.09 (17:04)
צרו קשר 0523686554
רענן עמוסי
הוסף תגובה