חישוב שכר חודשי

חיפוש עובדים, חיפוש עבודה, מכירת ציוד, אדריכלים, מעצבי פנים, סטודנטים ועוד.
תנאי השימוש בפורום

חישוב שכר חודשי

אורח 7.09 (15:23)
מי יכול להעריך שווי של עובדת למשרה של אדריכלית פנים - (דרישת המעסיק היא עובדת עם ראש גדול כמו עצמאית) למשרה מלאה בין 180-200 שעות חודשי. מי יכול לתת לי כוון דחוף יש לי הצעה מעניינת ובתהליכי סגירת משכורת.
הוסף תגובה קישור ישיר

זה תלוי בניסיון שיש לאותה / אותו אדריכל/מעצב

סיגלית 7.09 (17:40)
בעיקרון אין פה נוסחה.
זאת משוואה של ניסיון אישי וגם כמה חושבים ששוים (שני הצדדים גם המועסק וגם המעסיק וצריך לראות אם אפשר למצוא קו אמצע).
אני באופן אישי (ניסיון של 3-4 שנים, לא עובדת במשרה קבוע של 9 שעות יומיות בפחות מ-32 ש"ח וכשאני עובדת כפרילנסרית המחיר הוא אצלי 45 לשעה,
אבל שוב זה תלוי בכמות הניסיון ולא רק בכישרון וזה תלוי במה שחושבים שזה מחיר שטוב לכל הצדדים,
יש כאלה שלוקחים עוד הרבה יותר ממה שאני ויש גם כאלה שמסתפקים בפחות.
הוסף תגובה

הגזמת, את עובדת בהתנדבות?????

מיכל 15.06 (15:02)
32 ש"ח!!!! בנקיון מרוויחים יותר, את צריכה לחשוב על סביבות 8-9 כדי שאחרי התמקחות קצרת תשארי עם 40 לשעה לפחות, לא כולל תנאים סוציאליים
אבל מצד שני, אם המקום יכול לקדם אותך מאוד, וזה לא חרא של בן אדם אז שווה להתחיל בנמוך ולדרוש בהמשך יותר.

בהצלחה
הוסף תגובה

למיכל

סיגלית 11.09 (13:39)
ברור שלא ההיתי מתנגדת ל40 לשעה(המשרה מלאה - לא כולל תנאים סוציאלים)...אבל זה גם תלוי איפה עובדים...המשרד: גדול/קטן המשרד: במרכז/צפון/דרום, בעיר/בפריפריה פרויקטים גדולים/קטנים....וכיוצא בזה...
גם בתל אביב הציעו לי כל מיני משרדים לעבוד ב-25 לשעה...(כמובן שסרבתי כי פחות מ-30 לשעה גם כמתחילה זה פשוט עבדות.)
במקצוע הזה דורשים ממך המון אבל לא כולם רוצים לשלם...למעשה הרוב מחפשים אייך להשיג ממך את המירב בכמה שפחות כסף. (ההיתי בהמון ראיונות עבודה ועבדתי בכמה משרדים טובים חלק יותר וחלק פחות)
לכן אני עובדת כפרילנסרית, ככה יותר נח לי (אישית)
כמובן תמיד צריך לנסות לקבל יותר אבל צריך לדעת גם איפה מתפשרים בשביל משרד נחמד עם פרוייקטים מענינים ואפשרות התקדמות ולמידה בשטח...בשביל הדברים האלא בתור אדריכלית צעירה ההיתי מוכנה להתפשר....היום כבר יותר קשה לי להתפשר.
הוסף תגובה