פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

העברה בין מחשבים

אורח 2.10 (16:18)
היי, יש לי וקטור 2008. אני רוצה להעביר אותה למחשב אחר. העברתי את הדונגל והתקנתי אבל זה לא מזהה את הסיסמא. השאלה היא אם זה בגלל שלא הסרתי ממחשב אחר... אני מפחדת להסיר מהמחשב הקודם כדי שלא אשאר במצב שלא אצליח להתקין בכלל לא פה ולא פה... יש למישהו מושג האם זו הסיבה? האם לא ניתן להתקין בשני מחשבים את התוכנה למרות שחייבים את הדונגל כדי לעבוד על המחשב?
הוסף תגובה

מהי ההודעה שאתה מקבל? (ל"ת)

tamarindi 16.10 (16:52)
תמי מלמד
סטודיו תמרינדי - עיצוב רב תחומי
הוסף תגובה

לא אמורה להיות בעיה נשמע כמו קונפליקט בין תוכנו

yov 6.07 (21:02)
את הדאנגל אפשר להאשים בהרבה דברים רעים, ובצדק, אבל להעביר מידע בין מחשבים, הם עוד לא העיזו, המפתחים של הדרעקים האלה.
סביר שמדובר בקונפליקט בין המערכת או התוכנות המותקנות על המחשב השני לבין הדרייבר של הדאנגל. בדוק שהמערבת באותה גירסה בשני ובראשון ומעודכנת ברמה שווה. אחכ בדוק שאין תוכנות או תהליכים הרצים ברקע בשני שאינם קיימים בראשון. אם שני אלה לא מניבים תוצאות נסה לאתר רכיב חומרה בעייתי, כמו כרטיס מסך למשל. אחד מכל אלה, אניי מאמין מתנגש עם הדרעק.
הכי חשוב, כתוב על התלאות הללו לנמצק. אם מספיק יציקו להם אולי ב 2010 יתייחסו גם אלינו כמו לאמריקאים ולא ימכרו לנו גירסת נייטיבס מדונגלת.

ונסיים בידיעה משמחת: אלדין ממובילות שוק הדאנגלים העולמי ( גם ווקטור משתמשת בפיגול מתוצרתה ) בקשיים רציניים. עוד קצת מזל והם יקרסו סופית. החזיקו אצבעות.

זה שיחבר ממיר קטליטי לכבד לפני שיחבר דאנגל למחשב
הוסף תגובה