פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה באוטוקד, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל ע"י אר.וי.אם מערכות www.rvm.co.il
תנאי השימוש בפורום

ספר אטוקאד

סרדניה 16.03 (10:14)
אני סטודנטית לאדריכלות מתחילה ומאוד מאוד רוצה לרכוש ספר אוטוקאד שידריך אותי מהתחלה צעד צעד. אשמח אם יש מי שמכיר.
תודה.
הוסף תגובה

ספר לימוד אוטוקאד

אילן 7.10 (19:49)
שלום

לבחור קוראים שלמה רבין והוא מחבר הספר
תתקשרי 050-6445383 ותאמרי לו שאילן הפנה אותך
ואת לומדת אצלי שיתן לך מחיר סטודנט לספר
בהצלחה
הוסף תגובה

ספר אוטוקאד

אורח 16.03 (10:14)
זהו שרכשתי ספר של מחבר, אבל זה נראה די מקצועי ולא ממוקד לתחום האדריכלות וכאשר רוצים לדעת פקודה, צריך להבין למה הכוונה (כי זה לא למתחילים)רגע הוא מונח כאבן שאין לה הופכין לפחות כרגע...בכל אופן, אני נכנסת לפורומים מידי פעם ונעזרת קצת ותוך שאני לומדת בכתה מקווה שאצליח בהמשך, יתכן שבאמת אבקש ממשהו לתת מס' שעורים פרטיים אין לי ברירה למרות שכל תוכנה שאני מכירה הייתה מספר שהדריך צעד צעד (בהוצאת פוקוס חבל שאין להם אוטוקאד). את הספר של מר רובין ראיתי, היה לי קצת יקר למען האמת וכל הגודל קצת "הפחיד" אותי אבל אני מודה לך מאוד על הנסיון והתשובה.

בברכה וגמר חתימה טובה,
מירי
הוסף תגובה

הרבה יותר עדיף שיעור פרטי, יש פה כמה שמפרסמים

פולי 15.06 (15:02)
אני התחלתי עם ספר וצריך עצבי ברזל כדי לא לזרוק אותו אחרי כמה דקות, הוא עובר ביסודיות אחרי כל פקודה ותת פקודה שממש לא צריכים.
עם כמה שיעורים פרטיים, תלוי בקצב שלך, תוכלי להבין את ה"ראש" של התוכנה ולהמשיך משם, התוכנה היא אין סופית וללמוד מהתחלה בהיקף גדול סתם מפחיד ומבאס

אני לא בא להמליץ על אף אחד ובטח שאני לא מעביר שיעורים פרטיים.

בכל מקרה בהצלחה
יום טוב ונעים
הוסף תגובה