פתרון הדמיה לסטודנט אדריכלות

הפורום המרכזי לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת סקצ'אפ - SketchUp - כאן ניתן לקבל תמיכה מקצועית, לבקש עזרה בפתרון בעיות שנתקלתם בהן, להציג בקשות לקבצים, המלצות, טיפים ולהתייעץ עם קולגות ועם מומחים לתוכנה.
תנאי השימוש בפורום

פתרון הדמיה לסטודנט אדריכלות

tom 7.11 (11:09)
שלום

אני סטודנט מחיפה ,אני צריך לעשות עבודות הדמייה ללימודים, ברמה סבירה.למדתי לעבוד על sketchup כי זה מהיר אבל בהדמיות פנים זה פשוט מכוער.

מסריקה של הפורום ראיתי שממליצים על vray לsketchup או artlantis.

המטרה שלי בעיקר להוסיף טקסטורות ותאורה מלאכותית שיוסיפו קצת יותר ריאליזם.

השאלות שלי---

מה הפתרון שלדעתכם יאפשר שיפור מקסימלי בריאליזם במינימום זמן (למידה ועבודה בפועל)?
האם זה רעיון טוב לעבוד עם המחסן מודלים של סקצ´אפ ואז להוסיף טקסטורות??? אולי יש מקום אחר למודלים בחינם?
מה היתרונות/חסרונות של ויריי/ארטלנטיס בשילוב עם סקצ´אפ?

תודה מראש לכל המשיבים
תומר
חיפה
הוסף תגובה קישור ישיר

3d warehouse

טע לשם 22.02 (21:10)
יש שם המון קומפוננטים, שיכולים ממש לעשות לך את השרטוט.
כמו כן, באתר הרשמי של גוגל, תחת "בונוס פק" אתה יכול להוריד חבילה של טקסטורות, שטוענת את עצמה ישירות לסקצ'אפ, ומשדרגת את התוכנה.
את הקומפוננטים שאתה מוריד, תשמור ישירות לתיקייה קומפוננט
שבטח נמצאת ב-C, PROGRAMS FILE, GOOGLE,COMPONANT
ותוכל לשלוף אותן ישירות לסקצ'אפ.

עוד פתרונות:
לכבות את כל קווי המתאר, לפתוח חלונות גדולים, ולהפעיל את SHDOWOES. לשחק עם השעה והתאריך קצת, עד שזה יוצא מושלם.
אם תכוון את הצפון לפי הצפון המדויק, תוכל גם להדגים באופן מוחשי איך הצל עובד עם המבנה.

אתה יכול גם לכבות את התקרה במבט מבפנים, כדי להכניס יותר אור. פחות מומלץ, אבל אם אתה מגיע לשעה 7 בבוקר ויש הגשה ב8 וחצי, זה יכול להיות פתרון מעולה.

והכול בלי מנוע רינדור.
גם הפוטושופ חשובה, כדי לעשות שיפורים אחרונים, להכניס רקע מציאותי(נניח לסמן את החלונות, למחוק, ולהכניס תמונה של שמיים, או נוף.) בתור סטודנט אתה למשל יכול להדפיס, לגזור את הזגוגיות, לשים שקף, להדפיק מאחור תמונה של נוף, ואתה חביב המורה.

נסחפתי בפרץ יצירתיות.
בכל שאלה אתה יכול לחזור אליי למיי
[email protected]
הוסף תגובה