פורום סטודנטים, הגשות, מבחנים, בקשות, הסברים, הנחיות בכל ענפי התכנון, העיצוב והבנייה. הכל מלבד הקפיטריה... טוב, גם הקפיטריה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

לא פשוט להיות סטודנט...

שימי 4.01 (18:17)
אהלן, חדש פה.. אני סטודנט שנייה שנייה ומתקשה מאוד להחזיק את עצמי כלכלית. ההורים שלי עוזרים לי לממן את הלימודים אבל מכיוון ובחרתי לגור מחוץ לבית עם שותפים מאוד קשה לי לשאת בכל ההוצאות. אני עובד בעבודות מזדמנות כי הלימודים לא מאפשרים מעבר לזה...מה אתם עושים? איך אתם מכלכלים את עצמכם בזמן הלימודים? אני שוקל לקחת אולי הלוואה אבל מפחד להכניס את עצמי להתחייבויות שיהיה לי קשה לעמוד בהם. האם לקחתם הלוואות לסטודנטים בבנק? על פניו נראה שהתנאים שהבנק שלי מציע די נוחים (מתבסס רק על מה שראיתי באינטרנט כאן www.bankha.../students/ )אבל אני מתלבט אם להיכנס לזה? מישהו לקח? רוצה לדבר עם מישהו מהצד השני ולא רק עם הבנק...

הוסף תגובה

אל תיקח הלוואה

א 5.01 (13:03)
בשביל ההתחלה תקרא פה:
www.hasolidit.com

ושוב: אל תיקח הלוואה
הוסף תגובה

בקשר להלוואה

לו 8.01 (22:20)
קודם כל יש בנקים שמציעים תנאים נוחים מאד דיסקונט למשל שאפשר להתחיל להחזיר הלוואה החל משנתייפ לסיום הלימודים,
שנית יש המון הנחות והטבות לסטודנטים שאתה יכול להשתמש בהם
דבר שלישי אתה יכול באמת לחסוך הרבה כסך בדרך הבאה-אין לי מושג איפה אתה גר אבל יש הרבה אזורים שנותנים לינה ומגורים חינם תמורת לינה עם זקן\זקנה כמה פעמים בשבוע לסטודנטים מניסיון זה שווה
המון בהצלחה!
הוסף תגובה