צבע מסך

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה ב AutoCAD, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים, התייעצות מקצועית, חיפוש קבצים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל על ידי sophisticadd דני כורם - bit.ly/2IL0Ijb
תנאי השימוש בפורום

צבע מסך

אלי 25.07 (12:55)
אני עובד כל השנים בתכנת אוטוקד כאשר צבע השולחן העבודה שחור והשרטוט במספר צבעים(גם ה-layout באותו אופן).
אני מעוניין לנסות תקופה מסויימת לעבוד ברקע לבן.
לשם כך אני מעוניין לשרטט בצבע אחיד את כל הקווים והטקסטים(צבע שחור),
אבל בהגדרות של השכבות אני מעוניין שהצבעוניות שלהן תישאר(צבעוניות הקווים נועדה להגדיר עוביים).
האם ניתן לעשות זאת ב-model space וב-layout?
תודה
אלי
הוסף תגובה קישור ישיר

צבעים על המסך מול צבעים בהדפסה

אר.וי.אם מערכות - תמ 13.02 (15:00)
נחמד מעת לעת לעבור לנראות שונה במסך ה-AutoCAD.
ניתן להגיע לתוצאה שאתה רוצה ביותר מדרך אחת:
1) באמצעות ה-CTB's: בנה לך Page Setup שבו, כל הצבעים מוצגים בשחור/לבן. אם תדביק את ה-Page Setup ל-Layout מסוים (כולל המודל) תוכל לבקש מה-Page Setup להציג את ה-Plot Styles (יש לעשות Check על Display Plot Styles בצד ימין למעלה מתחת לבחירת ה-CTB).
2) תוכל להחזיק 2 קבצי STB בהם ל-Styles קוראים באותם שמות בהתאמה - בחירה של כל השכבות תאפשר לך להעביר את אותם Styles בעלי אותם שמות מקובץ צבעוני לקובץ ש"ל וחוזר חלילה
3) אם תבחר לעבור במקום שהוא לא Layout ולא MODEL (יש כזה מקום, וקוראים לט MAXIMIZED Viewport (מגיעים ע"י בחירת מסגרת ה-Viewport ו- או ביצוע double Click או בחירת בכפתור ה-Maximize Vierwport - תוכל להיכנס למנהל השכבות במצב מיוחד בו יש גישה לצבעים ול-Linetypes שהם שונים מהצבע ומה-Linetype המקוריים - פשוט בוחרים את כל השכבות ובוחרים בצבע אחד בסעיף ה-VP Color
באותו אופן תוכל להחזיר את כל הבחירה ל-ByLayer כדי לחזור למקום הרגיל או לעשות את זה ב-Viewport מסוים לצפייה בלבד ובאחר, להפקה בלבד.

בהצלחה ותודה על ששאלת שאלה כל כך יפה
אר.וי.אם מערכות - צוות תמיכת CAD
הוסף תגובה