עזרה בבניית ביתן בסקאצ'אפ

הפורום המרכזי לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת סקצ'אפ - SketchUp - כאן ניתן לקבל תמיכה מקצועית, לבקש עזרה בפתרון בעיות שנתקלתם בהן, להציג בקשות לקבצים, המלצות, טיפים ולהתייעץ עם קולגות ועם מומחים לתוכנה.
תנאי השימוש בפורום

עזרה בבניית ביתן בסקאצ'אפ

יובל 20.03 (08:43)
היי יעל היקרה
בהמשך לשיחתנו ונכונותך לעזור אז יש לי שאלה שהיא בעצם כרגע המרכיב הכי חשוב בנסיון עבודתי עם סקאצ'אפ.
מהות העבודה שלי בהתחלה תהיה לבנות ביתנים שונים עבור הדמייה ללקוחות (אני מעצב גרפי, פרינט) וע"מ שאוכל לבצע קיבלתי מחבר בחו"ל את רוב החלקים שמהם בנויים הביתנים שנקראים "טראס" כמובן קיבלתי אותם כמודלים. עכשיו השאלה הגדולה איך אני מייבא את החלקים לתוכנה ומחבר בינייהם לכדי יצירת עמוד, קורה וכו'..., מצ"ב דוגמא איך נראה ביתן גמור מחלקי טראס וגם קובץ מודל אחד מתוך כולם של חלק מטראס.עזרה בבניית ביתן בסקאצ'אפ
הוסף תגובה קישור ישיר

שלום יובל, נראה נפלא ונשמע...

יעל קדם - מנכ"ל 20.03 (12:32)
שלום יובל,
נראה נפלא ונשמע נהדר.
אז הכנסת רכיבים של סקצ'אפ זהו חלק אינטגרלי מתוך העבודה בתוכנה.
מה שתצטרך להתאמן זה על פקודות עריכה וסידור הרכיבים אחד עם השני.
כמו כן, יש להבין לעומק את העבודה עם רכיבים מסוג קומפוננט וגרופ ואז אתה תהיה מצוין.
שיהיה בהצלחה.
אשמח לעזור בכל דבר..
הוסף תגובה

היי יעל בדיוק על זה רציתי ל...

יובל 21.03 (08:54)
היי יעל
בדיוק על זה רציתי לדבר איתך, יש אפשרות בכמה מילים לקבל הסבר קצר על ה "ש להבין לעומק את העבודה עם רכיבים מסוג קומפוננט וגרופ" יש לציין שאני ביצועיסט מעצב גרפי כבר מעל 23 שנים עם ניסיון רב מאוד אבל לעולם לא נגעתי בסקאצ'אפ, האם יש לי אפשרות ע"י קבלת הסבר קצר וזריז להבין איך נעשים הדברים ואז את כל השאר ללמוד לבד. לדוגמא איך אני לוקח את החלקים שיש לי ובונה ביתן פשוט/קופסא אבל כאשר החלקים מתחברים בצורה נקייה ולא סתם???
הוסף תגובה