אלמנטים עיצוביים במשרדים

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

אלמנטים עיצוביים במשרדים

יותם 11.07 (18:23)
אילו אלמנטים עיצוביים ניתן להכניס למשרד סטנדרטי שיראה מרשים יותר ונוח לשימוש?
הוסף תגובה קישור ישיר

עיצוב

רוני 28.07 (20:51)
הי :)
כמו שענו לך גם אני חושב שזה מאוד תלוי באיזה סוג עסק מדובר, ומה האווירה אותה אתה מעוניין ליצור. אני למשל עיצבתי לא מזמן את המספרה שלי מחדש, ורציתי סגנון שייקי אבל שמשדר יוקרה, אז רכשתי ריהוט וציוד בהתאם מכאן:
www.amigross.com/
אני באמת ממליץ לך בחום להיעזר במעצב פנים שאולי יעשה לך קצת סדר בעניינים, או לפחות להבין למה אתה מכוון, ואז יוכלו לסייע לך יותר.
בהצלחה!
הוסף תגובה

שלום לך,

עשירה 25.11 (10:38)
יש דרכים מגוונות.
זה תלוי בכלל ואופי המשרד. וכמובן בתקציב.
אתה מוזמן ליצור קשר באימייל-[email protected]שלום לך,
הוסף תגובה