עזרה בעיברית ל2009

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

עזרה בעיברית ל2009

מיניקאד לשעבר 11.12 (13:21)

שלום חברים

אני כנראה המשתמשת הותיקה ביותר (בעולם?) של מיניקאד 7. לאחרונה שידרגתי לimac+vw2009 ברוכה הבאה למאה ה 21. רק כדי לגלות לצורת העבודה שונה לחלוטין ממה שהכרתי.

אשמח אם אוכל להעזר בכם במספר שאלות -

* לא הצלחתי להתקין פונטים עיברית וכך גם התוכניות הקיימות שאני פותחת ממיניקאד נפתחות בג'יבריש.

* האם אפשר להפוך את טבלאות הworksheet לעיברית?

*איפה אוכל ללמוד את התוכנה ? כאמור אני לא ממש מתחילה. יש מצב להעזר באריג'נט ? תודה רבה מראש, אמרתי כבר ?
הוסף תגובה קישור ישיר

ראשית

yov 6.07 (21:02)
האם את מצליחה לכתוב טקסט עברי *חדש* במסמך *חדש* של ווקטור 2009? זו השאלה הבסיסית. אם התשובה היא כן סימן שהמערכת עובדת בסדר והבעיה שלך היא עם יבוא הטקטס מגירסה קודמת.

לצערי הרב אני כבר שנים לא על המק אז אני לא בדיוק יודע האם המערכת אמורה בכלל לתמוך בעברית. בכל מקרה - בלונג שוט של ממש - אם התשובה לשאלה הראשונה היא לא, הייתי מנסה לשחק עם הגדרות השפה של מערכת ההפעלה.

זה שפעם היה לו מק והיום יש דרעק
הוסף תגובה

עברית במק

אמיר 26.09 (17:18)
וקטור במק תומך עברית שמגיעה רק מוקטור מקביל על פיסי מגרסא 12.5.3 ומעלה, כלומר כולל גם 2008 ו-2009 וזאת בתנאי שמדובר על פונט אריאל בלבד ושאינו בולד. (רגולר בלבד) .קובץ ישן יותר יש לפתוח קודם על פיסי ,להמיר את כל העברית לאריאל,לשמור בגרסא החדשה בפיסי ואז להעביר למק.
עברית בטבלאות-יוק.
אחד שהיה לו דרעק ועכשיו יש לו מק ובכל זאת לא יכול לגמרי להפטר מהדרעק...
הוסף תגובה