עיצוב בית במראה כפרי

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

עיצוב בית במראה כפרי

שרון 11.07 (18:23)
אני רוצה להתחיל שיפוץ בבית. אני מאוד אוהבת מראה כפרי אך לא מעוניינת שהבית יראה ישן..
אילו גוונים וטקסטורות מומלץ לי להכניס לתכנון?
הוסף תגובה קישור ישיר

בית במראה כפרי

אסתי 21.04 (15:16)
שלופ שרון,
ההגדרה בית במראה כפרי היא כוללנית מאוד ולא מחייבת מראה ישן. גם מאוד תלוי היכן הבית ממוקם, אם הוא אמנם בכפר או שיש לעשות התאמות להשגת מראה טבעי גם בסביבה עירונית.
חמרים טבעיים תמיד יעשו את העבודה: עץ, בדי כותנה, ריצוף מאוד מאוד חשוב, שכן הגרניט פורצלן שמאפיין את רוב הבנייה בארץ היום, למרות שיש לו אין ספור אפשרויות הוא חומר לא טבעי ומנוכר.
המראה מושג באמצעות מאות החלטות קטנות כגדולות וקשה לתת מרשם בייעוץ כה קצר. את מוזמנת ליצור עמי קשר, לשיחה לא מחייבת אסתי סטודיו wabi-sabi 0542040064בית במראה כפרי
הוסף תגובה

מטבחי קיבוץ יגור - מטבחים בחיפה - מטבחים בצפון

נתן 23.04 (11:24)
הנגרייה של מטבחי קיבוץ יגור, נוסדה בשנת 1922 – שנת ייסוד הקיבוץ. בתחילת דרכה, שירתה

הנגרייה את צרכיהם של חברי הקיבוץ ובהמשך, שמועות על איכות עבודתה הגיעו גם רחוק יותר וגם

תושבי חיפה והסביבה החלו ליהנות משירותי הנגרייה ולרכוש מטבחים בחיפה yagurkitchens.co.il/ .

לפני קרוב לשלושים שנה, חל שינוי נוסף בפועלה של הנגרייה והיא החלה לשים דגש

על עבודת עיצוב מטבחים yagurkitchens.co.il/ .

מאז ועד היום, עברו שנים רבות וכיום, לקוחות רבים מאזור חיפה ומהסביבה כמו גם מאזורים רחוקים

יותר נהנים מהמטבחים האיכותיים, המעוצבים אשר מציעים מענה מלא על צרכי הלקוח ועל דרישותיו.

לפרטים נוספים : 04-9848135

או באתר הבית yagurkitchens.co.il/

מטבחי קיבוץ יגור מטבחים בצפון ובחיפה yagurkitchens.co.il/
הוסף תגובה

עיצוב כפרי

לייה סלה 18.05 (11:05)
ישנם כל מיני סגנונות בעיצוב הכפרי
בגדול שילוב של בריקים עץ והרבה טקסטיל בגוונים עדיני יעשה את העבודה.
לא ממליצה לך לעשות עיצוב כזה לבד. קחי לך מעצבת טובה. זהו עיצוב שדורש מחשבה והתאמה ליושבי הבית
בערב אצרף תמונות להשראה...
בהצלחה (:
הוסף תגובה