שלום רב אני מתכוון להתחיל ללמו...

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

שלום רב אני מתכוון להתחיל ללמו...

אורח 31.12 (20:54)
שלום רב אני מתכוון להתחיל ללמוד אדריכלות ועיצוב ויש לי כמה שאלות בנושא כגון איפה מומלץ ללמוד? אא יש עבודה בתחום? מה השכר ההתחלתי? ועוד אם מישהוא יכול לעזור לי במקרה?
הוסף תגובה קישור ישיר

וואו הרבה קושיות.....

גלית 28.09 (10:33)
איפה ללמוד תלוי במה את/ה רוצה להשיג...
עדיף תואר! (לא בגלל פיסת הנייר אלא בגלל איכות החומר הנלמד בבית ספר המספקים תואר בסופו של התהליך!)

אדריכלות ועיצוב...
האם את/ה רוצה לסיים ולעבוד באדריכלות/בניית ערים או יותר באדריכלות/עיצוב פנים?...

לגבי מה מרוויחים בסוף הלימודים / תחילת העבודה...תשאל/י שוב בעוד 4 שנים שתסיים/י את התואר עד אז הכל גמיש...

האם יש עבודה בתחום? אנשים תמיד צריכים קורת גג מעל הראש ועסקים נפתחים ונסגרים בארץ במהירות מסחררת.....ויש מספיק אנשים בארץ שמעדיפים ויכולים לממן מעצב/אדריכל פנים העיקר לא להיות בקטגוריית "do it your self"
רק מה יש המון תחרות (השוק דיי מפוצץ..) אז צריך להיות מוחדר אמביצייה, ידע רב כולל תוכנות שונות שמתקדמות כל הזמן, יכולות וכישרון על מנת להיות אחד מאלא שיושבים למעלה וסוגרים כל חודש ב+ יפה....
זה מקצוע מקסים שנותן שרות אבל גם נותן לך ערך מוסף אם זה המיקצוע שבאמת אוהבים.
הוסף תגובה