בלוקים

בפורום זה אתם מוזמנים לבקש פרטי בניין, שרטוטים או כל דבר אחר שהייתם שמחים למצוא באתר.
תנאי השימוש בפורום

בלוקים

moran 23.07 (23:46)
רציתי לדעת אם מישהו יכול להסביר לי למה אני לא מצליחה להוריד את כל הבלוקים החדשים שפורסמו באתר
הוסף תגובה קישור ישיר

פרטי נמקי והסבירי

יובל 16.01 (12:46)
הי מורן.

האם תוכלי לתת לי דף בעייתי לדוגמה?

האם יש לך חסימה של הדפדפן?

האם ניסית להוריד דרך הקישור המופיע בתחתית הדף? זה שכתוב עליו "במידה וההורדה אינה מתחילה תוך 5 שניות, נסה שנית כאן"?
הוסף תגובה

בלוקים

זה עושה לי תמיד חסימה של הדפדפן אבל אני מסתדרת להוריד קצת מהדברים.
ברוב הבלוקים איך שאני לוחצת על קובץ אוטוקד מופיע לי דף גדול של המון ריבועים ( כמו האייקון הזה של האוטוקד כששומרים קבצים) ובחל מהדפים אני מאפשרת את החסימה ואז אני מנסה לפתוח את הקובץ לאוטוקד מופיע לי מעין הודעה באוטוקד שיש מן וירוס שזה לא מאפשר להוריד את זה למחשב . בקיצור אשמח אם תוכל לעזור לי יש לי המון עבודות להגיש וזה מבעס שאני לא מצליחה להוריד את הבלוקים הם מעולים.
הוסף תגובה

אני לא מצליח להבין את זה

מצטער אבל אני לא מצליח להבין את התאור שלך. בואי נחלק את זה לשלבים.

תכנסי לדף כלשהו. למשל לזה:
www.saf.co.il/noa/blc_1561

בתחתית הדף יש "קובץ אוטוקאד - DWG - להורדה", לחצי עליו.
יפתח דף חדש. אם יש לך חסימה, את צריכה לפתוח אותה מהסרגל העליון. בכל מקרה את אמורה לקבל תיבת שיחה ובה אפשרות לביטול, שמירה או פתיחת הקובץ :"פתח" , "שמור" , "ביטול".

האם קיבלת תיבת שיחה זו?
במידה וכן, נא שמרי את הקובץ אצלך על "שולחן העבודה".

האם עד כאן הצלחת?
הוסף תגובה

ניסיתי להיכנס לדף הזה אני לוחצ...

ניסיתי להיכנס לדף הזה אני לוחצת על הקובץ שמורים לאוטוקד ישר נפתח לי דף עם ריבועים כחולים האות V וזכוכית מגדלת ואין אפשרות לעשות כלום רק לסגור את הדף באיקס. וגם כשאני לוחצת על הכפתור שלמטה זה שאחרי שניות אם לא נפתח צריך ללחוץ עליו זה שוב פותח י את הדף הכחול הזה עם הריבועים...
ורשמתי לך גם שחלק מהדפים שאני מנסה להוריד לאוטוקד זה כאילו מוריד ואז אני מנסה לפתוח את האוטוקד זה רושם לי את ההודעה שרשמתי לך פעם שעברה.
אולי דפים נדירים שכן הצלחתי להוריד אליי למחשב.
הוסף תגובה

זה נראה כמו חסימה של אנטיוירוס

אם את בכלל לא מצליחה להוריד ככה אני מנחש שהאנטיוירוס חוסם את הדף.

דפי ההורדה באתר בנויים כך שהם מפעילים הורדת קובץ. במידה והקובץ דחוס בZIP (מה שבדרך כלל נכון) המחשב שלך חושב שהאתר מנסה לדחוף אליו איזה וירוס.

אני לא יודע איזה תוכנת אנטי וירוס יש לך ואם את יכולה לשלוח צילום של המסך עם ההודעה החסומה אז אני אוכל אולי לנסות ולהבין יותר לעומק מה את צריכה לעשות.

בינתיים נסי דבר אחד קטן נוסף - הקישי על הלינק להורדת הקובץ כשכפתור Ctrl במקלדת לחוץ.
הוסף תגובה

בלוקים

יובל שלום!
מצטערת שרק עכשיו חזרתי אליך הייתי עסוקה מאוד במבחנים ועבודות הגשה. אני מצרפת אליך תמונות לבעיה שדיברנו עליה ואני ינסה להסביר לך שלב שלב.
כשאני לוחצת על אחד הסימבולים לדומא אני לוחצת על קובץ אוטוקד להורדה ואז זה ישר פותח לי את המסך הכחול ( תוכל לראות בתמונה למה אני מתכוונת).
ועל סימבולים אחרים קורה שאני לוחצת על קובץ אוטוקד להורדה ונפתחת לי למעלה הודעה ( כדי לסייע להגן על אבטחתך.....) אני לוחצת על ההודעה ולוחצת על הורדת קובץ, נפתח לי דף של WINRAR אני לוחצת על הקובץ פעמיים כדי לפתוח אותו ואז נפתח לי האוטוקד ישר בהודעה: DRAWING FILE WAS CREATED BY AN INCOMPATIBLE VERSION.
זה נותן לי רק אפשרות ללחוץ על אישור ואז מה שנשאר לי לעשות זה לצאת מהאוטוקד .
ומשהו אחר לגמרי זה שחלק מהדברים הבודדים שכן הצלחתי להוריד אליי למחשב אני פותחת אותם ומנסה להעביר אותם לדף אחר שאני עובדת עליו דרך CTRL C/V וזה מעביר לי בלוק אחר שלא קשור בכלל .
אשמח אם תוכל לעזור לי...
תודה רבה...
מורן
ניסיתי לשלוח תמונות אבל זה לא שולח כי הקובץ גדול
אם יש לך מייל אחר שאפשר לשלוח אליו אז תודיע לי בבקשה.
הוסף תגובה

היי יובל על האייקון שדיברתי ...

היי יובל
על האייקון שדיברתי מופיעה גם האות V וזכוכית מגדלת וזה מלא כאלה על כל הדף שאין לי מושג מה זה אומר.
ובקשר לדפים האחרים זה רושם הודעה באוטוקד: drawing file was created by an incompatible version
הוסף תגובה