פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

בעייה עם Quick Time בוקטורוורקס

LEOR-2007 10.12 (17:34)
אני מנסה ליבא תמונת JPEG למסמך או ליצור טקסטורה ותמיד מופיעה ההודעה- לא ברור לי מה הבעייה, זכרון יש לי המון (2 ג'יגה) נכנסתי לתכנת הקוויקטיים וסימנתי בפרפרנסס שיציג את כל הפורמטים של תמונה, מה לא הולך לי אם מישהו יכול לעזור,

תודה.בעייה עם Quick Time בוקטורוורקס
הוסף תגובה

התקנה ועדכון

yov 6.07 (21:02)
הי ליאור

אני מציע: הורד את הגירסה האחרונה של קוויקטיים מהאתר של אפל והתקן אותה. רוב הסיכויים שזה יפתור את הבעיה.
במידה והגירסה המותקנת אצלך היא העדכנית ביותר, בצע Uninstall ואחר התקן ב- Custom בדיוק כמו שמוסבר בהודעת השגיאה שצרפת.

יואב
הוסף תגובה

לא עזר הסרה והתקנה ו:

LEOR-2007 10.12 (17:34)
איפה נמצא הCustom בכל תהליך ההתקנה, (פעמיים התקנה מאתר אפל) גם אחרי שבהלך ההתקנה לא מצאתי חפשתי בתוכנה עצמה בהגדרות/אפשרויות ולא מוצא אפשרות להגדיר אילו קבצים יוצגו או משהו דומה, האם בתמונה שצרפתי זהו החלון האמור? או שאני בכלל לא בכיוון. תודה.לא עזר הסרה והתקנה ו:
הוסף תגובה

איפה ה- custom

yov 6.07 (21:02)
מה שכתוב בהודעת השגיאה די ברור, אם פוסלים את אופציית הזכרון: ווקטור משתמשת ב- QT כדי ליבא JPEGים. החלק ב- QT שאחראי על קריאת QT אינו מגיב לבקשת הווקטור. ולכן הם ממליצים להתקין אותו מחדש.
אם 11 עדיין מותקנת אצלך הייתי מנסה בעזרת ליבא JPEG. אם זה מצליח רוב הסיכויים שמשהו ב- 12 לא מתממשק עם ה- QT. אם זה לא מצליח סימן שהבעיה ב- QT (כבדיקה שניה אתה יכול לפתוח את ה- QT viewer ולנסות לפתוח איתו קבצי JPEG).
אם הבעיה היא בעיית QT הסר לחלוטין את תוכנת QT על רכיביה מהמחשב ובצע אתחול. הורד מחדש את QT. כאשר ההתקנה מתחילה באחד הדיאלוג-בוקסים הראשונים תשאל האם לבצע התקנה רגילה או התקנת Custom. בחר כמובן ב- Custom. תקבל טור צ'ק-בוקסים ארוך, סמן את כולם. בצע אתחול נוסף. כעת זה אמור לעבוד. אם זה לא עובד יש לך שתי ברירות:
1. לפקפק בכל זאת בכמות הזכרון הפנוי שלך. זה שמותקנים 2 ג'יגה לא אומר שהם פנויים. הורד איזו תוכנה המראה את מצב הזכרון (כמה פנוי, כמה תפוס ועל ידי מי) ןבדוק מה המצב ה*אמיתי*. גם זה שיש לך הרבה זכרון לא אומר שהוא פנוי.
2. אם אתה שולל את המחסור בזכרון רוב הסיכויים שתאלץ להסיר את QT ואת ווקטור ולהתקין את שתיהן מחדש.

יואב

דרך אגב טאב ה- FILE TYPES שצילמת לא קובע האם התוכנה תדע לקרוא קבצים כאלה אלא רק אם הם ישוייכו אליה אוטומטית. כלומר, כאשר אתה מבצע דאבל-קליק על JPEG אם הצ'ק בוקס המואפר בצילום שלך היה מסומן הקובץ היה נפתח ב- QT viewer.
הוסף תגובה