שאלה לגבי לימודי אדריכלות פנים

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

שאלה לגבי לימודי אדריכלות פנים

נעמה 8.03 (09:30)
היי,

אני מתעניינת בלימודי אדריכלות פנים. חברה שלי עברה 7 מדורי גיהנום בניסיונות התקבלות למוסדות המובילים בתחום הזה. בדקתי ומצאתי שיש גם קורס אדריכלות פנים באוניברסיטה הפתוחה. הייתי שמחה אם מישהו שמבין בתוכנית הלימודים של התואר יכול להסתכל על התוכנית ולומר אם זה נשמע לו רציני. חוץ מזה, מה התעודה הזאת יכולה לתת לי בסופו של דבר בשוק? מישהו שמע של אנשים עם תעודה כזאת שמצליחים להתקדם בתחום?

תודה על כל תשובה,

נעמה.
הוסף תגובה קישור ישיר

נכנסתי

גלית 16.09 (20:04)
נכנסתי לאתר - וממה שהתרשמתי נראה לי בסדר באופן כללי....
לא ברור לי נושא התעודה...תצתרכי להתקשר אליהם ולשאול לגביה.

אגב זה שחברתך עברה 7 מדורי גיהנום בדרכה, זה לא אומר שגם לך תהיה חוייה דומה.

אני חושבת שמלבד כשרון (וזה סוביקטיבי) לקראת לימודים רצוי לבנות תיק עבודות נקי ומסודר שיראה טווח רחב של עבודות, כגון רישום וציור, אם אין לך כזה מומלץ ללכת תחילה לקורס בניית תיק עבודות.
בהמשך כדי לעשות קצת מחקר לגבי הבי"ס שאליו הינך רוצה להרשם.
ןלבדוק מה הן דרישות הקבלה ואיזה תעודה תקבלי בתום הלימודים,
כמה זמן הלימודים (קורס של פעמים בשבוע או לימודים אקדמאים מלאים)...

לפני שאת מגיע לבחינות הקבלה תבררי עם סטודנטים בפורומים השונים אייך היתה החויה ומה נשדרש מהם לעשות...

גם בדרכי היו עם כמה מוקשים בדרך (אם כי לא 7 מדורי גיהנום) ובכל זאת התקבלתי, למדתי, ויצאתי עם התואר המבוקש בתחום בו בחרתי.
אל יאוש.

אגב, אם יש לך סיבולת ללימודים רצינים ממליצה על זה, מכוון שבלימודי תעודה תצאי עם המון חורים בידע וזה יעמוד בדרכך במציאת עבודה בהמשך.

בהצלחה.
הוסף תגובה