נראה שאני בתקלה רצינית

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

נראה שאני בתקלה רצינית

LEOR-2007 10.12 (17:34)
צרפתי צילום מסך של ההודעות האחרונות בניסיון לשדרג מ12.0.1 לגרסה האחרונה 12.5.2 ואלה ההודעות גם אחרי שעדכנתי את הפאג הפיזי שתקוע בUSB (לא חלמתי שיש לו עדכון) וכמובן "ריסטרטי" את המחשב, נראה שהמוצא היחיד להסיר את התוכנה ולהתקין מחדש (אולי יפתור גם את הבעיית הקוויקטיים) מה דעתכם? ואני נטרף מכל ההגדרות מחדש אחרי שהכל יושב לי בול, ומתי באמת המחשב יחשוב לבד?נראה שאני בתקלה רצינית
הוסף תגובה קישור ישיר

לאחרונה חוויתי את אותם מסכים מ...

midbari 27.11 (12:07)
לאחרונה חוויתי את אותם מסכים מול העיניים... שוב ושוב
עד שנשברתי -
יואב צודק פעמיים:
1. חייבים לשדרג את הגרסאות בזו אחר זו - בלי קיצורי דרך - אז הכל יעבוד לך פיקס.
2. הכי עדיף חבר בארה"ב - בגרסה הקודמת אותה רכשתי ישירות בניו יורק לא היה דאנגל - ותאמינו לי כמעט שנתיים לא שמעתם אותי מקטרת...

יאללה, בהצלחה,
נורית
הוסף תגובה

וואוו תודה לכם, אני יוצא לדרך, מקווה לטוב. (ל"ת)

הוסף תגובה

מישהו יודע מהיכן מורידים?

אני מגיע לעמוד הזה תמיד:
www.nemets.../index.php
מחפש גרסאות קודמות והכל בספרדית? מה קוררררה פה?

אם לא מצאתי נכון, אפשר לקבל לינק לשדרג בהדרגה מ 12.0.1?

תודה, "גראסיאס"
הוסף תגובה

נסה להוריד מכאן

יובל 16.01 (12:46)
לפי מה שהם כותבים זה ניתן לביצוע בשידרוג יחיד.

www.nemets...12.5.2.php
הוסף תגובה

זה קשור לבעייה בתחילת השרשרת

משם כבר הורדתי בהתקנה אחת ואז קיבלתי את כל הבעיות, מוזר שאין את הגרסאות הקודמות, כנראה רק למי שחולם בספרדית.

בקיצור אני עוד עם הבעייה, אנסה שוב להסיר את כל התוכנה ולהתקין שוב ולשדרג.

תודה בינתיים.
הוסף תגובה

ותמיד אפשר פשוט להזמין CD

yov 6.07 (21:02)
ולהתקין ישירות ממנו התקנה מלאה של הגירסה העדכנית. אבל אני מודה שמדובר במוצא אחרון משפיל במיוחד...

ובכלל אפשר מכל הפוסט הזה להסיק מסקנות על מדיניות ההגנה של חברות תוכנה, הבאה כמובן על חשבון הלקוח המשלם. כל מיני יצרנים מפעילים מדיניות דראקונית נוסח דאנגלים וסטארפורסים (בתעשיית המשחקים). מה שליאור מתאר הוא מקרה קלאסי בו חלק ניכר מהמזמן מבוזבז על התמודדות עם התקני ההגנה - דרייברים לדאנגל או ניווט באתר מבקש הסיריאלים של VW - בעוד שגם התמודדות עם כשלי התוכנה, מספיקה בהחלט לאדם לפני חטיפת השגעת.
בגלל שהלקוחות התרגלו לקבל כל גחמה כזו בהבנה, מדיניות ההשתוללות הזו נמשכת. דאנגל הוא מתקן שבמהותו מוסיף למערכת מורכבות ואפשרויות לכשלי תאימות. רבים מהלקוחות לא ערים לכך כלל ומציאותו נשמעת להם סבירה, למרות שהיא משולה להכנסת אימובילייזר שלישי ובלתי אמין למכונית הפרטית שלכם. זה רק עניין של זמן עד שהוא לא יפעל ואתם תתקעו עם הילדים מאחורה בדרך לגן, לפני פגישה חשובה.
בארצות הברית בה התודעה הצרכנית הרבה יותר מפותחת לא מעיזה נמצ'ק למכור את VW עם דאנגל. היא יודעת שברגע שזה יקרה הצרכנים ינטשו אותה לטובת המתחרים. באוטודסק המצב דומה. היא מפעילה מדיניות דינגול מדינות חלשות.
הגיע הזמן שנתחיל להפציץ את היצרנים במיילים שיפסיקו את מדיניות ההתעללות הזו. לא מספיק שאנחנו משלמים כסף טוב, אנחנו גם הופכים למעבדת תאימות על חשבוננו. תחשבו אם הייתם מוכנים לקבל מהמקרר שלכם רמת אמינות כמו זו שליאור מתאר....

זה שיכול לתת לכם לינקים לדאנגל אמוליטור אבל לא מבטיח שזה סיפור זול...
הוסף תגובה

עדכון גרסה ע"י CD

אז ככה, לאחר המתנה ארוכה נשלח אלי מאריג'נט תקליטור עם העדכון האחרון 12.5.2, אחרי ההתקנה הכל 100%

אז איך בונים בסיס חלל בין לאומי ואי אפשר לשדרג מהאתר?
הוסף תגובה

כמה הערות על המצב (ולא של יואל מרכוס)

yov 6.07 (21:02)
צילום 1 מספר לך שיש צורך לעדכן את ה*תוכנה* המלווה את החומרה הנלוזה (קרי דאנגל).
צילום 2 מספר שגירסת מתקין הווקטור שלך מעודכנת. היא לא מתייחסת לדאנגל.
צילום 3 מספר שהמתקין של VW לא מצליח למצוא רכיב אותו הוא מחפש על השרת של יצרן התוכנה. מה שעומד כנראה בסתירה ל- 2, כי 2 טען שאין צורך לעדכן את המתקין שלך, אז מה בדיוק הוא מחפש על השרת?

ועוד קצת לקינוח:
- אולי כדאי לשדרג בשלבים קודם כל 12.5 אחרך כך 12.5.1 וכן הלאה.
- בין כל עדכון לעדכון (בטח באלה של הנלוז) כדאי מאד לבצע אתחול.
- מהסרט שלך ומסרטים דומים עולה מסקנה אחת. מצאו לכם חבר בארה"ב שיקנה עבורכם את התוכנה בגירסה חסרת דאנגל. מוצרי הזוועה האלה תמיד גורמים בעיות וגורמים להתקרחות מוקדמת. מתי כבר יפסיקו חברות התוכנה עם הרעיון הביזארי - הפוך את הלקוח לאיש IT?

זה שיש לו רעיונות אבל אין לו תעודות
הוסף תגובה