פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

ייצוא לאוטוקאד

אורח 31.12 (11:26)
האם מישהו יודע אל פונט שניתן לראות באוטוקאד?
הוסף תגובה

כל פונט

yov 6.07 (21:02)
ווקטור עובדת עם פונטים של חלונות. כל העולם עובד עם הפונטים הללו. אה כן, יש חברה אחת שלא - אוטודסק, יצרנית אוטוקאד. למה? ככה.
החל מאוטוקאד 2006 אוטודסק נקטה בצעד מהפכני והחליטה לתמוך גם באלטרנטיבה המינורית - משתמשי חלונות. גרסאות מ- 2006 ומעלה יכולות להציג את הפונטים של ווקטור/חלונות ללא בעיה.
משתמשים בגירסאות קודמות ל- 2006 מדווחים על הצלחה חלקית. הם בוחרים את הטקסטים במסמך ו"מפוצצים" (יש שם כלי כזה). לאחר הפיצוץ חלק ניכר מהטקסט קריא על המסך.
הוסף תגובה

ייצוא לאוטוקאד

אורח 8.12 (08:04)
הבעיה שלנו הינה בהדפסה של רקע אדריכלי מיוצא לאוטוקאד.
למרות שעל המסך הטקסט נכון הרי שכאשר הקובץ המיוצא נשלח לפלוט ב-HPGL2 על פלוטר 1050 הטקסט מתהפך לדוגמא: ךפהתמ טסקטה.
במדפסת רגילה - התופעה לא קיימת
היש למי מכם פתרון?
הוסף תגובה

זה נשמע כמו בעיית דרייבר

אורח 20.03 (09:52)
כנראה שהאוטוקאד והדרייבר של ה 1055 מתקשרים בצורה לא מספיק מדוייקת בנושא הזה. רני ממליץ על אחת משתיים:
1 לשחק קצת עם ההגדרות של הפלוטר. יש שם כמה וכמה צ'ק בוקסים נסו להפעיל ולכבות כל פעם אחד אחר.
2 לסגור ל PDF ולשלוח למכון. אם זה מודפס היטב על מדפסת אחרת יש סיכוי טוב שהסגירה ל PDF תעשה גם היא ע ודה טובה יותר מהדרייבר העתיק של hp
הוסף תגובה

זה נשמע כמו בעיית דרייבר

הבעיה היא אצל יועצינו.
זה לא כל כך נעים לראות רקע אדריכלי עם אותיות הפוכות תוכופה תויתוא
ולך תתחיל להסביר להם על PDF
הוסף תגובה

אתה צריך תוכנת עברית לאוטוקד

אמיר 26.09 (17:18)
אני מכיר היטב את הבעיה. הדרייברים של פלוטרים hp דרך אוטוקד ידפיסו לך עברית חלונות trutype הפוכה למרות שתראה אותה רגיל על המסך. הפתרון נמצא בתוכנות העזר שכתבו בארץ לעריכת עברית תקנית באוטוקד. יש שם פקודה שנקראת Hebplot שנותנת לך לבנות הגדרת גיליון להדפסה בדיוק כמו הגיליון הסטנדרטי (pagesetup) רק עם תמיכה בעברית Trutype. יתר הדרכים שאמרו לך לא יעזרו, אולי רק pdf . נסה להתקין את cutepdf חינמית ומצוינת, תיתן לך אפשרות להפיק pdf מכל תוכנה במחשב כולל אופיס, ההגדרות הן כאילו היתה לך פשוט מדפסת נוספת במחשב.
אמיר
נ.ב-תוכנות העברית לאוטוקד שדיברתי עליהן קיימות רק כגרסא חוקית עבור אוטוקד חוקי. אם אין לך-יש לך בעיה בנושא,אם אני טועה אשמח להתעדכן.
הוסף תגובה

זה לא את-זה אני

אמיר שלום,
הבעיה אינה שלי אלא של יועצי המתעצבנים כל פעם מחדש כאשר הטקסט ברקע שלי מודפס הפוך.
ברור לך שלא אצליח לשכנע אף אחד מהם להנדס תכנה נוספת בשביל אדריכל שעובד נגד הזרם בתכנה שלא כדרך הטבע (לדעתם כמובן).
הפתרון שלנו- להפוך טקסט חיוני ל- POLYLINE ולהמשיך לקלל בשקט.
הוסף תגובה