פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

תקשורת חזותית - עזרה בבקשה

לולה 12.04 (12:42)
שלום לכולם :)
אני אשמח אם תוכלו לעזור לי - בעיקרון אני רוצה (ומנסה) להתקבל ללימודי תקשורת חזותית. לצערי נפלתי בשלבים הראשונים בשנקר ומכון HIT חולון. אני מנסה אופציה אחרונה שזה ויצ"ו חיפה נראה אם בכלל אני אעבור גם שם את השלבים.
לפני כמה ימים שנקר פנו אליי והציעו לי אופציה אחרת (כי ראו שניסיתי להתקבל ללימודים) וזה בעצם התמחות שקשורה גם בתקשורת חזותית אבל מדובר בהתמקדות אך ורק בפרסום. כלומר הלימודים הם למעשה "תקשורת חזותית - תקשורת המונים". הם טוענים באתר שמדובר לא רק בלימודים עיוניים אלא גם מעשיים ובסופו של דבר מוענק תואר B.Des בוגר בעיצוב ושכ"ל אוניברסיטאי ו 4 שנים. לא צריך משהו מיוחד - רק ממוצע בגרויות גבוהה שיש לי את זה כבר וראיון אישי. אין צורך בתיק עבודות למרות שכבר נכנסתי למכינה בעיצוב ואני בתהליך הכנה.

השאלה שלי היא האם כדאי לי ללכת לשם או שאולי אני אנסה שוב שנה הבאה עם תיק עבודות וללא כל חשיבות לציוני הבגרות שלי (שעבורם "קרעתי את הת**")?
הוסף תגובה

ממליצה

גלית 16.09 (20:04)
אני ממליצה לך לנסות במקביל לויצו חיפה גם את מכללת תלתן בחיפה.
אולי שם תקבלי מענה לחיפושיך.
לגבי ההצעה שקיבלת לא כתבת מאיפה הגיעה ההצעה...אם כי באופן כללי נשמע לי כאילו רודפים לך שם את הכיס...אבל אולי אני גם טועה...מומלץ למצוא אנשים נוספים שהלכו על המסלול שהוצע לך...ולברר בטרם תצאי לדרכך בעולם הפרסום - מה האפשרויות שלך במכללות ויצו ותלתן.
בהצלחה.
הוסף תגובה