פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

אדריכלות זה לא הכל, יש גם סקס

יובל 16.01 (12:46)
סקס אדריכלות וקלטראווה - מגדר, מיניות וחושניות באדריכלות

הרצאה שלי, ביום שלישי הבא (7 אוגוסט) :
www.zearch...vents.html

אם אני רואה יותר מכיסא אחד ריק באולם, אני ממיר את כל האתר פה לפורמט DOS. שלא תגידו אחרי זה שלא ידעתם בזמן.

(-:

סתם, האמת היא שיש מגבלת מקומות ואני פשוט נותן לכם יומיים פור על כולם. עוד יומיים זה יתפרסם גם באתרים אחרים.
הוסף תגובה

וגם תמונה (-:

הוסף תגובה

סקס אדריכלות וקלטראווה

זה הרצאה

סקס אדריכלות וקלטראווה

מגדר, מיניות וחושניות באדריכלות
אדר' יובל כרמי

זה יום ג', 7 אוגוסט 2007, 19:30

זהזהזה גלריה לאדריכלות
זה מבנה 12 נמל תל-אביב
זה פתוח כל יום 11-20 מלבד יום ב' (סגור) ויום ו' (10-18)
זה טלפון 03-5444261
זה דוא"ל info@zearchitecture.com
זה אתר אינטרנט www.zearchitecture.com

האם אנו יכולים להתנתק מהקונוטציות המתעוררות בנו למראה אובליסק? האם ישנם מבנים שיענגו את העין ואת היד? בתים שגורמים לנו לרצות ללטף אותם? בדומה לאכילה, גם סקס הוא צורך בסיסי ראשוני. מדוע אנו משקיעים יותר בתכנון מקום האכילה שלנו מאשר בתכנון המקום בו אנו מקיימים יחסי מין? איך נראים חללים המתוכננים לפעילות מינית? האם כמו בית זונות פריזאי או אולי כמו המושב האחורי של שברולט?

אדר' יובל כרמי עוסק בעיצוב פנים של מרכזים רפואיים, משרדי חברות, ועוד. את ההרצאות שלו ערך מתוך עבודה עם סטודנטים במכללות בהן הוא מלמד והן נועדו להאיר נקודות מבט שונות ולעורר דיון.

ההרצאה בעברית. הכניסה חופשית.
מספר המקומות מוגבל. להזמנת מקומות מראש ומידע נוסף, יש ליצור קשר עם הגלריה. מקומות ישמרו עד 15 דקות לפני תחילת ההרצאה.
הוסף תגובה

היה מעולה!!! תודה רבה...

רענן 20.09 (17:04)
היה מעולה!!! תודה רבה
הוסף תגובה

שיחקת אותה

גלית 27.07 (11:30)
היינו אתמול בהרצאה, היה מרתק, מצחיק,
נפגש בעוד שבועיים בהרצאה השנייה שלך
תגיד, יש גם שלישית?
הוסף תגובה