איחוד קבצים

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה באוטוקד, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל ע"י אר.וי.אם מערכות www.rvm.co.il
תנאי השימוש בפורום

איחוד קבצים

קפרי 16.03 (10:14)
שלום לכם,

נאמר לי שכדי להוציא תוכנית מסודרת להדפסה רצוי היה לשרטט אותה על קובץ אחד, להוסיף כל פעם על אותה תוכנית את השכבה שרוצים דהיינו: תוכנית ריצוף, מיזוג וכו' וכל פעם לכבות את השכבות שלא עובדים איתם ועם השכבה הפעילה עובדים, לקראת הדפסה הכל נפתח.
בדיעבד עשיתי כמה העתקים לתוכנית וגם קיבלתי תיקונים עליה במייל אותם השארתי בקבצים אחרים. עבדתי באופן שונה על כל תוכנית בקובץ אחר, אחת הריהוט, אחרת הריצוף וכו'.
שאלתי: האם רצוי ויש דרך לאחד לתוכנית אחת או שהפעם זה אבוד לי ואני צריכה להמשיך לעבוד "מסורבל"?

מודה מראש על העזרה, יש לי הגשה קרובה ולכן קצת דחוף לי.

יום טוב,
קפרי
הוסף תגובה קישור ישיר

יש בטח הרבה שיטות עבודה

פולי 15.06 (15:02)
אם את יכולה לבודד את התוכנית ה"רגילה"- זאת שעליה הכל מסתמך, אז את יכולה לאחד את הקבצים לקובץ אחד בXREF או בבלוק, כאשר בקובץ המאוחד יש רק את התוכנית וכל XREF מכיל חומר אחד.

אני לא ממש עובד ככה: אצלי יש לכל קובץ את השם שלו, ויש לי קובץ מקור (MASTER) אני קורא לו- ואותו אני מביא בXREF לקובץ ועליו משרטט- לדוגמא תוכנית חשמל, ולקובץ אני קורא "חשמל קרקע" לדוגמא. השיטה הזו נוחה לי מכיוון שכך יש לי קובץ מקור שאותו אני מעדכן ואז כל קובץ אחר שאני פותח יש לי את התוכנית ואני משנה בו ע"ב השינויים בתוכנית.

אומנם יש לי בכל תקייה הרבה קבצים, אבל לי נח לעבוד ככה מאשר בשכבות על אותו קובץ.

מעניין איך אחרים עובדים...
יום טוב ונעים
הוסף תגובה

היי פולי, תודה על המידע המפורט שעזר לי מאוד.

קפרי 16.03 (10:14)
עדיין לא גיבשתי דיעה משום שאני חדשה בעניין יחסית, הבנתי שזה עניין של הרגל ונוחות.

יום טוב,
הוסף תגובה