רשימת נוספו לאחרונה

חדשות והערות לגבי האתר. תפעול, הגרפיקה, באגים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

רשימת נוספו לאחרונה

פולי 28.01 (09:10)
אתה תותח יובל,
כאשר אני נכנס לראות מה חדש, בערך פעם ביומיים, הוא מראה בדף הראשי את מה שחדש באמת ואני נכנס לחלק מהדברים,למה הוא יתן לי אותם עוד פעם ככאלה שנוספו מאז ביקורי האחרון כאשר אני יכנס ל"ספריה"

חוץ מזה הכל יחסית אחלה
יום טוב ונעים
הוסף תגובה קישור ישיר

נוספו לאחרונה

יובל 16.01 (12:46)
הי פולי,

ברשימה בדף הראשי מופיעים רק חמישה סעיפים, רק חמשת הדפים האחרונים. לעומת זאת בדפים הפנימיים מופיעים הקבצים שנוספו מאז הביקור האחרון. אנשים שלא היו באתר שבוע, עשויים לגלות שנוספו עוד... נגיד 20 קבצי בלוקים ו 15 פרטי בניין (ריאלי לחלוטין). אי אפשר להציג את זה בדף הראשי, אז אנחנו שמים את זה בתחתית הדף של אותה קטגוריה.

כן, בהחלט יש כפילות מסויימת, במיוחד למי שמבקר כל יומיים, אבל הרשימה היא בתחתית הדף כך שחשבתי שזה מפריע פחות. מי שלא מעוניין ב"מה חדש" אלא רק מחפש קובץ מסוים פשוט מתעלם ממנה.

אבל אתה מעלה סוגיה שבהחלט שווה לחשוב עליה. אולי אני עדיף לרכז את כל ה"חדשים" בדף אחד וככה מי שירצה יכנס אליו.

מה אתם אומרים?
הוסף תגובה

אנחנו כרגיל בשיטת ה"גם וגם"

yov 6.07 (21:02)
החמישיה הפותחת כבודה במקומה מונח. אפשר פשוט לתת לינק מתחתיה ל"נוספו מאז ביקורך האחרון במערכת" - דף בו יצגו כל הפריטים שנוספו מאז הביקור האחרון.
כמובן שדין ההודעות בפורומים שווה לדין הקבצים.

לטיפולך אודה
על החתום
PHP
הוסף תגובה

מניאקים כולכם !

איך אני תמיד מסתבך עם שאלות קיטבג איך?!?

תגיד אנדרמן, חתיכת חניך תורן סוציומט, מחלק עבודות, סופר זמנים, מפהק בעמידה ליד הדלת של הכיתה איפה שהמזגן מגיע כשכולם רצים מסביב לחדר האוכל והנשקיה...

אתה לפחות מגיע להרצאה שלי ביום שלישי בנמל? אומרים שיהיו חתיכות.
הוסף תגובה

אפילו לי כבר לא נעים עם הפוסט הבא

yov 6.07 (21:02)
הייתי בא בשמחה (אפילו שאתה ממחזר...)אבל למרבה הצער אני כותב את הפוסט הזה כשישבני עטוף בחלוק כותנה מצרית, רגלי נוגעות בשידת מהוגוני ועיני שוזפות טפט ארנ-נובו בגוונים של ירוק ולבן. מספר החדר 934, שם המלון סאבוי, המיקום לונדון.

לצערי (הרב, הרב מאד, הכבד והמתנחשל, המכה בביצים (שניה- can you bring the champain bucket closer, I can't walk after the Beluga) הצורב בגבות, המרטיט את עמוד השדרה ועוד כל מיני (Is the Beluga finished?)) אני אשהה כאן עוד יומיים כך שחוץ מלמצוא לך עוד קצת עבודה לערב הבא, קשה לי לחשוב על עוד משהו שאני יכול לתרום למערכת היחסים שלנו, השבוע.

זה ששלחו אותו לרעות בשדות זרים למרות שהוא הכי מעריך את הנגב
הוסף תגובה

לונדון? מה יש לחפש שם בכלל?

סחתיין עליך. יפה לך לונדון כשפה חם כל כך.

ולהרצאה -
א. לא ממחזר אפילו בפינות (שלא להזכיר שאתה בכלל לא שמעת את ההרצאה הזאת). למעשה כל פעם ההרצאה שונה. זאת רק הכותרת השווקית שנשארת ואיזה שלד מסגרת. התוכן מתחלף. הייתי מת אם הייתי נותן את אותה הרצאה חמש פעמים... וואלה, כבר נתתי אותה חמש פעמים!
ב. לא תתחמק, יש עוד הרצאה בעוד שבועיים. אה? מה? בוינה? או כן. "במקרה" אתה בוינה באותו יום. בטח גם עכשיו אתה בכלל מסתתר באיזה מרתף מנסה להגן על שאריות הדמות הוירטואלית שלך.

(-:

סתם.
תעשה כיף, תאגור קור לקראת החזרה לארץ, ו... נפגש בנגב או איפשהו.
הוסף תגובה