מי עוקב אחרי תוכנית ה"ריאליטי" הבלוק???

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

מי עוקב אחרי תוכנית ה"ריאליטי" הבלוק???

גלגל 27.06 (23:05)
מה דעתכם????אני כבר אתן קצת רשמים אישיים משלי...

ברברה שמאוד מוכרת בתעשיה - ואני חייבת לומר שזה לא שואו לטלויזיה...היא ממש ככה גם בחיים-והיא פשוט מדהימה! (בקטע טוב, אומרת הרבה דברים נכונים ולעניין...שוכחת רק שלא כולם למדו עיצוב/אדריכלות בסופו של היום....)
הבעייה שלי זאת הרמה של המתמודדים ועריכת התוכנית שמאוד ירודה...(שאלה של תקציב? אני לא בטוחה....)
ניסיונות להעלות רייטינג על ידי אלימות מילולית (בינתיים) בין המתמודדים זה מאוד ישראלי...
ראיתי גרסה דומה לתוכנית בחו"ל ולא רק רמת המתמודדים והעיצובים, אלא הרמה הבין אישית של המתמודדים היתה עם פלאר וניחוחות של חו"ל (קצת קלאסה...קצת פחות ניבולי פה...אפשר לחשוב שבחו"ל אין ארסים, אבל למה פה הרמה צריכה להיות כ"כ נמוכה...???) מעציב ממש...
מרגיש לי כאילו לא הגיעו מספיק מתמודדים לתוכנית ונלקחו אלה שהיו ולוא דוקא בחירה מתוך רמת עשייה גבוהה וגם רמה אישית שמשדרת עיצוב וסטייל....
הוסף תגובה קישור ישיר

השפה בארץ

אלון 28.06 (19:39)
וארחי זה לא מבינים למה אנשים בחו"ל בשוק מאיתנו! תכנית על עיצובים שיורדת לרמה של אלימות מילולית זה נטו ישראל.
הוסף תגובה

התוכנית -מעט עיצוב ותיכנון שזו...

ססס 28.06 (23:07)
התוכנית -מעט עיצוב ותיכנון שזו מטרת התוכנית - יתרה רכילות
סיגנון ירוד של המתמודדים -חסר לי חשיבה איך הדברים נעשים השלבים פחות ברברת - מלבד ברברה שותה הייתי רוצה לשמוע יותר
הוסף תגובה

נכון...

גלגל 29.06 (10:08)
ממש חסר מסר התהליך..... להראות קצת את הסקיצות ומהלך החשיבה...מלבד "כן קרמיקה כזאת" ו"הברז הזה מכוער" או ה"צבע הזה מהמם" ו"העיצוב שלנו בטוח לוקח" לא שמעתי מהחבר'ה כלום...
תמיד לקראת הצגת המקומות שזכו אז מראים לרגע את הטעויות....
מה שקצת מפחיד זה, לקוחות אפשריים שהיו סקפטים כבר מקודם לגבי המקצוע יקבלו את הרעיון המוטעה לגביו....
אגב....מתי הראו את ברברה שותה???? (יש פשוט מקטעים שכ"כ משעממים אותי אז מזפזפים הלאה וחוזרים בהמשך לבדוק אם נעשה כבר איכותי...מקצועי...לפחות מעניין....!)
הוסף תגובה