מדרגות פורצלן ,יש דבר כזה! פה בישראל.

בפורום אדריכלות מתקיימים דיונים בין אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. וכן ניתן להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות, תכנון ובתהליכי בנייה לבקש עצות מקצועיות ולמצוא אדריכלים לביצוע עבודות.
תנאי השימוש בפורום

מדרגות פורצלן ,יש דבר כזה! פה בישראל.

אורח 24.07 (15:07)
מתוך פורום בניה

אני רוצה לספר לכם חבריי המעצבים וגם המשפצים, הבונים
ובכלל בעלי המקצוע בענף הבניה.מאז העידן החדש בחיפויים וריצופים מגרניט פורצלן.
נתברכנו במבחר עצום של דוגמאות גרניט פורצלן בשלל צבעים ובדמוי חומרים שונים אבל עקב האכילס של ריצופים אלו התבטא כאשר נדרשנו לתכנן מדרגות , שלא כמו בריצוף שיש שישנם בדרך כלל מדרגות תואמות או ריצוף מוזאיקה בזמנו.
בעידן ה"הריצופים החדש" הבעיה במציאת פתרון מניח את הדעת הפך לאתגר לא פשוט ודרש תחכום עיצובי שלא תמיד היה מושלם.
ולמה אני משתף אתכם בסיפורי, ובכן המקרה שקרה הוא שבאקראי פגשתי באירוע חברתי חבר למקצוע וכמו כולם נושא השיחה גלש לתחום העיסוק המשותף ובאותה שיחה העליתי בפניו את ההתלבטות שלי בבחירת ריצוף פורצלן בפרוייקט שתכננתי בשל בעיית המדרגות
והוא שלף לי פתאום כרטיס ביקור של חב' אומנות הפורצלן שתחום העיסוק שלה הינו מדרגות בכלל ומדרגות פורצלן בפרט והוסיף.. ת'שמע הייתי בתערוכה בגני התערוכה בת"א והכרטיס הזה היה תקוע בווישר השימשה הקדמית של מכוניתי.
חשבתי לעצמי נו... טוב עוד "מומחים שמנסים להמציא את הגלגל"
תחבתי את כרטיס הביקור לכיס ואמרתי תודה
בבוקר למחרת בטרם פגישת עבודה עם מנהלי הפרוייקט הנ"ל
החלטתי בכל זאת לעשות ניסיון ולהתקשר למספר הטלפון המופיע על כרטיס הביקור שנתן לי החבר, בכל זאת הייתי חייב לתת תשובה מספקת והחלטית על נושא בחירת הריצופים והמדרגות לפרוייקט
להפתעתי ענה לי אדון בשם יואל שבשיחה איתו הבנתי שיש לי עסק עם בעל מקצוע מהמדרגה הראשונה ששטח בפני שיטות עבודה ושכנע אותי שלא מדובר בניסיון חלטוראי ליצור מדרגות גרניט פורצלן אלא, במלאכת מחשבת עתירת טכנולוגיה חדישה,
והזמין אותי לבקר במשרדו ולהתרשם. ואכן נפגשנו והתרשמתי כי נימצא הפתרון המיוחל
ליצור מדרגות פורצלן איכותיות תואמות לכל סוגי הריצוף. (כמעט כמו להמציא את הגלגל)
פגישתנו הראשונה הייתה לפני 4 שנים ומאז שיתפנו פעולה בכמה הזדמנויות.
היום כמעט בכל אולמות התצוגה ואני מתכוון למובחרים בניהם מכירים את יואל וחב' אומנות הפורצלן.

הכותב הוא:
אדריכל, אריה קולוצקי
הוסף תגובה קישור ישיר

נכון, ומומלץ ביותר אני עכשיו מ...

אורח 24.07 (15:24)
נכון, ומומלץ ביותר אני עכשיו משתמש בשרותיו של יואב מאומנות הפורצלן בפרוייקט שיפוץ בית בשוהם וזה לא הפעם הראשונה והתוצאה מושלמת ומהפכנית מעצם הרעיון שלא צריך להתפשר יותר על בחירת אריחים בגלל ההתאמה למדרגות
הוסף תגובה

קרמיקה

איתי 2.10 (12:43)
רצפתי את כל חדר האמבטיה בביתי במרצפות קרמיקה של מאיר המהיר.
גם אחרי 3 שנים הרצוף מבריק וללא כתמים, ניתן להוריד כתמים במהירות רבה.
מומלץ לבקר..
www.meir-hamair.co.il/
הוסף תגובה

תקנו אותי אם אני טועה

עדי גרין 25.10 (19:55)
למיטב הבנתי כל קבלן שיפוצים שמבין את עבודתו והוא מקצוען יכול לעשות את הריצוף הזה לכן צריך רק לקנות את החומרים אבל לא תמיד צריך להביא איש מקצוע נוסף.
הוסף תגובה

קרמיקה

יהודה 16.12 (14:05)
אשתיהגיעה לנציגה של אליאב קרמיקה וקיבלתי הסבר מפורט על סוגי הקרמיקה וכשהגעתי לחנות בסופו של דבר לא ניסו למכור לי ולערבב אותי פשוט הסבירו לי וקיבלתי את כל המיידע כך שהחלטתי לבד ממולץ בחום
eliavceramics.co.il/
הוסף תגובה

תודה, הגעתי ליואל כשחפשתי איך ...

אמנון 4.03 (10:31)
תודה, הגעתי ליואל כשחפשתי איך לחפות מדרגות ישנות ואכן קבלתי תמורה מלאה למה ששלמתי.
קבלו תמונה מצורפת...תודה, הגעתי ליואל כשחפשתי איך ...
הוסף תגובה

מה המחיר של מדרגות כאלו?

אורח 9.06 (10:27)
האם זה יותר מומלץ מחיפוי שיש במדרגות?
הוסף תגובה

חיפוי מדרגות

מירב 28.06 (21:36)
מה העלות של חיפוי מסוג זה? אשמח לטלפון של יואל לקבלת הצעת מחיר
הוסף תגובה

מדרגות

עוז 31.03 (08:53)
שמעתי וגם הלכתי לראות בבית בהוד השרון לכתובת שיואל נתן, מרשים ביותר, יותר מכך בעל הבית בהחלט פירגן בצורה יוצאת דופן.
אני מצטט: בכל השיפוץ בבית הכי הפתיע אותי לטובה, יואל מאומנות הפורצלן,
(במבטא ארגנטינאי)
הוסף תגובה

מדרגות

יהודה 25.12 (18:23)
רציתי לספר שיש עוד מפעל שעושה מדרגות מגרניט פורצלן ברמה גבוה
ושם המפעל האו מדרגות2004 בע''מ בירושלים
הוסף תגובה