שיתופי פעולה - קבלו אותם !!!

חדשות והערות לגבי האתר. תפעול, הגרפיקה, באגים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

שיתופי פעולה - קבלו אותם !!!

יובל 16.01 (12:46)
לאט לאט מתחילים לקרות דברים מאד מענינים מאחורי הקלעים של האתר שלנו. אחרי שיתוף הפעולה עם אריג'נט שנתנה חסות לתחרות הלוגו, התגלגלו עוד כמה דברים ברקע ועכשיו אני שמח לגלות שהבאים בתור שיצ'פרו את כולנו פה הם (תופים... תופים...):

1. חברת אקסטל שמלבד הדפים שבחסותם הבטיחו מבצע קפה ועוגה לכולם (נראה לכם שאני צוחק אבל חכו עוד קצת ותראו).

2. א.ב. תכנון !!!
משרד התכנון הגדול בארץ החליטו שהאתר הוא כלי טוב עבורם. הם מקימים צוות שישב ויתן משוב למחשבון השכר. זה אומר גישה לנתונים אמיתיים, מהרבה מאד פרויקטים שיעזרו לנו לבנות את המחשבון טוב יותר.
ואם כבר הם פה - גם ספרית הפרטים שלהם מצטרפת למאגר. זה בטח יקח זמן להעלות את הכמויות שהם צברו אבל... זה מה שנקרא לחבור לתותחים של הענף.

אני מזכיר שאתם כולכם מוזמנים להכניס חומרים. האתר הכפיל את הנפח שלו מלפני שלושה חודשים ו... הוא שוב על הקצה העליון. בימים הקרובים יבוצע שדרוג של האתר לנפח כפול. אם יהיו בעיות אני מקווה שהן תהינה רגעיות.

יובל.
הוסף תגובה קישור ישיר

יובל, כל הכבוד וכמובן גם לכל התורמים......

אנה 18.06 (13:23)
סוף,סוף יש פורום אמיתי, כמו באתרים וחו"ל אשר מספקים מידע בלי להתקמצן....

אנה
הוסף תגובה

חוק מור נופל לבור (ל"ת)

yov 6.07 (21:02)
הוסף תגובה

כן, זאת הכפלה מהירה מדי

יובל 16.01 (12:46)
חוק מור:

he.wikiped...7%95%D7%A8

באמת שהאתר מכפיל את עצמו קצת מהר מדי. אבל אני מניח שהסיבה העיקרית היא שאנחנו עוברים סדרי גודל בגלל שרק התחלנו. זה לא יכול להמשך ככה לאורך זמן. זה גידול הסטרי מדי.

ההערכה שלי שמעכשיו נרגע קצת ונוריד את הקצב... אלא אם מישהו יגיד "יובל, מה עם וידאו?"

מה עם וידאו באמת? מה עם לקשר את השרטוטים של כולם?
מה עם אפשרות GIS... וגם GPS... ו Up Your Ass.
הוסף תגובה