פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

בוקר טוב. שאלה כללית לכל מי שיכול לענות....

היללי 11.01 (11:20)
אהלן.
אני גרה בלונדון ב-8 השנים האחרונות ובעוד שבוע אנחנו חוזרים לישראל בשעה טובה ומוצלחת.

סיימתי לפני כ-3 שנים לימודי תואר ראשון באדריכלות פנים מסחרית ולמדנו על תוכנת ה-VW כי התוכנה הזו היא לטענתם הדבר הבא.

בזמנו הכרתי את התוכנה ברמה די גבוהה, כולל כמובן 3D, ועכשיו אני צריכה להשתפשף שוב בחומר כיוון שדי הרבה דברים התפוגגו להם במשך הזמן הזה.
חשבתי לקחת שיעורים פרטיים כתזכורת, אבל אז שאלתי את עצמי האם זה כדאי בכלל, ועד כמה תוכנת הוקטור מוכרת בארץ, והאם אפשר בכלל להתקדם לאנשהו, או שאולי עדיף לי לנטוש אותה לגמרי (למרות שיש לי תוכנה חוקית של VW12 בבית), וללכת ללמוד אוטוקאד כמו כל השאר.

אז מה אתם אומרים? בעד? נגד? נמנעים?
הוסף תגובה

אם את מחפשת עבודה....

yov 6.07 (21:02)
אנחנו עובדים בווקטור ובדיוק מגייסים עובד חדש. אם זה מעניין אותך אנא שלחי CV עם דוגמאות לעבודות.

יואב
הוסף תגובה

ללכת עם הלב/הליבה

חומץ 13.09 (00:57)
היללי היקרה
קודם כל חזרי מארץ הנכר, פה הרבה יותר שקט ורגוע.
אני חושב שבכלל תעזבי את האדריכלות ותתחילי ללמוד באמת את מה שבא לך, דיי לרצות את אמא, גם ככה היא אף פעם לא מרוצה.
מה קרה עם שיעורי הבלט בגיל 12? שם דווקא הרגשת שלמה ומלאה וכל שיעור האיר את פנייך. וקטור או לא וקטור, זה לא משנה, העיקר מה שבלב: וקטורוורקס 2009!!! עם אמא של המחשב בקרור כפול נוזלי ושקט, מעבד 8 ליבות, ים זכרון ראם DDR3, שישה מאוורים שקטים 12, וסקס פראי בסוף יום העבודה. ללכת עם הלב/הליבה
הוסף תגובה

לחמוץ למעלה

היללי 13.09 (21:01)
א. אדריכלות לא למדתי כי ההורים אמרו לי שחבל ללמוד את זה כי מעטים עושים בזה כסף. אז הלכתי עם הלב ולמדתי עיצוב פנים.
ב. אני גרועה בבאלט ומעולם לא אהבתי את זה.
ג. הרעיון האחרון שלך דווקא שווה יותר מהשניים הקודמים.

לא הצליח לך בקריאה הניו-אייג'ית-ממוחשבת שעשית לי אבל מי יודע, אולי בפעם הבאה.

ותודה על הברכה, חזרתי כבר לארץ.
הוסף תגובה

כדאי לשמור על הVW

אורח 13.01 (14:20)
אני ממליץ לך להמשיך עם הVW היא עדיין תוכנה מעולה וגם בארץ משרדים רבים(אדריכלים) עושים בה שימוש .
בכל מקרה יש שיתופיות טובה בפתיחת קבצים של אוטוקאד .
בסופו של דבר גם יכריע אם תעבדי כשכירה או עצמאית , כשכירה תהיי חשופה לדרישת המשרד והתוכנה בה הוא משתמש .
הוסף תגובה

לשמור על הוקטורוורקס

אורח 1.08 (16:23)
אין שום בעיה לעבוד עם הוקטור, גם אם מסביב יש רבים שעובדים באוטוקאד. אפשר לייבא ולייצא קבצים כמעט ללא בעיה ולעבוד בוקטור בכיף.
הוסף תגובה