אורח  |  כניסה

droom

26

ב-droom  מאמינים שכל ילד וילדה הם ייחודיים. יש להם טעם, חלומות ותחביבים משלהם. אבל חדריהם, לרוב, אינם מבטאים זאת.

הורים לרוב מתפשרים, מטעמי תקציב ו/או זמן, על רהיטים ביצור המוני ממותגים שונים שבכל זאת נראים בעיקר אותו הדבר.

 

ב-droom  פיתחנו מערכת של רהיטים ייחודית המאפשרת להורים ולילדים לעצב בעצמם את חלקי הרהיט, וגם ליצור קומבינציות שונות איתם כך שלא רק שיוכלו ליהנות מרהיט ייחודי אשר מותאם אישית לטעמם, הוא גם יותאם לצרכיהם ולחלל שלהם. המערכת המודולארית "גדלה" עם הילד: מיטת המעבר הופכת ע"י החלפת חלק אחד בלבד למיטת יחיד עם מיטת חבר תחתיה, וע"י הוספת מספר חלקים, המיטה הופכת למיטת קומותיים או מיטת גלריה עם פינת עבודה, ישיבה או ארון מתחת. כך שניתן גם לחסוך כסף בתווך הארוך, וגם להקטין את המדרך האקולוגי שלכם.

 

כל מוצרי droom עשויים מהחומרים הטובים ביותר: לבדי ליבנה (בירץ'), פורמייקות ARPA מאיטליה ולכות ע"ב מים, שאינן רעילות לילדיכם, כך שהרהיטים גם עמידים לאורך זמן ארוך.

 

droom נוסדה ע"י בשמת בראנץ, אדריכלית, בוגרת ה-AA בלונדון. במהלך עבודתה כאדריכלית, תמיד שאפה להתאים את חלל המגורים ללקוח "ככפפה ליד". בפרויקטים עתירי תקציב, נהנתה מהחופש לעוף גבוה. אך בפרויקטים בהם התקציב היה מוגבל, ההתאמה הפכה לאתגר. רהיטים איכותיים בהתאמה אישית מצריכים מיומנות וזמן, ועל כן הם יקרים מאוד; ואילו ברהיטים ביצור המוני בחירת הצבעים, הגדלים ובעיקר הצורה, מאוד מוגבלת. לכן החליטה להקים פלטפורמה שתאפשר לאנשים ליהנות משני העולמות: רהיטים הניתנים להתאמה אישית במחיר של רהיטים מייצור המוני.

 

droom - מוצרים ושירותים

רהיטי ילדים ונוער
20.12.15
ריהוט מודולארי ש\"גדל\" עם הילד. מיטת המעבר הופכת למיטת יחיד עם מיטת חבר, ובעזרת מספר חלקים הופכת למיטת קומותיים או גלריה עם פינת ישיבה/עבודה/ארון מתחת, ומאפשרת ניצול מירבי של החלל. קיט הרהיטים שפתחנו של droom מאשפר התאמה של הרהיטים לכל חד...

אודות

droom
טלפון: 052-7220895הצג
כתובת: בן יהודה, תל-אביב
אתר: http://www.droom-design.com/ הצג

בקשת מידע

מודעות