אורח  |  כניסה

תומר פרקט בוטיק רצפות עץ

32

תומר פרקט בוטיק פרקטים מעץ ייחודי המתמחה בפתרונות מקיפים ובנישה איכותית וייחודית של ריצוף פרקט עץ יוקרתי ידידותי לסביבה וידידותי לכיס. פרקט עץ אמריקאי במחיר אמריקאי בלב שכונת פלורנטין בתל אביב.

רצפות פרקטים מעץ היו עימנו בעבר וימשיכו להקיף אותנו בעתיד, יש להן מראה יוקרתי וחם ששומר על עמידות ויופי לאורך דורות לעומת חיפוי אחר שמאבד מזוהרו.

תומר פרקט, הינו ייבואן בלעדי של פרקטים מעץ תוצרת U.S.A  Mullican Flooring יצרן וותיק ומוביל בארה"ב בכל נושא הבנייה הירוקה, פרקטים מעץ ידידותיים לסביבה. מקורם של העצים למיניהם ביערות מנוהלים, על כל עץ שנכרת שותלים בממוצע 2.29 עצים חדשים, הפחתת כמות החומר עבור אותו המוצר- שימוש ב-50% מכמות החומר המשמשת לפרקט עץ מלא סטנדרטי, העצים נפרסים לפרוסות דקות ומחוברים אחד לשני עם כיוון סיבים נגדי (90 מעלות) על מנת ליצור מוצר חזק ועמיד. במוצר זה חמש שכבות הכוללות שכבת מדרך, בסיס ותחתית מזני עץ דומים, כך שהמוצר המתועש דק וחזק יותר ממוצר מקביל בעובי דומה, מקורות המים ביערות אלו מנוהלים אף הם. כמו כן יבוא דבק פוליאוריטני אקולוגי ירוק לריצוף פרקט עץ תוצרת DriTac U.S.A, בעל יכולת הדבקה חזקה וגמישה. הדבק אינו מכיל תרכובות אורגניות נדיפות  (VOC's) וממסים (Solvents), בעל תקן איכות אוויר בלעדי של ארגון .CRI הדבק מיועד להדבקת פרקטים מעץ מלא, פרקטים מעץ שכבתי, כל פרקט עץ בעל תחתית חלקה, במבוק, עצים אקזוטיים, עץ לבוד, גומי ושעם. ניתן להתקנה על גבי עץ לבוד, OSB , בטון, טרצו, קרמיקה, אריחי ויניל ועל גבי מערכות חימום תת רצפתי. הדבק קל למריחה, עמיד בלחות ובמים, אלסטי - מגיב להתרחבות והתכווצות ואינו דליק. רצפות פרקט העץ מיוצרות בטכנולוגיות המעודכנות ביותר, התהליך כולל יבוש עצים שנעשה בכבשנים מנוהלי מחשב ליצירת חומרי גלם אופטימאליים ותהליך עיבוד וגימור פרקט עץ באיכות הגבוהה ביותר.

אצל תומר פרקט תוכלו למצוא מגוון רחב של רצפות פרקטים מעץ מכל העולם, לכל אחת עיצוב וסגנון ייחודי משלה החל ממראה קלאסי של המאה ה 18 ועד העיצובים העדכניים ביותר המוצגים בתערוכות נחשבות ברחבי העולם. כך שתהיו בטוחים שתמצאו בדיוק את הסגנון שמתאים לכם.

תומר פרקט בוטיק רצפות עץ מעריכים ומכבדים את הטבע, חברים במועצה הישראלית לבנייה ירוקה ומייבאים פרקטים מעץ ודבקים לפרקט עץ מהייצרנים המובילים בארה"ב בתחום הבנייה הירוקה, בעלי תקנים ירוקים ייחודיים המקנים ניקוד של המועצה האמריקאית לבנייה ירוקה (LEED) ודואגים שכל המוצרים שלהם ייצורו אך ורק מעצים הגדלים באזורי גידול מאושרים בלבד, וכך הם שותפים עולמיים לשמירה על הטבע למען הדורות הבאים.

אז כל מה שנותר הוא לבקר בתערוכה אינטימית וייחודית ולבנות את בית החלומות שלכם שבו הרהיט המרשים ביותר יהיה ריצוף פרקט מעץ טבעי ואיכותי.     

ידידיה פרנקל 25 תל אביב  03-6828899

www.timber-tom.com 

תומר פרקט בוטיק רצפות עץ - מוצרים ושירותים

דבק פרקט עץ ירוק אקולוגי דבק פרקט עץ ירוק אקולוגי
1.11.13
דבק פוליאוריטני אקולוגי ירוק לריצוף פרקט עץ תוצרת DriTac U.S.A, בעל יכולת הדבקה חזקה וגמישה. הדבק אינו מכיל תרכובות אורגניות נדיפות (VOC's) וממסים (Solvents), בעל תקן איכות אוויר בלעדי של ארגון .CRI הדבק מיועד להדבקת פרקטים מעץ מלא, פרקטים מעץ ש...

הבלוג של תומר פרקט בוטיק רצפות עץ

התקנת פרקטים מעץ איך מתקינים פרקט עץ איך מתקינים פרקט עץ - שיטות ודגשים
21.05.12
התקנת פרקטים מעץ מוצלחת תלויה בתכנון וביצוע נכון של כל השלבים הדרושים להתקנת ריצוף מעץ. התקנה של רצפת פרקט עץ אפשרית כמעט בכל מקום בבית, באמצעות תחזוקה נכונה רצפת פרקט מעץ יכולה לתפקד שנים רבות, לבד מתחזוקה שוטפת התקנה מקצועית כמו בכל הליך בניה היא גורם משמעותי, מתקין פרקטים מעץ מיומן ומנוסה ובחירת בעלי מקצוע מיומנים בעבודות עץ הכרחית. יש לבחון את התשתית על גביה מתקינים פרקטים מעץ, ריצוף פרקט עץ ניתן להתקנה על גבי מספר תשתיות כולל בטון, אריחים ועץ. יש להתקין על גבי משטח ישר, יבש ומפולס בלבד, מומלץ להוביל אריזות פרקט מעץ טבעי לאתר לפ...

אודות

תומר פרקט בוטיק רצפות עץ
טלפון: 03-6828899
כתובת: ידידיה פרנקל 25 תל-אביב
אתר: http://www.timber-tom.com

בקשת מידע

מודעות